• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@rivatha v kočíku s tym spať bude ale dnu nie :sunglasses:
8. júl 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Ano. Kamaratka kojila parkrat jednej dcerku, lebo ona kvoli chorobe nemohla. To bola mensia este.
8. júl 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana my monitor nemame, ja mam jeho postel u mojej a niekedy spava so mnou, ale i tak sa bojim, ze tvrdo zaspim a on sa udusi :unamused: tuto noc som ho drzala za ruku, aby sa nemohol otocit, tak som moc nenaspala :sweat_smile:

a dakujem za privitanie, ste zlate :dizzy_face:
8. júl 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ani ja nerada sladke cestoviny
8. júl 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana jo, ja najprv jedno,potom druhe, paq zmiesam
@zucana Ja rovno pridam myslim. Ved ked prva potravina bude "odskusana", tak budem vediet pri pripadnej reakcii. Ci myslite je lepsie samostatne kvoli chuti?
@rivatha ale polrocne dietattko by uz nemuselo ine mliecko vziat, ze? teda, keby uz par tvrdych hodin nejedlo...skusat nebudem, len som zvedava :slight_smile:
8. júl 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kleopatris aj ja Ťa tu vítam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. júl 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha
@olifcek ja som tiez myslela ze sa zmiesava
@svetlankat jasne, ze mozes...ja to ale oskusam po jednom, paq zmiesam x;o)
Aj sa pise ze k mrkvicke pridame zemiacik, a ja polopate.
8. júl 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jasan, nam zatial Miska neprejavila ziadnu reakciu, tak dufam, ze nas alergie obídu
8. júl 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka dakujem :dizzy_face: aj my sme mali u porodu skoro takeho obrika jak vy :grinning: kolko mate teraz ak sa mozem spytat?
8. júl 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a s pitim teda ako?
a cez noc akoze uz nebude pit mliecko????
8. júl 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat my tiez zatial v poho vsetko...a my papame vyzivky teraz na obed, niekedy i na olovrant, az pride mm dom, tak uz zacneme so zeleninkou a maskom...dnes mm rano volali, ze ho potrebuju v holandsku dva tyzdne, nie jeden, glg...ale dohodol sa s kolegom, ze pojde ten namiesto mm na druhy tyzden, uff
8. júl 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana moja oliv bude mliecko vzdy ked popyta...i po prikrme x;o)
8. júl 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana podla mna bude. Niektore deticky po prikrmoch, castejsie papaju cez noc, lebo dobiehaju zameskane zo dna. Aspon par kamosiek ma taku skusenost
8. júl 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Polrocne mozno uz nie, ale oni to vtedy asi aj na starsom skusali a papalo :grinning: Oni tiez len zvedave boli, truby :grinning: Ja by som tiez nepokusala :slight_smile:
8. júl 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek aspon ze ta, to by uz bolo dost dlho. Ked nevychadza stretko zajtra mozme ho dat na buduci tyzden.
Dieta vstalo, dopapalo, padam von, zatial bajbaj :wink:
@rivatha ja bych len olivku sledovala, ci by sla za prsom inej maminy, ktora by bola oblecena, samozrejme x;o) ci by ma takto zraadila a nahradila :confused:
8. júl 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kleopatris kolko ste mali vy? fiha ďalšie veľke babo
:grinning:
odhadom meriame asi 71 cm a važime okolo tych 8kg ale presne budeme vedieť 19 jula kedy mame poradňu a to som moc zvedava
@rivatha pappaciq
@garonka my mame 19.07 7 mesiacooov :dizzy_face:
8. júl 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@Zucana dakujem krasne :slight_smile: Ja nesterilizujm uz davno nic Dokonca uz maly jedol aj z lyzicky v restauracii, ked som nemala svoju a musela som mu dat antibiotika Ja uz len prevaram

Tu v nemecku dokonca nepouzvaju ani vodu pre kojencov Mne tu bolo povedane, ze mam brat vodu z vodovodu na jedlo pre malu aj na pitie!!
8. júl 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme mali 53 cm a 4230 g :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz mame 70 cm a 7650 g :rolling_eyes: sa navlacime, ze :grinning:
8. júl 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja oliv opat len v plienocke necham, lebo v bodynku sa mi poti x;o((
8. júl 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jeeeeeeeeeeej a to zas ideme na preočkovanie a pred mesiacom sme takisto boli taky deň u lekarky :sweat_smile: a 22. 7 ideme na neuro som zvedava čo nam povie, lebo Tobi sa snaží posadiť a nedovolím mu to
8. júl 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kleopatris my mame okolo 4700g, ale tiez sa navlacim, lebo nosim podstatne dlhsie malicku...takze vysledok je rovnaky x;o)
8. júl 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka my mame od lekarov pokoj, chirurg povedal, minimalne 3 tyzdne , tak dodrzime x;0) i kontrola u ocnej sa odklada tym padom...a od 01.08. uz budeme chodit na sever....sice dvoma spojmi, ale co uz x;o)
8. júl 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok