Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
7. júl 2010

@rivatha odporucam radsej s otvorom, predstav si, ako casto ho tam budes davat hore a dole a aka je ta ohradka hlboka 🙂 Tvoj chrbat ti podakuje. Inak, ja mam drevennu ohradku na kolieskach, neviem si vynachvalit. Cestovnu postielku mame sietovanu a pouzivame ju u rodicov.

svetlankat
7. júl 2010

@blumka ale deti su vynaliezave a naucia sa velmi rychlo odzipsovat, ci?

maminnka
7. júl 2010

@svetlankat zvnutra sa to odzipsovat neda 🙂

blumka
7. júl 2010

@svetlankat no neviem ako ine deti ale terezka princip zipsu pochopila az okolo roku a pol a to uz davno v ohradke nebola a ked aj bola tak len kvoli tomu ze z nej mala uschovnu hraciek...a aj by som brala keby si ju vedela uz sama odzipsovat lebo by si sama vyberala co chce

olifcek
7. júl 2010

@rivatha tttuuuuu som kuupilaaa

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=6582

ten cisty maxi x;o)

@garonka kokooos, i oliv miluje sacok z tych utierok, ktore mas, my len tie pouzivame, hehe, ale i flase, najradsej z vinei ci magnezie, hehehe...a tobi ma naaadherneee triko, mocno mu pristane, fesacisko jaky je uz


@zucana podkolienky mame dnes, ale to preto, ze mame vonku 15 stupnov a otvorene okno do koraaaan, ale to bola priprava na oblecenie do manduci....tam davam podkolienky, lebo teplaciky sa kuuusok vytiahnu...inak doma sme boli par dni len v plienke, vcera v ponozkach a tielocku....opalovacky a podkolienky ma dnes ale ked sa zobudi, tam ponozticky a asi len bodynko....

laxity
7. júl 2010

@garonka no Tobi...tuším ho beriem za zaťka 😀 ...fakt krásny 🙂

@olifcek ja neviem koľko tu máme my stupňov ale Nataly má krátke body a tenučké tepláčiky....to sme možno podobne na tom bo Nataly nemá také dlhé podkolienky 🙂

olifcek
7. júl 2010

inak boli sme v nemocke na kontrolu stehov..bol tam lekar, co operoval...kukol do papierov, nahodil usmev a, ze jeeej to je nasa mala olivka...no ako sa mas princeznicka...a oliv sa nanho usmiala a pokecali...hlavna vec, ze mne uz v cakarni mrncala x;o)) toto bol ale vo vseobecnosti 1. lekar, pri ktorom oliv neplackala a ktory sa jej mohol vobec dotknut...

tak uz nemusime lepit...ma to krasne zahojene...vraj poriadne napevno...ale, ze nech ju nenecham plackat, na brusko este nedavat, kupkat este tiez nie, len sprchovat...ked sa tam dostane kaka, pretriet, popripade s alkoholom....takze budem musiet kupit cosi na pretretie, lebo oliv hodne kaka i dopredu....x;o( nema sa jej tam dostat kaka ani piska, ale neprelepovat nech to nezacne mokvat....a ze cokovek budeme potrebovat, alebo, cokovek sa nebude zdat, nech volam, ze poradia...na odchode este oliv vytacala hlavku za lekarom, hi hi, ten sa jej i dotkol a povedal jej, aka je peknucka a ake ma krasne ocicka...

ja viem, kazde babo je krasne, ale uzasne sa to pocuva a cita, ze? 😵

olifcek
7. júl 2010

@laxity x;o)) mne ked sa oliv zapoti, dame ponozky...uvidime...lebo fakt okno dokoraaaan, bo sa roztopit idem...

svetlankat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olifcek
7. júl 2010

@svetlankat jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, DAKUJEEEEEEEEEEEEEEEM!!! dobre som odhadla...paci sa mi v tom, velmi, velmi....

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
7. júl 2010
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
7. júl 2010

@rivatha alebo si nasijes zips x;oD

garonka
7. júl 2010

@rivatha jo tričko ma vyšite a je mu akurat a veľkosť 80 😅
to ma zato aky je poslušny občas 😀

olifcek
7. júl 2010

@blumka TeTe sa i take paci? ako darcek ked bude nosit....

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2280603

olifcek
7. júl 2010

@garonka inak...rozmyslala som, ze Ti brnknem, ze som na ceste k Tebe...esteze nem, kedze mas mm doma x;oD

garonka
7. júl 2010

@olifcek pampersy že? jemu sa ľubi všetko čo šuští a veru i fľaše z vinei, Lucky 😀

a mm, že načo mu hračky šak sa zabaví aj tymi somarinkami 😀

garonka
7. júl 2010

@olifcek už išiel het pred hodinou šak si mohla cinkeeeeeeeeen 😵 😵 😵

my samiiiiiiii

garonka
7. júl 2010

@laxity nam sa nevestičky pekne zbieraju 😀

olifcek
7. júl 2010

@garonka joooooooooooj.....ta ale itak, to by prepadofka bolaaa x;o)

moja mamka sa smeje, ze mame ciganske dieta, co sa hraciek tyka...hehe....ze take jej stacia a my krasotinky nakupujeme

olifcek
7. júl 2010

oliv uz zaspava...ale cakam postarku, dufam, ze dojde o 13tej, nech si oliv odpocinie

garonka
7. júl 2010

@zucana jeeeej my mame 14.7 vyročie svadby 3 rôčky nam ocko prekvapko chysta 😅

užasny mm aky darček ťa čakal doma, parfem 😉 ja som do parfemov zblaznena jeden mi je malo

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
7. júl 2010

@lenica81 nos ma môj si sa trafila dobre 😀

olifcek
7. júl 2010

@zucana veru, uzasne, ze prichystal, co vedel, ze sa Ti lubi 😵

olifcek
7. júl 2010

@rivatha no jasne, ze by si musela i sietku vymenit 😀

garonka
7. júl 2010

@zucana nie a ja si vravím , že hračky pôjdu fuč šak su lepšie veci sačky, servítky 🙂

garonka
7. júl 2010

@svetlankat prekrásnu babiku doma mateeeeeeeee 😵 😵 😵 😵

olifcek
7. júl 2010

@garonka my mame olivku i natocenu pri jednej jej zabavke...zboznuje vytahovat servitky z krabice plnej servitok..vies co myslim? take servitk na stol...kde jednu vytiahnes, dalsia sa natiahne a dokola///

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre