Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
9. júl 2010

@olifcek vo vode..mikrovlnka berie vitaminy

raa2
9. júl 2010

@olifcek ano, od ukonceneho 4 mesiaca, pretoze ho uz nekojim...

blumka
9. júl 2010

😀 😀 😀 terzka sa hra s velkym plysovym psom, cosi sa s nim vadi a akoze pes hovori :"ja ta hubim, ale ja ta nepocuvam".

lenica81
9. júl 2010

moja sesterka davala maleho do chodaka a teraz chodi ako baletak po spickach, a samo, ze nevie padat a lozit... 😖

ved aj klokanky vyrabaju a ludia ich kupuju a nosia v tom deti... 🙄

lenica81
9. júl 2010

@blumka 😀 😀 😀 to kopiruje rodicov... 😕 😅

olifcek
9. júl 2010

@blumka 😀

blumka
9. júl 2010

@lenica81 nooo..jked po nej pokricim, tak potom si ju volam na debatu aby pochopila preco sa kricalo a vtedy jej poviem ze ju lubim ale kricala som, lebo urobila to a to... a potom sa jej spytam ci aj ona ma lubi, tak asi odtial to ma 😀

blumka
9. júl 2010

a teraz som na nu kricala ze terezka pod sem a ona takym zlostnym hladom z izby: ne, ja so telaz tu, ja nejdem!" 😀 😀

raa2
9. júl 2010

inak on je v tom jumpere ako keby bol v tom vaku na nosenie, a to doktory tiez nemaju radi, ked som sa bavila s ortopedom, tak mi povedal koncom juna ze max na pol hodku ho tam mozme davat a nosit...

zucana
9. júl 2010

@blumka vsetko naj k vyemsacninam 😵
no takze oki tak mrkvicka bude uvarena...ale tak 2dni to iste alebo 3dni????zas som jelen

svetlankat
9. júl 2010

Caute baby, tak my uz po malej prchadzke pospali sme aspon hodku. My mame tiez chodak, zdedeny, degra v nom mala syna od 6. mesiacov a nemal vobec ziaden problem, ani s padanim a ani s chodenim, pekne chodil od 9. mesiaca. Podla mna je to individualne od dietatka. Ale tiez sa stotoznujem s tym co pisala blumka, ja sa ho nechystam pouzivat. Aj ked sestra huci, ze uz by sme mohli, ja som ho vzala na chalupu a je vyruteny na povale.

raa2
9. júl 2010

baby mne padaju vlasy ako listy na jesen, neviete kedy sa to zastavi?

blumka
9. júl 2010

@raa2 aky vak mas na mysli? lebo ak klokanku tak to je jasne...ale ergonomicke nositko je uplne nieco ine 😉
ja mam doma tiez taky jumper a v tom dieta visi ak este nevie normalne stat..tiez som don terezku davala kym som si neprecitala kadecol...aj juli tam bude ale az ked bude sama chodit 😉

blumka
9. júl 2010

@svetlankat Terezka napr. spickovala a v chodaku nebola ani minutu...toto je individualne..ale ja si na zodpovednost nevezmem to ze mi v tridsiatke zacne terezka vycitat, ze ma skoliozu kvoli mne ze som ju do chodaka davala

@zucana ano tri dni len mrkvu..po troch dnoch daj bud zemiak sam alebo zemiak s mrvkou a zas tri dni...kazda nova potravina sa dava tri dni ale mozes ju miesat s tym co uz mas odskuane

blumka
9. júl 2010

inak ja si vzdy co sa tyka takych diskutabilnych veci ako su chodaky, klokanky alebo vcasne prikrmovanie poviem ze co sa moze stat ak to budem robit a co sa moze stat ak to nebudem robit...a samozrejme sa pri pouzivani nemusi stat nic, ale co ak? tak teda to nepouzivam vobec a mam istotu ze som nic nespackala 😉

svetlankat
9. júl 2010

@blumka a co je zle na klokankach? asi som prehliadla diskusiu?

svetlankat
9. júl 2010

@blumka aha uz som nasla v googli ani som neveela

svetlankat
9. júl 2010

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_detske-nosice-a... my mame take nieco ale starsiu verziu zdedenu posegre. Ani to sa nedoporucuje?

lenica81
9. júl 2010

a Vilko sa opat pretocil na brusko, a skusa naspat, ale ma akurat zrkadielko pod nozkou, tak sa mu smyka... uvidime... ale uz dava aj nozku pod seba... zatial sice len na 1 stranu, ale to pride casom... joj, ale som rada, lebo inak je to lenoch... 😀

kleopatris
9. júl 2010

este sa spytam jak varite nad parou? mate na to nejake hrnce? lebo ja mam len taku vec, co sa na nej parene buchty varia 😅
inak ani ja sa nechystam na chodak, sa tesim jak sa bude stavat sam a tak 😵

zucana
9. júl 2010

@kleopatris su na to hrnce...
ozaj @olif uz mas mixer?lebo ja mam jeden navyse....

kleopatris
9. júl 2010

@zucana zuci a mas nejaky tip? oplati sa to aj na ine, ci len pre maleho?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
9. júl 2010

@kleopatris ja mam ten zelezny ci aky parak, co sa polozi do hrnca... mozno casom kupim parny hrniec, ten som chcela uz davnejsie, tak uvidim... 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
9. júl 2010

joj, vlasy ani nespominam... vcera rano, ked som ich zbadala sa povalovat po dlazke, tak ma to nastartovalo a povysavala som cely byt... a o vankusi ani nehovorim... kadernicka mi odporucila, vraj je dobry sampon proti vypadavaniu od vichy, ale este som neskusala... vraj vlasy po nom nie su nejake extra, ale drzia viac na hlave... 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
9. júl 2010

@rivatha fuha, cestovatel to je... 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre