• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
9. júl 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning:
@suzik77 Tak je tu, nevadi :grinning:
@blumka Ok, nezapisem ti za to neospravedlnenu hodinu :grinning:
@rivatha mam o robotu menej :wink: dik :wink:
9. júl 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha som davala spat poklady :wink:
@raa ergonomicke nosice su beco, ergo, manduca, satka, a este zopar pre vacsie deti..ale chicco, babybjorn, red castle atd su klokanky
9. júl 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 ergonimomicky ma v popise, z eje ergonomicky...ale inak rozoznas to lahko...nosic, kde ma babo zadocek nizsie ako kolienka, kde nevysi za slabiny, je ergonimicky...
9. júl 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi prisli knizky, Nejstastnejsi miminko v okoli a NEjstastnejsi batole v okoli :wink: sa tesim :grinning:
9. júl 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka su ok, ale tiez tam maju deticky vykrivenu chrbticu a je lepsie malemu ked ide 200 km a pekne si lezi..musia byt ok, inak by ich nevyrabali :wink: a hlavne ked zaspia co sa stava casto tak tam maju hlavicku zalomenu :frowning2: to sa mi najviac nepaci...
9. júl 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 Ja som na Solinkach, tak sa mozeme stretnut v meste alebo ak chodis do Lesoparku a nemas to daleko, mozeme aj tam. Hadam uz tam nie su hovada komare, donesiem repelent :grinning:
9. júl 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 chrbatik maju pekne gulaty...x;o)
9. júl 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Ty nas guru, tak chytro citaj a das info, ci sa oplati kupit :wink: Lebo sa akurat obzeram po nejakych knihach mudrych.
9. júl 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
esteze pisete...saq ja musim do prace poslat papier, akoze ziadost o RD, oni ma v socialke prehlasia z MD na RD aaaaa este musim najst ten papier z uradu prace a aj im ho zaniest, ci vlastne mam papier z uradu prace, ale poslat na socialku? musim najst, nech viem..
9. júl 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 na 200km cestu by som teda lezat dieta nedala...videla si crashtesty co sa stane pri havarii? vies kolkym detom sedacka zachranila minimalne chrbticu ked uz nie zivot?
v brusku boli deti 9 mesiacov kadejako pozaklanane..moje deti obe spia ako paragrafy aj ked lezia a nevadi im, to len my rodicia stale mame pocit ze im nieco vadi..oni nie su z cukru... v autosedacke aj ked hlava kvacne, co by nemala ak ju poriadne opries, je chrbat pevny, a hlavne ide o ten naraz...
radsej nech mi dieta pocas 200km cesty nespi lebo mu je nepohodlne (aj ked pochybujem ze v autosedacke je nepohodlne) ako by si malo pri naraze zlomit vazy :unamused:
9. júl 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 ale to musis mat taku speci vanicku, inak by si ho nemala inak vozit v aute ako v sedacke... :confused: a nas mal zakrivenu hlavku, iba ked sme vybrali novorodenecku vlozku a zosunul sa dole... inak normalne, pekne je gulaty...
9. júl 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha mozme aj v lesoparku, to by bolo fajn, repelent mam aj ja v kociku ako povinnu vybavu :grinning: komare tu mame vsade, hlavne vecer, cista hruza a aj sietku na kocik :grinning: poslem ti cislo :grinning: IP..
9. júl 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Co? To mam aj v praci hlasit? :confused: Ja mam papier zo SP vyplneny a ten odovzdam na UPSVR s ich tlacivom vyplnenym a to by malo byt vsetko. Ci nie? Mam aj resonalistovi nasmu napisat, ze ahoj, pokracujem a nepridem este? :grinning:
9. júl 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 Ja som sietku este nepouzila. A kde vlastne byvas, ked tam mate tolko komarov? BA?
9. júl 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 mame speci vanicku, casualplay, ma okolo hlavicky taky ohlav, okolo pasu ma take opruhy a vanicka je zapevnena s pasmi v aute, ja som s tym velmi spokojna, lebo maly v podstate ako sa nastartuje auto tak v tu ranu spi a je mu lepsie na lezato a je to super ked aj niekam prideme tak ho nemusime bude, len ho nacvakneme na spodnu konstrukciu a moze spat dalej :wink:
9. júl 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no ziadostou sa pripomenies a das oficialne vediet, ze nenastupujes po MD do prace a pokracujes v RD...

baby, kuknite ten papier na neteee a porovnajte s tym co mate, ci to to iste, nech si vytlaciiiim
9. júl 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha byvame v rakusku, prva dedina za hranicami, cize mam na skok do BA, chodi aj kazdu hodinu autobus :slight_smile: neviem odkial, asi od dunaja a je tu aj taky les...aspon ze cez den ich nie je tak vela ako vecer :slight_smile:
sietku pouzivam, pre istotu ked mi maly spi na zahradke, aby nahodou ho nieco neustiplo, lebo mam tek kocik taky zltozeleny a to je farba, ktora pritahuje vsetku haved :slight_smile:
9. júl 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Ahaa, ok, tak sa im ozvem, co a ako treba. Dik :wink:
9. júl 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ved on je tam napevno priputany a vanicka je tiez priputana... je to nato robene.
9. júl 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika58 mne tiež tak povedali
9. júl 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha aha, az teraz som otvorila mail. dik

@blumka uz nemusis, mam to. vdaka!
9. júl 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 tak to je ta speci... :wink:
9. júl 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 jj viem ze tie causualplay vanicky su schvalene..ale, ked si predstavim celny naraz auta a co sa stane s dietatom vo vanicke a co sa stane v autosedacke tak v tom vidim rozdiel...
9. júl 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 ved o chvilku budeme pouzivat aj mz sedacku, ved uz mi z vanicky ide vyskocit :grinning: taky je dlhy :grinning:
9. júl 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka neviem ti v tomto povedat co je spravne, ale zda sa ze ta vanicka je pevna a tiez je taka futrovana, je riadne priputany, ma tam ohlav...radsej by si nemal clovek take veci predstavovat, lebo len depku z toho chyti, vzdy ked si do auta sadne....
9. júl 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa vari mrkva nad parou???? citam tie prikrmy a ja ked varim, varim vo vode, mozem aj vo vode varit tu mrkvu? ja som z toho jelen. minule som jej varila vo vode, ked mala hnacky, tak aj teraz asi tak nejak mozem, nie? ci je lepsie nad parou? a to potom ako?
9. júl 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok