Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
9. júl 2010

@rivatha ja mam doma hlboky kociar z polska take hebedo velke a uz je v nom juli ledva natlacena.. 🙄 😅
pohladaj, som zvedava ci tam bude aj nas...on je taky cudny 😀

jaja32
9. júl 2010

@blumka pozerala som tabuľky a nie je tam napísaný. Ja mám ha, no škoda, aspoň trošku by si ušetrila

jaja32
9. júl 2010

@rivatha ..nepamätám tuším garonka chcela fazuľu či hrozno na balkón vysadiť 😀 sme sa nasmiali....no, veď mrkvu namiesto muškátov...nie zlý nápad 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
9. júl 2010

@rivatha 😀 😀 😀 ná, šak suseda moooože strapatú mrkvu mať 😀

raa2
9. júl 2010

@blumka no idem ho dat uz aj ja do autosedacky, si ma vystrasila 😀 este mi povedzte baby ci uz mate sportak alebo stale vo vanicke??

jaja32
9. júl 2010

@raa2 my sme ešte vo vaničke, ale to už nebude dlho....budem musieť zmeniť vaničku, tá sa dá aj na ležato, len Natálka sa v nej naposledy bála

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
9. júl 2010

@raa2 to som nechcela 😕 ja len ze aby sa nieco nestalo 😕
my este vo vanicke..este sa zmestime..aj ked uz je to ltt..sportiak mam na balkone a juli v nom cez den spi.. 😅

jaja32
9. júl 2010

@blumka @rivatha ....a samozrejme aj ostatné, čo znamená nick čo ste si vybrali? Ja, keď som sa sem prihlasovala nič ma nenapadlo, len jaja32...no o pár mesiacov by tam malo byť jaja33. Bola som vygumovaná, tehotná a deň pred pôrodom 🙂 nemyslelo mi to

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kleopatris
9. júl 2010

ja som skusala min.rok mrkvu pestovat v kochliku ale nic z toho 😝 len take tenke pidizviky 😀

my uz mame sportovu verziu kocika, ale Maxi je extra pripad, lebo neznasa kocik...furt mi v nom reve. Sme museli dat sportovu verziu (lezi v nej takisto jak vo vanicke) a tam si moze vylozit nohy a asi lepsie vidi na svet...neviem, ale uz nereve

a vajicko pouzivame stale. Mate este novorodenecke vlozky? Mne sa tam maly uz s vlozkou neda a bez vlozky mu strasne bimba hlava, lebo on musi cumakovat a neoprie si ju 🙄 som kupila taky nakrcnik, ale nic moc nepomohlo

ja budem kupovat bio zeleninu, i ked aj o tej som uz vselico citala 😝

kleopatris
9. júl 2010

nas pes sa vola Kleopatra/Klea a z toho som urobila moj nick 🙂

jaja32
9. júl 2010

@rivatha neodpadniiiiii

blumka
9. júl 2010

@rivatha ze s makcenom 😀 😀 😀 beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeez...ja som obdivovatelka orlanda blooma tak preto 😀 😵

olifcek
9. júl 2010

a aky vyznam to ma s makcenom? 😕

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
9. júl 2010

@kleopatris @blumka @rivatha super ste si to vymysleli...tuším len ja píšem aj s diakritikou 😀 😀 hádam môžem 😀

jaja32
9. júl 2010

@rivatha ešteže sa opýtala @olifcek 🙂 na ten mäkčeň....ja som len tíško čakala a myslela si, že je to niečo dôležité a ja to neviem 😀 😀

olifcek
9. júl 2010

@jaja32 😀 😀

jaja32
9. júl 2010

...baby, mne je tu tak s vami dobre 😀 aj sa nasmejem, aj si písanie precvičím 😀

zucana
9. júl 2010

baby tak my uz mame po ...
dam video len sa dlho natahuje a neno ma vytocil lebo jej pri tom vyplazoval jazyk a ona potom tiez...
cmuk par lyziciek sme zjedli ;)

olifcek
9. júl 2010

kd viem kupit tricka ci tielka si sirokymi ramienkami ale s prekrizenym vystrihom? jasne, nie draho...chcem a potrebuje si nakupit pod manducu a nech az oliv bude tuzit po prse, to len odkryjem, ci stiahnem...

olifcek
9. júl 2010

@zucana super! oliv spapa aj polku vyzivky, no som zvedava, ake to bude so zelemimkou 😕

olifcek
9. júl 2010

@zucana dufam, ze mrkvicku spapa, zemiacik neviem ci bude chciet....uz sme skusali a nesmakoval...hech...

jja
9. júl 2010

@jaja32 asi ako ty, ze jja 🙂 malo to byt s jednym j ale to uz niekto mal 🙂

laxity
9. júl 2010

@raa2 my používame športiak väčšinou, lebo ona už mi veľmi vonku nespí...to záleží u nás aj od toho, ak zaspí doma a ideme von až potom, tak športiak 🙂

@kleopatris ja som vložku z autosedačky vybrala, ale vrátim ju späť, pretože ako píšeš malej tak trochu ešte lieta hlavička, ale hlavne keď spí 😕

@kika58 no pekne, tak Hamé nebude...ale myslím, že tak to je s väčšinou 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre