Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
7. júl 2010

@jaja32 aka krasna fotkaaa...a v klokanke ju zrejme tlaci pisula...

jaja32
7. júl 2010

@olifcek ďakujem, asi tlačí...možno je to aj v tom, že dlho nevydrží na rukách... nemusíme sa veľa nosiť

blumka
7. júl 2010

no tete spala 3 hodiny a juli 4 😵

olifcek
7. júl 2010

@blumka 😕

hajdylca
7. júl 2010

@blumka to bude zrejme tym pocasim, mne drobec spal rano od pol 9 do 11:30 (hech, len od cca 10 si dal papu 😵 ) a teraz haja od 13 (ale uz ma dva krat volal a pytal papat 😉 ), a vacsie babo mi haja od pol druhej 😝
@olifcek este ma napadlo ohladom tych medii- neskusali ste novy cas?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
7. júl 2010

@blumka tak si tuším mala chvíľku pre seba, keď dievčence hajali 🙂 ...ale aj to treba 🙂

@zucana pošli kuriérom aj sem taký fajný obedík 🙂 ....musíš mi dať recept do IP potom 😉

Tak a sme doma z poradne, Natálka má miery 7130g a 64cm 😕 , dali jej posledný sirupček Rotateq a očkovali do nožičiek...ale zvládla to statočne a potom ešte hoďku hajala vonku...neviem či sa to mohlo po očkovaní byť vonku, ale nechcela som ju niesť hore, keď hajkala...takže budem dnes kontrolovať teplotu

ja som varila arabský chlieb s kuracím mäsom.... 🙂

laxity
7. júl 2010

@rivatha keď musí zostať dlhšie, tak si nepomôžeš...ale určite to nebýva často 🙂 ...môj mm je tento týždeň doma, bo stará aj o mňa aj o malú...kedže ju nemôžem nosiť...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
7. júl 2010

@rivatha Arabský jojo polotovar...ale bola to veľká mňamka, mm, že môžem robiť častejšie 🙂

a ty si tiež akú mňamku robila 🙂

Na poradni predtým 25.5. Natálka vážila 6170g...takže fajn 🙂

Tak musí byť doma, ja by som to bohužiaľ inak nezvládla....aj včera ako sme boli na promóciách sestre, tak som ostala zrazu sama s malou a začala revať, tak som ju musela zobrať na ruky...ale poviem ti dnes som to cítila na rane 😒

blumka
7. júl 2010

joj baby aj ja chcem mm doma...od piatej rana do siestej vecera je prec...aj soboty,vtedy len do tretej ale aj tak...

laxity
7. júl 2010
laxity
7. júl 2010

@blumka u mňa je to výnimočne...inak robieva denne, síce nie v sobotu ale maká ako šrób 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
7. júl 2010

Tobi kuk 😀

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2280830

ale asi veľké 😕

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
7. júl 2010

@rivatha jj urcite bude lepsie ked dostaviame, minimalne tie soboty uz bude doma.

laxity
7. júl 2010

@rivatha tak ja by som brala tenistku...alebo keď nie, tak nejaký tanec určite...ale každopádne je to naj čo si vyberie 🙂

lenica81
7. júl 2010

@rivatha ocuvaj, ty si vegetarianka... 😕 ci som to prehliadla, alebo...
kupovany arabsky chlieb je fajny... ja ho mam rada aj na sladko... 😕 😀

@laxity pekne ste pribrali...

ja si myslim, ze dieta treba dat na nejaky sport, lebo sa musi vybit... znamej mala chodi iba na malovanie a je ako cert, skace jej po dome a ked byvali v panelaku, tak sa len modlila... 😅
moj Vilko teraz spinka, ale asi len na chvilku, mm je mimo, siel jednej kamoske sprevadzkovat siet v praci... tak hadam nedojde po 8mej... lebo vcera co bol na tom pivku, tak som ani zaspat nevedela... som lezala a prevalovala sa do 11, ked sa maly prebral, ked on dosiel... 😖

lenica81
7. júl 2010

@blumka to potom aj TT bude z jeho pritomnosti vytesena... 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
7. júl 2010

uz sme hore... 😀

teuska
7. júl 2010

ahojte babulky 😅 ja vobec nestiham vas citat. Je tu nieco nove? Tazko sa mi potom pridava do diskusie ☹
Ale poslem aspon jednu fotku maleho supermana 🙂

blumka
7. júl 2010

my tiez planujeme dat deti minimalne na tanec, ale jasne nebudem az tak velmi tlacit, ked bude ine bude ine 😉
@lenica81 nooo...TT sa dnes rano zavesila mm na nohu a ze ocko nechoooooooood do loboty, ja ta neputim 😀
a ked pride mm domov, to sa na neho zavesi a koniec...mamu uz nepozna 😉

laxity
7. júl 2010

nejaké foto 🙂

blumka
7. júl 2010

@laxity, jeeej aki ste krasni 😉 a taky ksicht robi aj Juli 😀

laxity
7. júl 2010

tá posledná je zo včerajších promócií, mm je už v tričku bo sme šli šoférovať...takže trošku sedlačiny nevadííííí 😀

blumka
7. júl 2010

@laxity malinka ma saty z nextu?

laxity
7. júl 2010

@blumka 😉 ďakujeme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre