• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@rivatha ja mam doma hlboky kociar z polska take hebedo velke a uz je v nom juli ledva natlacena.. :rolling_eyes: :sweat_smile:
pohladaj, som zvedava ci tam bude aj nas...on je taky cudny :grinning:
9. júl 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka pozerala som tabuľky a nie je tam napísaný. Ja mám ha, no škoda, aspoň trošku by si ušetrila
9. júl 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ..nepamätám tuším garonka chcela fazuľu či hrozno na balkón vysadiť :grinning: sme sa nasmiali....no, veď mrkvu namiesto muškátov...nie zlý nápad :grinning:
9. júl 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 Ja mam netykavky krasne cerveno-oranzove. Co tam taka mrkva strapata :grinning: Dam si dole pod balkon. Susede vykopem tu burinu a zacnem tam hospodarit :sunglasses:
9. júl 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha :grinning: :grinning: :grinning: ná, šak suseda moooože strapatú mrkvu mať :grinning:
9. júl 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka no idem ho dat uz aj ja do autosedacky, si ma vystrasila :grinning: este mi povedzte baby ci uz mate sportak alebo stale vo vanicke??
9. júl 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 my sme ešte vo vaničke, ale to už nebude dlho....budem musieť zmeniť vaničku, tá sa dá aj na ležato, len Natálka sa v nej naposledy bála
9. júl 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 My stale vo vanicke. Este chcem pockat, co najdlhsie, hoci uz mame 66 cm a mozno aj viac :confused: Este vojdeme zatial, tak nevymyslam :slight_smile:
@raa2 to som nechcela :confused: ja len ze aby sa nieco nestalo :confused:
my este vo vanicke..este sa zmestime..aj ked uz je to ltt..sportiak mam na balkone a juli v nom cez den spi.. :sweat_smile:
9. júl 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka @rivatha ....a samozrejme aj ostatné, čo znamená nick čo ste si vybrali? Ja, keď som sa sem prihlasovala nič ma nenapadlo, len jaja32...no o pár mesiacov by tam malo byť jaja33. Bola som vygumovaná, tehotná a deň pred pôrodom :slight_smile: nemyslelo mi to
9. júl 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 Ja som kedysi s mm hravala Travian :grinning: A tam sme mi vybrali take "fiktivne" meno a pouzila som ho aj tu. Vyznam to teda asi nema. Ale nick @blumka ma veru zaujima tiez, lebo ak je to s makkcenom na "l", tak odpadnem :grinning:
9. júl 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som skusala min.rok mrkvu pestovat v kochliku ale nic z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: len take tenke pidizviky :grinning:

my uz mame sportovu verziu kocika, ale Maxi je extra pripad, lebo neznasa kocik...furt mi v nom reve. Sme museli dat sportovu verziu (lezi v nej takisto jak vo vanicke) a tam si moze vylozit nohy a asi lepsie vidi na svet...neviem, ale uz nereve

a vajicko pouzivame stale. Mate este novorodenecke vlozky? Mne sa tam maly uz s vlozkou neda a bez vlozky mu strasne bimba hlava, lebo on musi cumakovat a neoprie si ju :rolling_eyes: som kupila taky nakrcnik, ale nic moc nepomohlo

ja budem kupovat bio zeleninu, i ked aj o tej som uz vselico citala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. júl 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas pes sa vola Kleopatra/Klea a z toho som urobila moj nick :slight_smile:
9. júl 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha neodpadniiiiii
9. júl 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ze s makcenom :grinning: :grinning: :grinning: beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeez...ja som obdivovatelka orlanda blooma tak preto :grinning: :dizzy_face:
9. júl 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aky vyznam to ma s makcenom? :confused:
9. júl 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Tak si ma usetrila padu :grinning:
9. júl 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Psssst, taka tajna prezyvocka u nas domka :dizzy_face:
9. júl 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu je vysledok testu http://www.soi.sk/sk/Kontrolna-cinnost/Vysledky-kontrol-SOI.soi
Neviem, co to trepali teda o tolkych druhoch, asi sa to tykalo aj tych bezpecnostnych oznaceni atd, kazdy detailik, potom je ich vela, ale nenapisali vsetky mena :confused:
9. júl 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kleopatris @blumka @rivatha super ste si to vymysleli...tuším len ja píšem aj s diakritikou :grinning: :grinning: hádam môžem :grinning:
9. júl 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ešteže sa opýtala @olifcek :slight_smile: na ten mäkčeň....ja som len tíško čakala a myslela si, že je to niečo dôležité a ja to neviem :grinning: :grinning:
9. júl 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. júl 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...baby, mne je tu tak s vami dobre :grinning: aj sa nasmejem, aj si písanie precvičím :grinning:
9. júl 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak my uz mame po ...
dam video len sa dlho natahuje a neno ma vytocil lebo jej pri tom vyplazoval jazyk a ona potom tiez...
cmuk par lyziciek sme zjedli ;)
9. júl 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kd viem kupit tricka ci tielka si sirokymi ramienkami ale s prekrizenym vystrihom? jasne, nie draho...chcem a potrebuje si nakupit pod manducu a nech az oliv bude tuzit po prse, to len odkryjem, ci stiahnem...
9. júl 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana super! oliv spapa aj polku vyzivky, no som zvedava, ake to bude so zelemimkou :confused:
9. júl 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana dufam, ze mrkvicku spapa, zemiacik neviem ci bude chciet....uz sme skusali a nesmakoval...hech...
9. júl 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 asi ako ty, ze jja :slight_smile: malo to byt s jednym j ale to uz niekto mal :slight_smile:
9. júl 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 my používame športiak väčšinou, lebo ona už mi veľmi vonku nespí...to záleží u nás aj od toho, ak zaspí doma a ideme von až potom, tak športiak :slight_smile:

@kleopatris ja som vložku z autosedačky vybrala, ale vrátim ju späť, pretože ako píšeš malej tak trochu ešte lieta hlavička, ale hlavne keď spí :confused:

@kika58 no pekne, tak Hamé nebude...ale myslím, že tak to je s väčšinou :angry:
9. júl 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok