Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

kleopatris
8. júl 2010

Ahojte 🙂

idem sa aj ja vtierknut, ak smiem 😅 Tiez mam februarcatko Maximilianka narodeneho 22.2. 😵

@blumka dakujem pekne, idem hned studovat

svetlankat
8. júl 2010

@olifcek ale nase ine, ja viem, skocime na zmrzku, ked podrastu a budu sa vediet pohrat same pozyvam vas na obed

svetlankat
8. júl 2010

@kleopatris vitaj medzi nami

olifcek
8. júl 2010

@svetlankat vidiiiiis? vies co? tak pridite, a ja si skocim zatial do mesta,heeej? 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
8. júl 2010
svetlankat
8. júl 2010

@olifcek ok, len aby si si potom este spoznala dcerku, chudatko male utrapene

olifcek
8. júl 2010

@svetlankat ale zaujimalo by ma, ci by vzala mliecko od inej maminy...resp. prsnik...x;o)

garonka
8. júl 2010

@olifcek hej pri mne bola v pohodeeeee len keby Ty si na tom wecku dlhšie pobudla ta parada 😀 😀 😀 😀 😀
ale akonahle ťa zacitíla už som bola nedobra 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
8. júl 2010

@garonka 😀 😀

garonka
8. júl 2010

@olifcek aj by sme ušli ale to by si nas už počula 😀

zucana
8. júl 2010

baby tak akoze 3 dni to iste alebo 4 dni to iste?robim si program do kalendara 😀

kleopatris
8. júl 2010

baby ked som sa uz navtierkala, hned sa vas popytam...mam taky mensi problem s malym v noci a nemozem kvoli tomu spavat ☹ nasiel si velku zalubu v pretacani sa na brusko a pretaca sa mi aj v spanku a najhorsie je ze taky rozospaty mi hlavu zabori do matrace a spi alebo si prilahne rucku a nemoze sa hybat ☹ a ja sa bojim ze sa zadusi...nemate nejaky napad jak tomu zabranit?

svetlankat
8. júl 2010

no ale to pozvanie k nam na obed plati, tak o par mesiacikov. co vy na to? Ja nezabudnem, uz teraz sa tesim. Len mi musite napisat, ktora ma co rada a co nie. resp. na co ste alergicke

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
8. júl 2010
garonka
8. júl 2010

pomoooooooooooc dieťa mi dnes normalne vymyšľa ☹

za cely deň spinkal len pol hodinku 😠 tak hryzie všetko čo vidi, ponožky mu na nohach vydržia minutu

ale na zuby to nevyzera

a ked som už zvyšila hlas, že ma najdu kdesi pod stolom taky kukuč nahodil 😀

svetlankat
8. júl 2010

@kleopatris ja neporadim, mne sa Miska v noci nepretaca, ona nerada na brusku. Ale co nie je moze byt, tak hadam niekto poradi a budem aj ja mudrejsia

olifcek
8. júl 2010

@garonka hehe

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
8. júl 2010

@garonka juuuj mate to dnes pestre

olifcek
8. júl 2010

@svetlankat ja nelubim vnutornosti, teda, az na kkuracie pecienky x;o) aaa nelubim sladke cestoviny, bleee, ani dukatove burchticky , bleee

zucana
8. júl 2010

@kleopatris u nas to iste teraz zacala...my mame monitor dychu ale neviem nic ine cim jej zabranit a niekedy pipa sam od seba tak niekedy aj vypinam.....a dnes spala pri mne lebo mala zly sen
ozaj baby uz sa to stalo asi 3krat...vika normlane ma zly sen zacne rychlo dychat a pistat a potom strasny plac dokelu co sa jej moze take zle snivat!
inak vitam ta kleo 😉

olifcek
8. júl 2010

@rivatha aj pili mliecko od druhej maminy?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
8. júl 2010

@svetlankat v noci hajame ale cez deň sa trapime jak fras
včera som ho ukladala 2 hodinky nakoniec som zaspala pri ňom a neviem kedy zaspal 😅

svetlankat
8. júl 2010

@garonka 🙂 😀

olifcek
8. júl 2010

@zucana asi, ze ju nahanaju 😅

zucana
8. júl 2010

a budete to robit tak ze pridate k prvemu napr.zemiaku mrkvicku alebo samostatne mrkvicku a somostatne aj ostatne a az nakoniec zmiesate...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre