• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@zoska Ahooj. Ako ste sa mali? Ako to malicka zvladala? Oddychnuta trosku? :slight_smile:
7. júl 2010 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekné detičky @teuska a @laxity :slight_smile:
ja dnes už vypínam, idem ešte pobaliť na zajtra, lebo celý deň budem u sestry a keď sa podarí, dáme stretko s @jaja32 .
pekný večer, ahojte :slight_smile:
7. júl 2010 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nooo oddychnuta ani nie :sweat_smile: plna chalupy huciacich deti, furt som kontrolovala ci nezobudili malu na zahrade...dom mam vacsi klud...
ale inak bolo o.k., prostredie krasne pridam foto nejake :wink:
@blumka bola som pipi dlha pancucha :sweat_smile:
7. júl 2010 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj, a Tete mala cely den macicku na ocku :dizzy_face: parkrat si ju dala dolu akoze macicka si ide oddychnut, tak som ju nechala tak, asi dve minutky, umyla som jej za ten cas okuliare a nasadila znovu...neprotestovala :slight_smile:
7. júl 2010 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nooo juli uz je hore :rolling_eyes:
7. júl 2010 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha mala zvladla inak super, vobec tam neplakala, vsetci boli z nej hotovy a cestovanie prespinkala :wink:
7. júl 2010 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:sweat_smile: hotoví
7. júl 2010 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja ked jem, oliv zamna prehlta a jazyckom pyta papat, hehe x;o)

@zoska ahoooj
7. júl 2010 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
7. júl 2010 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha jo, sportovkyna...ale teraz vyzeram ako clovek, co o sporte ani nepocul....moje telo je proste na ine zvyknute...nie na sedenie len...
7. júl 2010 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
7. júl 2010 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zoska, joooooooooooj, ale vam muselo byt fajne..take chaty ja mvooozeeeem
sme mali ist aj my, ale akosi neviem nic zohnat :frowning2:
7. júl 2010 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zoska no krása....aká krásna chata, rodinka, prostredie...no úžasne vám muselo byť :slight_smile:
7. júl 2010 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zoska jeeeeeeeeeeeeeeeeeeejda, i ja chceeeeeem
7. júl 2010 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka tiež môžem chaty, my ideme v auguste so sestrou a švagrom na Liptov :slight_smile: , ale len na predĺžený víkend :confused:
7. júl 2010 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zoska Tak cestovatelka z nej bude :slight_smile: Krasne to tam vyzera, muselo vam byt skvelo :slight_smile:
7. júl 2010 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no....ideme si asi lazkat...bru nocku
7. júl 2010 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no baby, asi nedocitam :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon fotky pozeram
chata bola krasna, dobre nam bolo vcelku :wink: dnes sme este grilovali ryby- pstruhy, to bola mnamka...
zajtr ideme este povybavovat s mm nejake veci do mesta, piatok promocie a od pondelka mm zasa do prace :unamused: :frowning2:
@laxity a kto mal promocie?
@teuska pekneho mas supermana, ocka uz su o.k.?
@lenca81 aj my mame defekt :unamused: boli ste reklamovat, ci sami opravujete?

7. júl 2010 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zoska kupujeme duse cez net, z cyklosportu akehosi... ale nemaju s takym ventilom, ale inym, ale poslu... :sweat_smile: diera sa spravila okolo ventilu... :angry: tak hadam buduci tyzden budeme pojazdni... skusali sme prelepit, ale i lepka pufla... :rolling_eyes:

jaj, ste sa dobre mali, a ta chata je po pukli... :dizzy_face: my tiez pojdeme na chatu, zaciatkom augusta na tyzden, na liptov... sa tesim, ze vypadnem z panelaku... :grinning:

saty na promocie uz mas... :wink:

olif, dobru...
7. júl 2010 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zoska sestra :wink:
7. júl 2010 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenica81 tak sa tam na Liptove možno stretneme aj my chceme ísť niekedy v auguste :slight_smile:

zajtra tu nebudem, idem na celý deň svokrovcom, bo mm musí ísť do práce, tak sa ideme s Nataly varovať :grinning:

babulky prajem dobrú noc :wink:

7. júl 2010 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby skuste uhadnut ktora som ja? :grinning:
mala som to vcera....
7. júl 2010 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jja super fotka :wink: zeby ta prezradila ta ruzova slecna ? :grinning:

inak, cafte :wink: my sme vacsinou cely den vonku, tak ani nestiham citat, dufam, ze sa mate vsetci len najlepsie.
laxity, olifcek , operacie dopadli dobre, som rada :wink:

my sme boli vcera na preockovani a plakali sme len chvilocku, ked som Viki zobrala na ruky bolo dobre. a mame 6650 gr a 65,5 cm :wink: a zajtra ma Viki 5 m. :slight_smile:
7. júl 2010 o 21:29  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte baby kym precitam tak musim toto
@blumka bola som v disney obchode a maju tam 70%zlavy na vsetky princeznovske veci od peracnikov az po saty topanky ceny do 10 eur....juuuj chces nieco? ale co????
7. júl 2010 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zucana ked sme boli v Rime sme vbehli do Disney obchodu, mali tam kraaaasne veci,ale aj ceny :sweat_smile:
inak, Viki je dobra sikovnica, pozerala som videa, otaca sa uz bez problemov :wink: nam sa nejako nechce
7. júl 2010 o 21:42  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jja aj ja si myslim ze ta ruzova slecinka. Dobru nocku babenky. Zajtra docitam
7. júl 2010 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jja To je pekne! My sme nemali talare a brala by som to pre takuto fotku presne :sweat_smile: A este by som potom vyhodila capicu do vzduchu :grinning: Vdaka malej sa odlisujes aj v tomto mundure, mudro si si to zariadila :grinning:
7. júl 2010 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My sme prave dobastili tvarohovo-bananovu pochutku :stuck_out_tongue_closed_eyes: mm kuka futbalicek a ja mu robim spolocnost po narocnom dni. David bol par minut po zaspati opat hore, ale zaspinkal, chudatko moje umrncane. Cakam, kedy zacujem plackanie zo spalne, ze ma tam nema pri sebe :slight_smile: Pri kupkani mu slo do placu, je zvyknuty na ocinka a posledne tyzdne reve vo vanicke. Krivil pusinku, no robila som na neho opicky, spievala (ani neviem, co som si to navymyslala vsetko) a usmieval sa krasne :slight_smile:
7. júl 2010 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby recept zajtra som uz V posteli Aj kamoska pytAla.;)
inak zajtra dam foto aj s navstevou aj nakup a ceny lolka veru hroza napr som kupila letnu deku za 5eur a origos cena ze 27 eur
SME dnes same.... Tata pride zajtra vecer z slubil pizzu...
Rano mame poradnu tak pak dam vediet
laxi zosi nadherne foto a ta chalupa nema chybu....
Dobru nocku vika sa prevaluje
7. júl 2010 o 23:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Seci spia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2010 o 07:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok