Mamičky. Február 2010

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!
garonka
8. júl 2010
@blumka došol mi emailiiiiiiik diky diky
idem študovať x-)
blumka
8. júl 2010
@olifcek, hned ako ho budes mat, treba ho pekne vykostit, uvarit, nakrajat na male kocky, dat zamrazit do tych nadob co sa robi lad, ked zamrzne vybrat a dat kocky do sacku alebo do krabicky a mas to spratnejsie 😉
garonka
8. júl 2010
@olifcek na balkon? 😃
olifcek
8. júl 2010
@blumka vidiiis? len to asi na to maminu zavolam....na odkostenie x;o))

@garonka ale to by sa paqq nepapaaaal uz, by mi luto bolo c;o))

ale ja som mala kralika ;o) ale ostal u ex..snad este zije, nemal ho rad, vzdy ho ocikal x;oDD

blumka
8. júl 2010
@olifcek kto koho ocikal? 😕 =-) :-N
olifcek
8. júl 2010
@blumka 😃 😃 😃
olifcek
8. júl 2010
@blumka zajko jeho...a vzdy ku mne utekal sa schovat x;o)
olifcek
8. júl 2010
@olifcek ..zajko
rivatha
8. júl 2010
@blumka Jednu v Zaskove a druhu v Liesku, ta nema ani kurky :-N

Ok, Jogurtove livance od Garonky su tiez ulozene 😎 Mali by nam tu temu povolit 🙂
svetlankat
8. júl 2010
@olifcek dikes za sestrerku, Ja som tiez dala ocovi bojovku, na pulku i zajaca, asi bude
rivatha
8. júl 2010
@olifcek Jejejeeeej, krasny zajaciiik x-)
blumka
8. júl 2010
@rivatha tak ty si v podstate trosku oravacka... 😉
@svetlankat..joj, a to co robila sesterka? ja nerada take pozeram a citam o autonehodach |-| 😞 chvalabohu ze sa nic nestalo...tragedie sa stavaju...skore uzdravenie prajeme
svetlankat
8. júl 2010
@blumka dikes dikes, trosku to prepiskla, mozno aj mikrospanok, ona sama nevie, ale vletela do velkej burky a boloto
blumka
8. júl 2010
@svetlankat mikrospanok |-|
olifcek
8. júl 2010
@rivatha zeee? i vzacnu korytnacku vodnu som mala, ale tiez som nechala...ja som tam od stastia, ze som ho konecne poslala k vode, nechala vsetko, len nech mam svaty pokoj uz x;oD ta asi skoncila u jeho rodicov v jazierku, a kto vie, c i este zije, lebo isto im rybky pozrala 😃
svetlankat
8. júl 2010
@blumka tak tak, precuje svoje sily. dostane odo mna po holej, zo zivotom sa nehazarduje. Moj nazor
rivatha
8. júl 2010
@blumka Nieee, necitim sa tak vobec :-p Otec je od Ziliny a mamina zo Spisa, takze skor polovicna vychodniarka 😃 To len sa cela ich rodina takto rozprchla kade-tade. Aspon bolo kam chodit na prazdniny :-N
rivatha
8. júl 2010
@olifcek Jaky majland si mu ty zanechala a utekala 😃 😃
blumka
8. júl 2010
@svetlankat mne tak svagor zahynul..mikrospanok a zrazil sa s kamionom |-| nechal po sebe dve deti

@rivatha nooo tak nic 😃 😃
svetlankat
8. júl 2010
@blumka 😞
svetlankat
8. júl 2010
@rivatha aj moj tatko od ziliny
rivatha
8. júl 2010
Ja tiez nemam rada nehody, vazne choroby, jaj |-| Casto sa modlim, aby sa nam v rodine nic zle nestalo... Najma odkedy mame synceka, ktory nas potrebuje...
olifcek
8. júl 2010
@rivatha :-N :-N
rivatha
8. júl 2010
@svetlankat Visnove, spominam spravne? 😉 Moj z inej strany, od Rajca. Ako ta mineralka :-N
rivatha
8. júl 2010
@blumka Uff... Az mi mraz beha po chrbte |-|
svetlankat
8. júl 2010
@rivatha uz sme sa bavili? Vidis ja hlava derava
njonja
8. júl 2010
Ahojte, uz som tu znova - boli sme sa prejst..tiez skvela moja mylienka, v tom najvacsom teple! Skoro sme s Patim dostali zradnika! A to som si zasla tak dobre daleko..Tu je aspon 35 Stupnov!!!To sa teda tak casto nestava!

Februarovky varia- SUUUUUPer napad a mohli by sme tam aj davat foto jedal, ktore navarime🙂 Boze , uz teraz som hladna!

@zucana - kukni FB, som si ta pridala....

@garonka, ak sa nenahnevas, vyskusam tie tvoje lievance aj ja🙂

@zucana, mohla by si dat recepty na tie tvoje cestoviny s garnellami a aj tie s fazulkou? Talianske recepisy su tak super lahke na stravenie....lubim ich!
blumka
8. júl 2010
nooo Terezka uz je hore..dnes to boli 2 hodiny..aj to je super..juli este spiiiii od 11:15 x-)
olifcek
8. júl 2010
@blumka preco oliv spi len na mne? joj
rivatha
8. júl 2010
@njonja Tie s fazulkou su par stran dozadu 🙂