Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
9. júl 2010

@laxity 😀 😀

blumka
9. júl 2010

@rivatha tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
9. júl 2010

@rivatha mam o robotu menej 😉 dik 😉

blumka
9. júl 2010

@rivatha som davala spat poklady 😉
@raa ergonomicke nosice su beco, ergo, manduca, satka, a este zopar pre vacsie deti..ale chicco, babybjorn, red castle atd su klokanky

olifcek
9. júl 2010

@raa2 ergonimomicky ma v popise, z eje ergonomicky...ale inak rozoznas to lahko...nosic, kde ma babo zadocek nizsie ako kolienka, kde nevysi za slabiny, je ergonimicky...

blumka
9. júl 2010

mi prisli knizky, Nejstastnejsi miminko v okoli a NEjstastnejsi batole v okoli 😉 sa tesim 😀

raa2
9. júl 2010

@blumka su ok, ale tiez tam maju deticky vykrivenu chrbticu a je lepsie malemu ked ide 200 km a pekne si lezi..musia byt ok, inak by ich nevyrabali 😉 a hlavne ked zaspia co sa stava casto tak tam maju hlavicku zalomenu ☹ to sa mi najviac nepaci...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
9. júl 2010

@raa2 chrbatik maju pekne gulaty...x;o)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
9. júl 2010

esteze pisete...saq ja musim do prace poslat papier, akoze ziadost o RD, oni ma v socialke prehlasia z MD na RD aaaaa este musim najst ten papier z uradu prace a aj im ho zaniest, ci vlastne mam papier z uradu prace, ale poslat na socialku? musim najst, nech viem..

blumka
9. júl 2010

@raa2 na 200km cestu by som teda lezat dieta nedala...videla si crashtesty co sa stane pri havarii? vies kolkym detom sedacka zachranila minimalne chrbticu ked uz nie zivot?
v brusku boli deti 9 mesiacov kadejako pozaklanane..moje deti obe spia ako paragrafy aj ked lezia a nevadi im, to len my rodicia stale mame pocit ze im nieco vadi..oni nie su z cukru... v autosedacke aj ked hlava kvacne, co by nemala ak ju poriadne opries, je chrbat pevny, a hlavne ide o ten naraz...
radsej nech mi dieta pocas 200km cesty nespi lebo mu je nepohodlne (aj ked pochybujem ze v autosedacke je nepohodlne) ako by si malo pri naraze zlomit vazy 😒

lenica81
9. júl 2010

@raa2 ale to musis mat taku speci vanicku, inak by si ho nemala inak vozit v aute ako v sedacke... 😕 a nas mal zakrivenu hlavku, iba ked sme vybrali novorodenecku vlozku a zosunul sa dole... inak normalne, pekne je gulaty...

raa2
9. júl 2010

@rivatha mozme aj v lesoparku, to by bolo fajn, repelent mam aj ja v kociku ako povinnu vybavu 😀 komare tu mame vsade, hlavne vecer, cista hruza a aj sietku na kocik 😀 poslem ti cislo 😀 IP..

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
raa2
9. júl 2010

@lenica81 mame speci vanicku, casualplay, ma okolo hlavicky taky ohlav, okolo pasu ma take opruhy a vanicka je zapevnena s pasmi v aute, ja som s tym velmi spokojna, lebo maly v podstate ako sa nastartuje auto tak v tu ranu spi a je mu lepsie na lezato a je to super ked aj niekam prideme tak ho nemusime bude, len ho nacvakneme na spodnu konstrukciu a moze spat dalej 😉

olifcek
9. júl 2010

@rivatha no ziadostou sa pripomenies a das oficialne vediet, ze nenastupujes po MD do prace a pokracujes v RD...

baby, kuknite ten papier na neteee a porovnajte s tym co mate, ci to to iste, nech si vytlaciiiim

raa2
9. júl 2010

@rivatha byvame v rakusku, prva dedina za hranicami, cize mam na skok do BA, chodi aj kazdu hodinu autobus 🙂 neviem odkial, asi od dunaja a je tu aj taky les...aspon ze cez den ich nie je tak vela ako vecer 🙂
sietku pouzivam, pre istotu ked mi maly spi na zahradke, aby nahodou ho nieco neustiplo, lebo mam tek kocik taky zltozeleny a to je farba, ktora pritahuje vsetku haved 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
raa2
9. júl 2010

@blumka ved on je tam napevno priputany a vanicka je tiez priputana... je to nato robene.

jaja32
9. júl 2010

@kika58 mne tiež tak povedali

suzik77
9. júl 2010

@rivatha aha, az teraz som otvorila mail. dik

@blumka uz nemusis, mam to. vdaka!

lenica81
9. júl 2010

@raa2 tak to je ta speci... 😉

blumka
9. júl 2010

@raa2 jj viem ze tie causualplay vanicky su schvalene..ale, ked si predstavim celny naraz auta a co sa stane s dietatom vo vanicke a co sa stane v autosedacke tak v tom vidim rozdiel...

raa2
9. júl 2010

@lenica81 ved o chvilku budeme pouzivat aj mz sedacku, ved uz mi z vanicky ide vyskocit 😀 taky je dlhy 😀

raa2
9. júl 2010

@blumka neviem ti v tomto povedat co je spravne, ale zda sa ze ta vanicka je pevna a tiez je taka futrovana, je riadne priputany, ma tam ohlav...radsej by si nemal clovek take veci predstavovat, lebo len depku z toho chyti, vzdy ked si do auta sadne....

suzik77
9. júl 2010

ako sa vari mrkva nad parou???? citam tie prikrmy a ja ked varim, varim vo vode, mozem aj vo vode varit tu mrkvu? ja som z toho jelen. minule som jej varila vo vode, ked mala hnacky, tak aj teraz asi tak nejak mozem, nie? ci je lepsie nad parou? a to potom ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre