Mamičky. Február 2010

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!
rivatha
7. júl 2010
@zoska Ahooj. Ako ste sa mali? Ako to malicka zvladala? Oddychnuta trosku? 🙂
andrea2603
7. júl 2010
pekné detičky @teuska a @laxity 🙂
ja dnes už vypínam, idem ešte pobaliť na zajtra, lebo celý deň budem u sestry a keď sa podarí, dáme stretko s @jaja32 .
pekný večer, ahojte 🙂
zoska
7. júl 2010
nooo oddychnuta ani nie :-N plna chalupy huciacich deti, furt som kontrolovala ci nezobudili malu na zahrade...dom mam vacsi klud...
ale inak bolo o.k., prostredie krasne pridam foto nejake 😉
@blumka bola som pipi dlha pancucha :-N
blumka
7. júl 2010
joj, a Tete mala cely den macicku na ocku x-) parkrat si ju dala dolu akoze macicka si ide oddychnut, tak som ju nechala tak, asi dve minutky, umyla som jej za ten cas okuliare a nasadila znovu...neprotestovala 🙂
blumka
7. júl 2010
nooo juli uz je hore 8-(
zoska
7. júl 2010
@rivatha mala zvladla inak super, vobec tam neplakala, vsetci boli z nej hotovy a cestovanie prespinkala 😉
zoska
7. júl 2010
:-N hotoví
olifcek
7. júl 2010
ja ked jem, oliv zamna prehlta a jazyckom pyta papat, hehe x;o)

@zoska ahoooj
olifcek
7. júl 2010
@zoska 😃 😃
olifcek
7. júl 2010
@rivatha jo, sportovkyna...ale teraz vyzeram ako clovek, co o sporte ani nepocul....moje telo je proste na ine zvyknute...nie na sedenie len...
zoska
7. júl 2010
🙂
blumka
7. júl 2010
@zoska, joooooooooooj, ale vam muselo byt fajne..take chaty ja mvooozeeeem
sme mali ist aj my, ale akosi neviem nic zohnat 😞
laxity
7. júl 2010
@zoska no krása....aká krásna chata, rodinka, prostredie...no úžasne vám muselo byť 🙂
olifcek
7. júl 2010
@zoska jeeeeeeeeeeeeeeeeeeejda, i ja chceeeeeem
laxity
7. júl 2010
@blumka tiež môžem chaty, my ideme v auguste so sestrou a švagrom na Liptov 🙂 , ale len na predĺžený víkend =-)
rivatha
7. júl 2010
@zoska Tak cestovatelka z nej bude 🙂 Krasne to tam vyzera, muselo vam byt skvelo 🙂
olifcek
7. júl 2010
no....ideme si asi lazkat...bru nocku
zoska
7. júl 2010
no baby, asi nedocitam :-p aspon fotky pozeram
chata bola krasna, dobre nam bolo vcelku 😉 dnes sme este grilovali ryby- pstruhy, to bola mnamka...
zajtr ideme este povybavovat s mm nejake veci do mesta, piatok promocie a od pondelka mm zasa do prace :-| 😞
@laxity a kto mal promocie?
@teuska pekneho mas supermana, ocka uz su o.k.?
@lenca81 aj my mame defekt :-| boli ste reklamovat, ci sami opravujete?

lenica81
7. júl 2010
@zoska kupujeme duse cez net, z cyklosportu akehosi... ale nemaju s takym ventilom, ale inym, ale poslu... :-N diera sa spravila okolo ventilu... ]-( tak hadam buduci tyzden budeme pojazdni... skusali sme prelepit, ale i lepka pufla... 8-(

jaj, ste sa dobre mali, a ta chata je po pukli... x-) my tiez pojdeme na chatu, zaciatkom augusta na tyzden, na liptov... sa tesim, ze vypadnem z panelaku... 😃

saty na promocie uz mas... 😉

olif, dobru...
laxity
7. júl 2010
@zoska sestra 😉
laxity
7. júl 2010
@lenica81 tak sa tam na Liptove možno stretneme aj my chceme ísť niekedy v auguste 🙂

zajtra tu nebudem, idem na celý deň svokrovcom, bo mm musí ísť do práce, tak sa ideme s Nataly varovať 😃

babulky prajem dobrú noc 😉

jja
7. júl 2010
Baby skuste uhadnut ktora som ja? 😃
mala som to vcera....
lolka
7. júl 2010
jja super fotka 😉 zeby ta prezradila ta ruzova slecna ? 😃

inak, cafte 😉 my sme vacsinou cely den vonku, tak ani nestiham citat, dufam, ze sa mate vsetci len najlepsie.
laxity, olifcek , operacie dopadli dobre, som rada 😉

my sme boli vcera na preockovani a plakali sme len chvilocku, ked som Viki zobrala na ruky bolo dobre. a mame 6650 gr a 65,5 cm 😉 a zajtra ma Viki 5 m. 🙂
zucana
7. júl 2010
cafte baby kym precitam tak musim toto
@blumka bola som v disney obchode a maju tam 70%zlavy na vsetky princeznovske veci od peracnikov az po saty topanky ceny do 10 eur....juuuj chces nieco? ale co????
lolka
7. júl 2010
@zucana ked sme boli v Rime sme vbehli do Disney obchodu, mali tam kraaaasne veci,ale aj ceny :-N
inak, Viki je dobra sikovnica, pozerala som videa, otaca sa uz bez problemov 😉 nam sa nejako nechce
svetlankat
7. júl 2010
@jja aj ja si myslim ze ta ruzova slecinka. Dobru nocku babenky. Zajtra docitam
rivatha
7. júl 2010
@jja To je pekne! My sme nemali talare a brala by som to pre takuto fotku presne :-N A este by som potom vyhodila capicu do vzduchu 😃 Vdaka malej sa odlisujes aj v tomto mundure, mudro si si to zariadila 😃
rivatha
7. júl 2010
My sme prave dobastili tvarohovo-bananovu pochutku :-p mm kuka futbalicek a ja mu robim spolocnost po narocnom dni. David bol par minut po zaspati opat hore, ale zaspinkal, chudatko moje umrncane. Cakam, kedy zacujem plackanie zo spalne, ze ma tam nema pri sebe 🙂 Pri kupkani mu slo do placu, je zvyknuty na ocinka a posledne tyzdne reve vo vanicke. Krivil pusinku, no robila som na neho opicky, spievala (ani neviem, co som si to navymyslala vsetko) a usmieval sa krasne 🙂
zucana
7. júl 2010
Baby recept zajtra som uz V posteli Aj kamoska pytAla.😉
inak zajtra dam foto aj s navstevou aj nakup a ceny lolka veru hroza napr som kupila letnu deku za 5eur a origos cena ze 27 eur
SME dnes same.... Tata pride zajtra vecer z slubil pizzu...
Rano mame poradnu tak pak dam vediet
laxi zosi nadherne foto a ta chalupa nema chybu....
Dobru nocku vika sa prevaluje
rivatha
8. júl 2010
Seci spia :-p

Začni písať odpoveď...

Odošli