Mamičky. Február 2010

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!
blumka
9. júl 2010
@rivatha ja mam doma hlboky kociar z polska take hebedo velke a uz je v nom juli ledva natlacena.. 8-( :-N
pohladaj, som zvedava ci tam bude aj nas...on je taky cudny 😃
jaja32
9. júl 2010
@blumka pozerala som tabuľky a nie je tam napísaný. Ja mám ha, no škoda, aspoň trošku by si ušetrila
jaja32
9. júl 2010
@rivatha ..nepamätám tuším garonka chcela fazuľu či hrozno na balkón vysadiť 😃 sme sa nasmiali....no, veď mrkvu namiesto muškátov...nie zlý nápad 😃
rivatha
9. júl 2010
@jaja32 Ja mam netykavky krasne cerveno-oranzove. Co tam taka mrkva strapata 😃 Dam si dole pod balkon. Susede vykopem tu burinu a zacnem tam hospodarit 😎
jaja32
9. júl 2010
@rivatha 😃 😃 😃 ná, šak suseda moooože strapatú mrkvu mať 😃
raa2
9. júl 2010
@blumka no idem ho dat uz aj ja do autosedacky, si ma vystrasila 😃 este mi povedzte baby ci uz mate sportak alebo stale vo vanicke??
jaja32
9. júl 2010
@raa2 my sme ešte vo vaničke, ale to už nebude dlho....budem musieť zmeniť vaničku, tá sa dá aj na ležato, len Natálka sa v nej naposledy bála
rivatha
9. júl 2010
@raa2 My stale vo vanicke. Este chcem pockat, co najdlhsie, hoci uz mame 66 cm a mozno aj viac =-) Este vojdeme zatial, tak nevymyslam 🙂
rivatha
9. júl 2010
@jaja32 😃
blumka
9. júl 2010
@raa2 to som nechcela =-) ja len ze aby sa nieco nestalo =-)
my este vo vanicke..este sa zmestime..aj ked uz je to ltt..sportiak mam na balkone a juli v nom cez den spi.. :-N
jaja32
9. júl 2010
@blumka @rivatha ....a samozrejme aj ostatné, čo znamená nick čo ste si vybrali? Ja, keď som sa sem prihlasovala nič ma nenapadlo, len jaja32...no o pár mesiacov by tam malo byť jaja33. Bola som vygumovaná, tehotná a deň pred pôrodom 🙂 nemyslelo mi to
rivatha
9. júl 2010
@jaja32 Ja som kedysi s mm hravala Travian 😃 A tam sme mi vybrali take "fiktivne" meno a pouzila som ho aj tu. Vyznam to teda asi nema. Ale nick @blumka ma veru zaujima tiez, lebo ak je to s makkcenom na "l", tak odpadnem 😃
kleopatris
9. júl 2010
ja som skusala min.rok mrkvu pestovat v kochliku ale nic z toho :-p len take tenke pidizviky 😃

my uz mame sportovu verziu kocika, ale Maxi je extra pripad, lebo neznasa kocik...furt mi v nom reve. Sme museli dat sportovu verziu (lezi v nej takisto jak vo vanicke) a tam si moze vylozit nohy a asi lepsie vidi na svet...neviem, ale uz nereve

a vajicko pouzivame stale. Mate este novorodenecke vlozky? Mne sa tam maly uz s vlozkou neda a bez vlozky mu strasne bimba hlava, lebo on musi cumakovat a neoprie si ju 8-( som kupila taky nakrcnik, ale nic moc nepomohlo

ja budem kupovat bio zeleninu, i ked aj o tej som uz vselico citala :-p
kleopatris
9. júl 2010
nas pes sa vola Kleopatra/Klea a z toho som urobila moj nick 🙂
jaja32
9. júl 2010
@rivatha neodpadniiiiii
blumka
9. júl 2010
@rivatha ze s makcenom 😃 😃 😃 beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeez...ja som obdivovatelka orlanda blooma tak preto 😃 x-)
olifcek
9. júl 2010
a aky vyznam to ma s makcenom? =-)
rivatha
9. júl 2010
@blumka Tak si ma usetrila padu 😃
rivatha
9. júl 2010
@olifcek Psssst, taka tajna prezyvocka u nas domka x-)
rivatha
9. júl 2010
Tu je vysledok testu http://www.soi.sk/sk/Kontrolna-cinnost/Vysledky...
Neviem, co to trepali teda o tolkych druhoch, asi sa to tykalo aj tych bezpecnostnych oznaceni atd, kazdy detailik, potom je ich vela, ale nenapisali vsetky mena =-)
jaja32
9. júl 2010
@kleopatris @blumka @rivatha super ste si to vymysleli...tuším len ja píšem aj s diakritikou 😃 😃 hádam môžem 😃
jaja32
9. júl 2010
@rivatha ešteže sa opýtala @olifcek 🙂 na ten mäkčeň....ja som len tíško čakala a myslela si, že je to niečo dôležité a ja to neviem 😃 😃
olifcek
9. júl 2010
@jaja32 😃 😃
jaja32
9. júl 2010
...baby, mne je tu tak s vami dobre 😃 aj sa nasmejem, aj si písanie precvičím 😃
zucana
9. júl 2010
baby tak my uz mame po ...
dam video len sa dlho natahuje a neno ma vytocil lebo jej pri tom vyplazoval jazyk a ona potom tiez...
cmuk par lyziciek sme zjedli 😉
olifcek
9. júl 2010
kd viem kupit tricka ci tielka si sirokymi ramienkami ale s prekrizenym vystrihom? jasne, nie draho...chcem a potrebuje si nakupit pod manducu a nech az oliv bude tuzit po prse, to len odkryjem, ci stiahnem...
olifcek
9. júl 2010
@zucana super! oliv spapa aj polku vyzivky, no som zvedava, ake to bude so zelemimkou =-)
olifcek
9. júl 2010
@zucana dufam, ze mrkvicku spapa, zemiacik neviem ci bude chciet....uz sme skusali a nesmakoval...hech...
jja
9. júl 2010
@jaja32 asi ako ty, ze jja 🙂 malo to byt s jednym j ale to uz niekto mal 🙂
laxity
9. júl 2010
@raa2 my používame športiak väčšinou, lebo ona už mi veľmi vonku nespí...to záleží u nás aj od toho, ak zaspí doma a ideme von až potom, tak športiak 🙂

@kleopatris ja som vložku z autosedačky vybrala, ale vrátim ju späť, pretože ako píšeš malej tak trochu ešte lieta hlavička, ale hlavne keď spí =-)

@kika58 no pekne, tak Hamé nebude...ale myslím, že tak to je s väčšinou ]-(