• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
Ahojte :slight_smile:

idem sa aj ja vtierknut, ak smiem :sweat_smile: Tiez mam februarcatko Maximilianka narodeneho 22.2. :dizzy_face:

@blumka dakujem pekne, idem hned studovat
8. júl 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ale nase ine, ja viem, skocime na zmrzku, ked podrastu a budu sa vediet pohrat same pozyvam vas na obed
8. júl 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kleopatris vitaj medzi nami
8. júl 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat vidiiiiis? vies co? tak pridite, a ja si skocim zatial do mesta,heeej? :grinning: :grinning:
8. júl 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ok, len aby si si potom este spoznala dcerku, chudatko male utrapene
@svetlankat ale zaujimalo by ma, ci by vzala mliecko od inej maminy...resp. prsnik...x;o)
8. júl 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek hej pri mne bola v pohodeeeee len keby Ty si na tom wecku dlhšie pobudla ta parada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale akonahle ťa zacitíla už som bola nedobra :grinning:
8. júl 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek aj by sme ušli ale to by si nas už počula :grinning:
8. júl 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak akoze 3 dni to iste alebo 4 dni to iste?robim si program do kalendara :grinning:
8. júl 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ked som sa uz navtierkala, hned sa vas popytam...mam taky mensi problem s malym v noci a nemozem kvoli tomu spavat :frowning2: nasiel si velku zalubu v pretacani sa na brusko a pretaca sa mi aj v spanku a najhorsie je ze taky rozospaty mi hlavu zabori do matrace a spi alebo si prilahne rucku a nemoze sa hybat :frowning2: a ja sa bojim ze sa zadusi...nemate nejaky napad jak tomu zabranit?
no ale to pozvanie k nam na obed plati, tak o par mesiacikov. co vy na to? Ja nezabudnem, uz teraz sa tesim. Len mi musite napisat, ktora ma co rada a co nie. resp. na co ste alergicke
Baby, ja krmim babo, citam nas a uz som ostriekala notasek kusok s MM :grinning:
A kamosky menili deticky, ja by som to nedokazala asi. Oni zo zvedavosti vymenili, starsie uz ziarlilo normalne :grinning:
8. júl 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomoooooooooooc dieťa mi dnes normalne vymyšľa :frowning2:

za cely deň spinkal len pol hodinku :angry: tak hryzie všetko čo vidi, ponožky mu na nohach vydržia minutu

ale na zuby to nevyzera

a ked som už zvyšila hlas, že ma najdu kdesi pod stolom taky kukuč nahodil :grinning:
@kleopatris ja neporadim, mne sa Miska v noci nepretaca, ona nerada na brusku. Ale co nie je moze byt, tak hadam niekto poradi a budem aj ja mudrejsia
8. júl 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka juuuj mate to dnes pestre
8. júl 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ja nelubim vnutornosti, teda, az na kkuracie pecienky x;o) aaa nelubim sladke cestoviny, bleee, ani dukatove burchticky , bleee
8. júl 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kleopatris u nas to iste teraz zacala...my mame monitor dychu ale neviem nic ine cim jej zabranit a niekedy pipa sam od seba tak niekedy aj vypinam.....a dnes spala pri mne lebo mala zly sen
ozaj baby uz sa to stalo asi 3krat...vika normlane ma zly sen zacne rychlo dychat a pistat a potom strasny plac dokelu co sa jej moze take zle snivat!
inak vitam ta kleo :wink:
@rivatha aj pili mliecko od druhej maminy?
@garonka Jejko, on ti spinka takto s hrackou? Musim aj ja nejaku navonat ako seba a mozno lepsie pospi bezomna :sweat_smile:
@svetlankat v noci hajame ale cez deň sa trapime jak fras
včera som ho ukladala 2 hodinky nakoniec som zaspala pri ňom a neviem kedy zaspal :sweat_smile:
8. júl 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana asi, ze ju nahanaju :sweat_smile:
a budete to robit tak ze pridate k prvemu napr.zemiaku mrkvicku alebo samostatne mrkvicku a somostatne aj ostatne a az nakoniec zmiesate...
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok