Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
7. júl 2010

už som všetkym hadam odpisala? 😀

k tej posteli nam došla včera maly je v nej strateny 😅 reval v nej ale neva zvykne si musí

dvihla som svoj kufor a šla ju kuknuť a zips na boku mame aj my, to v papieroch píše ak bude dieťa väčšie aby do nej vliezlo samo 😅

olifcek
7. júl 2010

@garonka treba mi taku postielku?

garonka
7. júl 2010

@olifcek jo jo viem taka krabička z nej trčia servítky a daju sa pekne vyberať 😀

fakt užasna zabavka pre deti 😀

nam zatim hygienicke servítky stačia ale tie malo šuštia 😅

olifcek
7. júl 2010

@garonka nevadi, ale su to servitky x;o)))

garonka
7. júl 2010

@olifcek čo ja viem, maš lehatko tak to stačí, my nemame a v kuchyni ak sa zdržiavam aby bol pri mne ale reve v nej ta neviem

garonka
7. júl 2010

@olifcek 😀 😀 😀 😀

garonka
7. júl 2010

@olifcek a som rada, že u dokiho bolo všetko oki, ranka sa krasne zahojí supiš 😉

olifcek
7. júl 2010

@garonka jj, len nesmiem stale polohovat...ockovanie najskor o 3 tyzdne, co je ale super, hehe, i na ocne az paq, aby sa nezlostila a neplackala moc, lebo to nema...

laxity
7. júl 2010

@olifcek podľa mňa je to super vec, keď je v tej ohrádke alebo cestovnej postieľke, môžeš ju mať pri sebe a pritom aj porobiť niečo 🙂

olifcek
7. júl 2010

@laxity len uz postielku mam na paradu....pomalicky uz i hrazdicku... 😅

olifcek
7. júl 2010

@zucana jaj a telky? mne sa neozvali....povedala som Stanke, nech im napise sama....a hned sa jej jojka ozvala, ze nech im da svoje tel. cislo....odvtedy nic...

@svetlankat mi dala i nejake organizacie na pomoc, tak im pisala, a vraj kazdy, ze v takom pripade nepomahaju a pod., az na jendnych...ti jej napisali, ze ked sa to do konca jula nezmeni nech ich kontaktuje opat...

svetlankat
7. júl 2010

@olifcek aspo niekto no nie? Aj ked skoda ze len jedny

zucana
7. júl 2010

@olifcek ohladne podkoleinok oki to bol len postrech 😉 ohladne medii nemam co dodat hroza....pristup
ja uz mam navarene ale este idem upratat kuchynu a stol tiez pripraveny...robila som pre navstevu cestoviny s hluzkovou fazulkou, slaninkou, cibulkou a syrom, potom barbecue kuracie prsia so zemiakmi na masle a salat....
a chcela som ist k svokre po petrzlenovu vnat co som jej minule darovala a tesila som sa ze neni doma a mm si vzal jej kluce takze fasa....
inak dobru chut
aj ja chcem 15 stupnov tu je 35 😠

olifcek
7. júl 2010

@svetlankat veru...a ked som vcera divala spravy na jojke...ako ti cigani si odnasali domov oblecko, paplony, elektrospotrebice..akoze lebo im zaplavy vsetko vzali...iste tam toho mali tak vela a je to ich problem, ze maju osady blizko vod....grrr....zlodeji

olifcek
7. júl 2010

ludia pomahaju ked mozu...a jedine, co som od telky chcela bolo, aby dali len kratku reportaz a adresu, ci cislo uctu, resp. cosi ine, len aby jej pomohli..

lenica81
7. júl 2010

clovek si odskoci na chvilu a vy tu nacmarate, ze docitava 20 min... 😉

olif, super, ze sa to pekne hoji... vidis, oliv ani nevie, ze v nemocnici bola na operaciu... 😎

u nas je zabavka aj trhanie papiera... a potom tie slize chytim a metam mu okolo hlavy a hrudnicka a chyta si ich... len pozor, lebo raz uz si odtrhol a sup do pusy... 😕

andrea2603
7. júl 2010

@zucana kebyže bývam niekde blízko teba, tak si zaplatím obedy ako v družine, ty vždy také mňamky varíš 😵 🙂

jaja32
7. júl 2010

@lenica81 ....aaaale, už je u nás týždeň...a nemôžem sa mu venovať naplno ☹ a ide do tábora hurááá

hajdylca
7. júl 2010

@svetlankat ono to po udere hra? nam to hra len ked to zatlacim- ci tak sa to zapina? lebo ak by to hralo, to by sa mu mozno viac pacilo.... uvidime, dnes ho slony po 30 min. omrzeli a toto vydrzal dalsich 10min. chvilku natahoval tu "jahodku"... ja som stihla aspon navarit @olifcek ano mame dnes krasne vyrocko... hm, prekvapenie? ze by som vecer spravila romantikus? 😕 no mam pocit, ze sme sa dohodli tak, ze si nic nebudeme kupovat, ze radsej odlozime a kupime drobcovi nieco, na MDZ som dostala kvetinku, na MDM nic, tak ja som mu ku dnu otcov nedala tiez nic a okrem ineho nemam ani kde a kedy ist co kupit 😝 som zla manzelka 🤐 ale teraz sa fakt neda...

blumka
7. júl 2010

@olifcek @garonka, ved pockajte aka uzasna zabava budu tie vreckovky ked budu vacsi 🙄 ja som vsetky musela dat z Terezkinho dosahu...ona ma nejaku maniu alebo co, aj tie vlhcene papieriky stale vytahuje..mame dohodu ze moze si vybrat vzdy len jeden, ale ona potvorka sa naucila ich tahat tak ze sa neodtrhnu, tak si akoze vytiahne jeden ale zlepeny z troch 😀

inak juli mi spi od 11;15 na balkone a Terezka od 11:45 v izbe 😕

olifcek
7. júl 2010

@blumka wooow, sa maaas...

no oliv i vlhcene moze...ja ju necham s jednou v ruke, ktora skonci v puse a zuzle ju....su to pampers, vhodne i na tvaricku, tak snad...vyhadzat sa nevyhadzala... 😵

svetlankat
7. júl 2010

@hajdylca ano onot to po udere hra, len treba trosku silnejsie, tam kde je on-off sa zapina a vypina

svetlankat
7. júl 2010

@blumka aspon kus oddychu

blumka
7. júl 2010

@svetlankat aspon cez den ked nie v noci 😉

svetlankat
7. júl 2010

my tiez hajame na balkone, od jednej, boli sme aj trosku von, na poste a v obchode a este dospavame. Doobedu spinkala hodku a pol. Tak to chladnejsie pocko je lepsie ako horucavy ale na prd na prechadzky

blumka
7. júl 2010

@svetlankat presne, aj mne sa lepsie spi ked je taketo pocasie ale vonku sa mi nechceeeee

jaja32
7. júl 2010

...aha, Natálka prvý a asi posledný krát v klokanke...a to už bolo daaavno

svetlankat
7. júl 2010

@jaja32 jeeej, aj my mame nieco podobne ale mna z toho boli chrbat, malej sa v tom celkom paci

jaja32
7. júl 2010

@svetlankat Natálka v tom vydrží možno 15 minút a potom krik a plač a ja by som ju tak rada nosila. ...práve sme sa zobudili...spinkala 3 hod.

svetlankat
7. júl 2010

@jaja32 dobre pospinkala, teraz bude dobrucka oddychnuta

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre