• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@olifcek @blumka @zucana a snad som nieoho nezabudla :confused: Dnes vraj pridu tie zakoncovacie diely a daju sa uz objednaaaat, juch juch :slight_smile: Takze nech sa paci: http://www.peknehracky.sk/product/zakoncovacie-diely-pre-penovy-koberec-24-maxi-1085/
8. júl 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. júl 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ani kôň ho nezobudí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@rivatha veru, ja nejdem na wc, ked je tu mamina...bojim sa, ze si ju bude vyhadzovat...x;o((
Caute babenky, my sme boli vonku, Miska ma dnes placlivy dnicek, aj vela grckame, tak neviem co to. Dost ste toho popisali, idem docitat. http://www.infonoviny.sk/skon%C4%8Dila-na-streche-0 kuk sem, sesterka havarovala, nastastie len male poranenia, korzet na krku nejake tie rezne rany ale inac ok.
8. júl 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek juj to mas blbe...ale moja mamina by bola taka ista ale zasa neprehanala by ze strapacky...
a o svokre som si myslela ze ma respekt ale uz tomu moc neverim...jej celkovo
no a ani si neviem rpedstavit ze by som ju dala niekomu krmit....akoze ja mam taku zlu skusenost ze som sesterke davala jablko ani neviem kolko mala a zabehlo jej a to som mala ja nejakych 17 :sweat_smile:
8. júl 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek :pensive:
Zo mna si tiez obcas robia zartiky, ze ziady cajik, ziadna voda, ze uz by chcel papat, ale tak prinajmensom za maminu a mm dam ruku do ohna, ze nespravia nic, co vravim, ze nie. Svokru aj svorka by som pre istotu kvoli nedoveryhodnym reciam radsej sledovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat Oh :fearful: Sesterke skore uzdravenie. Dobre, ze to dopadlo, ako dopadlo.
8. júl 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminka to nemysli zle, ved i segru nutila divat s ana to, ako jej najmladsej, ked mala cca 3 mesiace, dava papat na vianoce salat a rybu...a segra nemohla ceknut, inak by bola hadka x;o((( ze ved vychovala nas 4 a dalsie 4 deti a nikomu nic nie je, z elen prehanam....
8. júl 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek my už sme cmuľali pečeny bôčik :angry: a moja svokra nepochopi prečo tobimu nedavam ešte nič okrem mliečka, šak čo ju do teho kedy budeme jesť
8. júl 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha dikes, ja uz som minula 50 ecokna stranke peknehracky, uz sa musim krotit
8. júl 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek smutny postoj maminy...v prvom rade je to tvoje dieta a uz len preto by mala robit to co povies ty :frowning2:
ja to mam dobre, lebo ked mi niekto nieco take povie, ze prehanam, tak ja poviem,ze mozno prave preto ze som jedla vsetko do bludu tak teraz nemozem mlieko a som alergik skoro na vsetko :grinning:
mojej mamine bolo minule skoro luto ze ona za to predsa nemoze, lebo vtedy neboli take vedomosti ako su teraz..no zlata bola..normalne si davala po tolkych rokoch za vinu ze nas nezacala prikrmovat az v 6. mesicoch :grinning: :sweat_smile:
8. júl 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Salat a rybu trojmesacnej? Jaj... Jasne, ze isto nechce zle, ale tak mala by ta respektovat, ze ty si Olivkina maminka a chces jej tiez najlepsie podla seba samej.
8. júl 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka davaj recept na tie jogurtove lievacne a nekecaj :grinning:
@svetlankat drzim palce sesterke...

@garonka, hech
@blumka jaj šak listujem totu bordelarsku knihu no :sweat_smile:
8. júl 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomoooc, vonku 25 st, pofukuje vetrík, mám dať malej krátky či dlhý rukáv? ja so na nervy z tohto obliekania
@blumka moja zase povie opacne....vdaka otmu, ze sme skoro jedli, niesme na nic alergicki...

@rivatha jo veru....spon to segra tvrdila...
@jaja32 kraaatky
@olifcek no a ked olivka bude na nieco alergicka tak si to mamina vezme na svedomie, ze to je kvoli tomu ze do nej tlacila? to ne, ze? :wink: nic si z toho nerob, nie si sama...prevazna vacsina maminiek a svokier su take
8. júl 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. júl 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka listuj, listu...a ide ti mailik
8. júl 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby? A tu kuracinku ci morcacinku do prikrmov, to vazne nebudete kupovat v obchode? Ja to nemam kde inde zohnat :confused: Je to moc zle?
8. júl 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha neni...normalne kup...sak ked sa neda sa neda...je dobre ak je taka moznost ale ked neni nic sa nestane :wink: nemate v okoli niekoho kto ma doma zvieratka? ja som tak kupovala kralika..ale ten bol len pre Tete :wink:
8. júl 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka treba 400g bieleho jogurtu alebo aj 500g to je jedno, 3/4 toho kelímku ide polohruba muka ale mm dava hladku, potom 2 vajíčka, troška mlieka, 1 vanilkovy cukor, 1 čajova lyžička prašku do pečiva, štípka soli

zmiešaš jogurt, muku, kypr.prašok, vajíčko, cukor, i štipku soli a trocha sa to zriedi mliekom a nechaš takych 15 min postať a šup na rozpaleny olej

pisala som to ako dilino, lebo volam mm aku muku na lievance a on že ide hladka a na papieri načmarana polohruba :angry:
8. júl 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka dakovala..odpisala :wink:
8. júl 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja tiez nemam moznost ine, nez kupovane....alebo mi @blumka zozenie kralika a bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
8. júl 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Nem. My sme take mestske rodiny, no :unamused: Teta na Orave ma mozno kurky, ale na vajicka.
8. júl 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka dufam, že sa vydaria :dizzy_face:
u nas sa po nich zapraší raz dva :grinning:
8. júl 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ty mas tetu na orave? deee? :grinning:
@olifcek ak sa bude dat mozem aj tebe, len to som brala od jednej maminej kolegyne z prace a ona uz nerobi, tak som dala mamine bojovu ulohu nech najde inu kolegynu :grinning: a ked ne, tak sa kupi,no booooze
8. júl 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka saq maminumam kucharku....a pracuje prevazne s ludmi z dedinyyyyyyyyyy, vidiiis? len kam ja toho kralika dam, ze jo? mame chladnicku, ktora ma na vrchu mrazak.nie moc velkyy
8. júl 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok