Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
8. júl 2010

@blumka ....vidíš a mne ten môj mm štedrák nechce 😠

jaja32
8. júl 2010

@blumka super, a potom budem na internete od rána do večera 😀

olifcek
8. júl 2010

@blumka jj, az sa toho bojim, ked si sadne...ale ako vravim, prepadne paq dopredu 😀 nedavame ju na brusko...este nesmieme kvoli operacii...ale lozila tak ako mala Viki u @zucana...s tym, ze ked sa jej nechcelo, pretocila sa na chrbatik, opacne to este neslo...

olifcek
8. júl 2010

ja bych varila, zboznujem to...len pri oliv to moc nejde...x;o(

jaja32
8. júl 2010

@olifcek ja zas radšej vypekám koláče...také všelijaké 😀

olifcek
8. júl 2010

@lenica81 @zucana jaaaj, tak toho som videla..a to stoji tak malo penazi????? 😕

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
8. júl 2010

@olifcek ked bude uz fit po operacii das ju na brusko, zacne sa ti plazit, potom sa da na styri a z tej polohy si sadne sama ked bude dostatocne pevna...skor posadzovat nema zmysel, babo sa aj tak same neudrzi, prepadne bud dopredu a udrie si hlavu alebo dozadu 😉

ja tiez rada varim ale musim mat na to cas a hlavne sa mi nesmie pod nohami nik motat...a teraz sa motaju stale..jedine v nedelu nie ked je mm doma

olifcek
8. júl 2010

@jaja32 ja kolace moc neviem, ale ked sa bude dat, rada sa budem ucit x;o))

inak milujem ryby, ved...ako spravne dieta oca rybara, ze? aaaa pstruh je asi najlepsia mnamkaaaa, paq i zubac x;o)

olifcek
8. júl 2010

@rivatha i ja som v noci chcela sprchunormalnu dat, ale oliv si ma uz druhu noc strazi...ani na wc nestiham a uz je hore, hech

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
8. júl 2010

@blumka jj, ja ju neposadzam xo) sama sa vytiahne a drzi a drzi...ale paq s aunavi, tak chce ist viac vpred a to uz sa predkloni na rucicky hehe

blumka
8. júl 2010

@jaja32 ja zas ne...moja mamina pecie nenormalne..to po nej nemam zdedene 😀

ja varim ked su deti hore, lebo ked spia, tak nechcem trieskat hrncami...ale vacsinou su to take rychlovky..alebo si vecer pred tym popripravujem ked sa mi chce...len, mne uz terezka aj co to pomoze a hlavne ked varim tak ona zabava juli

blumka
8. júl 2010

@olifcek ved preto je to riziko, nechat tak sediet...aj juli sa tak vie vytiahnut a potom pada kade tade... 😀

jaja32
8. júl 2010

@rivatha niekedy aj ja večer, mňa hnevá, keď mi tu svokor pobehuje a búcha, keď malá spinká, tak sa snažím všetko robiť, keď je malá hore, nech si aj on uvedomí, že spinká, tak už žiadny treskot (hlavne večer)...nedarí sa moc, jemu to je šumafuk ... 😠

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
8. júl 2010

@rivatha včera som upozornila, dnes urobil to isté...nemá to zmysel

blumka
8. júl 2010

@jaja32 to keby si pocula ako sa u nas trieska..teraz je u svokry na prazdninach neter 14 rocna...no jasne poznate to, puberta nevie pouzivat klucky a zasadne sa s druhym clovekom rozprava cez tri izby cize musi jacat 😅 vsetko pocut hore...a terezka je taka zvedavka, trosku viac hluku a uz je ako svist, vystrci hlavu a mamka coto? no daj ju spat v takom hluku

blumka
8. júl 2010

@rivatha ja mozem tiez upozornovat...akurat dnes mm pisal svojej mame na skype, ze nech na misku dozrie nech netrieska, nech ju stale upozornuje a svokra ze ano...a ako s nou dopisla, miska sla von a co myslite co urobila? tresla dverami tak ze som na stolicke podskocila

jaja32
8. júl 2010

@blumka je to hrozné 😠 napr. včera večer bol celý čas zatvorený vo svojej izbe...a vyšiel až keď som malú uložila spinkať...lebo on práve vtedy musel ísť večerať. Ja som tu mala 11-ročného synovca a našťastie si dal povedať a bol potichúčku, keď bolo treba, vedel, že keď bude malá spinkať, môžeme sa dlhšie hrať karty 🙂

olifcek
8. júl 2010

inak vcera tu bola mamka a vravi...olivka ja by som Ta napapala a poriadne, len je tu mama, kricala by na mna, tak nemozem....Tvoja mamka v troch mesiacoch papala strapacky s kapustou a tu je....v pol roku kilo bananov a nic sa jej nestalo...a Tebe len mliecko stale dava a trosku vyzivky...

njn...len sa potvrdzuje, ze olivku s mamkou nechat nemozem ani keby sa neviem co dialo...lebo to by soms a vratila, a oliv by sedela podopreta vankusmi, dudlikovala cumel, najedena by bola niecim tuhym a kto vie, co este...

jaja32
8. júl 2010

..no, včera Natálka spinkala za celý deň 4 hod. a teraz už po hodine vyspevuje v postieľke...asi sa teší na stretko s Andrea2603 a jej najmladšou 🙂 , to aby náhodou to stretko neprespala 🙂

olifcek
8. júl 2010

@blumka ale mam pocit, ze je otazkou par ndi, ked s aoliv na brusko otoci...uz sa hra prevazne na boku....nebavi ju hrazdicka, ale ohryza knizocky, pekne na boku a pozera po dalsich hrackach...nozicky ma tak ako ma mat, ked sa bude chciet pretocit 😵

jaja32
8. júl 2010

@olifcek hmmm, tak ty si teda bola papkáč 😀

blumka
8. júl 2010

@olifcek a myslis ze aj napriek tvojmu zakazu by to urobila...lebo moja svokra tiez niekedy ma ine nazory ako ja ale len si ich hovori, nic neurobi

jaja32
8. júl 2010

..nám sa včera podarilo pretočiť z bruška na chrbátik..... náhoda, ale fajná 🙂

olifcek
8. júl 2010

@blumka jo, urobila a nepovedala mi o tom...mamine sme olivku len raz nechali, mala asi dva mesiace...prisli sme dom, a mala cumel v puse ☹

blumka
8. júl 2010

@olifcek hmm...a potom sa babky cuduju ze im nechcem davat deti...ja Terezku tiez uz dolu nenosim, len ak si po nu svokra pride sama alebo sa vyslovene mala dolu pyta...vacsinu casu co tam je len pozera telku 😒

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre