• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@jaja32 aka krasna fotkaaa...a v klokanke ju zrejme tlaci pisula...
7. júl 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ďakujem, asi tlačí...možno je to aj v tom, že dlho nevydrží na rukách... nemusíme sa veľa nosiť
7. júl 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tete spala 3 hodiny a juli 4 :dizzy_face:
7. júl 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. júl 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka to bude zrejme tym pocasim, mne drobec spal rano od pol 9 do 11:30 (hech, len od cca 10 si dal papu :dizzy_face: ) a teraz haja od 13 (ale uz ma dva krat volal a pytal papat :wink: ), a vacsie babo mi haja od pol druhej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@olifcek este ma napadlo ohladom tych medii- neskusali ste novy cas?
7. júl 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme boli vonku, David pospinkal asi 45 minut, no aj to je lepsie ako nic :slight_smile: A predtym domka tiez dva razy tak po pape. Vela sme sa hrali, akosi dneska nervacil a nic mu nebolo dobre :sweat_smile: A mm volal, ze maju kopec prace, ze pride neskor, tak som kustik smutna zostala, lebo som sa motala na okoli, ze mu pojdem oproti na zastavku :pensive: Ale nech si pekne porobia, co treba, my sa tu pohrame este so zlatusikom :slight_smile:
7. júl 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka tak si tuším mala chvíľku pre seba, keď dievčence hajali :slight_smile: ...ale aj to treba :slight_smile:

@zucana pošli kuriérom aj sem taký fajný obedík :slight_smile: ....musíš mi dať recept do IP potom :wink:

Tak a sme doma z poradne, Natálka má miery 7130g a 64cm :confused: , dali jej posledný sirupček Rotateq a očkovali do nožičiek...ale zvládla to statočne a potom ešte hoďku hajala vonku...neviem či sa to mohlo po očkovaní byť vonku, ale nechcela som ju niesť hore, keď hajkala...takže budem dnes kontrolovať teplotu

ja som varila arabský chlieb s kuracím mäsom.... :slight_smile:
7. júl 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha keď musí zostať dlhšie, tak si nepomôžeš...ale určite to nebýva často :slight_smile: ...môj mm je tento týždeň doma, bo stará aj o mňa aj o malú...kedže ju nemôžem nosiť...
7. júl 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity Jeej, ake miery, ste pekne podrastli od minula asi, vsak? Drzime palce, nech teplotka neporastie. A recept moze @zucana aj tu napisat, ja som sa tiez olizovala, ked som to citala :grinning: Fajna kucharocka je to :wink: Arabsky chlieb si kupila ako polotovar? To je nieco ako tortilly, ze? Tiez to znie mnamkovo. Ja som robila zapekany karfiol s olivami, syrom a zemiakmi a na veceru "bielu" karfiolovu poliefcicku :slight_smile:
7. júl 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity To mas super pomocnika. Ovela lahsie prejde den, ked je mm doma :slight_smile: A nebyva to casto, nie, to len obcas dostanu navalovo kopec roboty, tak musia potiahnut. Inokedy je pekne 16.30 domka pri nas :dizzy_face:
7. júl 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha Arabský jojo polotovar...ale bola to veľká mňamka, mm, že môžem robiť častejšie :slight_smile:

a ty si tiež akú mňamku robila :slight_smile:

Na poradni predtým 25.5. Natálka vážila 6170g...takže fajn :slight_smile:

Tak musí byť doma, ja by som to bohužiaľ inak nezvládla....aj včera ako sme boli na promóciách sestre, tak som ostala zrazu sama s malou a začala revať, tak som ju musela zobrať na ruky...ale poviem ti dnes som to cítila na rane :unamused:
7. júl 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby aj ja chcem mm doma...od piatej rana do siestej vecera je prec...aj soboty,vtedy len do tretej ale aj tak...
7. júl 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. júl 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka u mňa je to výnimočne...inak robieva denne, síce nie v sobotu ale maká ako šrób :grinning:
7. júl 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity Musim vyskusat, ja som len tortilly zatial plnila s mm a chutilo tiez.
Hmm, no musis si davat pozor. Viem, sa lahko hovori. Malu treba isto velmi casto prelozit, preniest, zdvihnu, dobre, ze mas muzicka doma.

@blumka Jaj, veru to mas tazsie, nechcem si to ani predstavovat :pensive: Ale ked sa inak neda, co narobime. A najma je to s krasnym cielom. Ked budete v domceku, zlepsi sa to urcite.
7. júl 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. júl 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity Chces ju viest k sportu od mala? :grinning:
7. júl 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jj urcite bude lepsie ked dostaviame, minimalne tie soboty uz bude doma.
7. júl 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha tak ja by som brala tenistku...alebo keď nie, tak nejaký tanec určite...ale každopádne je to naj čo si vyberie :slight_smile:
7. júl 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ocuvaj, ty si vegetarianka... :confused: ci som to prehliadla, alebo...
kupovany arabsky chlieb je fajny... ja ho mam rada aj na sladko... :confused: :grinning:

@laxity pekne ste pribrali...

ja si myslim, ze dieta treba dat na nejaky sport, lebo sa musi vybit... znamej mala chodi iba na malovanie a je ako cert, skace jej po dome a ked byvali v panelaku, tak sa len modlila... :sweat_smile:
moj Vilko teraz spinka, ale asi len na chvilku, mm je mimo, siel jednej kamoske sprevadzkovat siet v praci... tak hadam nedojde po 8mej... lebo vcera co bol na tom pivku, tak som ani zaspat nevedela... som lezala a prevalovala sa do 11, ked sa maly prebral, ked on dosiel... :confounded:
7. júl 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka to potom aj TT bude z jeho pritomnosti vytesena... :wink:
7. júl 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 Nie nie, skoro kazdy den sunka :grinning: Ale obedy sa snazim aspon tak pol na pol v tyzdni aj bez maska zdravo zeleninku a obcas aj cosi sladke, ked mm suhlasi :grinning: Cely predlzeny vikend sme maso mali, tak kompenzujem :grinning: Ale su aj tyzdne, ked varime kazdy den masko :confused: , kuracinku a morcacinku :stuck_out_tongue_closed_eyes: To sa mi inak zda aj jednoduchsie ako zo zeleniny kreacie vymyslat :sweat_smile:

A jo, sporty su fajn. A osobne tanec zboznujem, je mi luto, ze ma ako mladsiu nedali tancovat :frowning2: Podla mna je to pre decka lepsie ako kruzkok, nie rovno sportova skola. Brasko z takej odisiel, tam sa toho clovek vela nenauci :grinning: Mozno zalezi aj od skoly.
7. júl 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sme hore... :grinning:
7. júl 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :sweat_smile: ja vobec nestiham vas citat. Je tu nieco nove? Tazko sa mi potom pridava do diskusie :frowning2:
Ale poslem aspon jednu fotku maleho supermana :slight_smile:
7. júl 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez planujeme dat deti minimalne na tanec, ale jasne nebudem az tak velmi tlacit, ked bude ine bude ine :wink:
@lenica81 nooo...TT sa dnes rano zavesila mm na nohu a ze ocko nechoooooooood do loboty, ja ta neputim :grinning:
a ked pride mm domov, to sa na neho zavesi a koniec...mamu uz nepozna :wink:
7. júl 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejaké foto :slight_smile:

7. júl 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity, jeeej aki ste krasni :wink: a taky ksicht robi aj Juli :grinning:
7. júl 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá posledná je zo včerajších promócií, mm je už v tričku bo sme šli šoférovať...takže trošku sedlačiny nevadííííí :grinning:
7. júl 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity malinka ma saty z nextu?
7. júl 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka :wink: ďakujeme
7. júl 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok