Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
9. júl 2010

jo, presne tie su to...i s tou dierkou na konci, hehe...len na obrazku dobre nevidiet, ze i prijemne drazky too ma , take gulickove x;o)

laxity
9. júl 2010

plavky pre mimi ste už niektorá kupovali? @zucana viem, že kupovala určite, keď už bola na dovče 🙂

a aj tie plavkové plienky či?

potrebujem na plavecké jasle 😕

olifcek
9. júl 2010
zucana
9. júl 2010

som teraz z toho taka mimo az teraz mi doslo ze jej tam vravi ake to je hnusne a ma to vypluvat....teraz je nasraty ze akoze stale robi nieco zle...ale akoze sorry....

olifcek
9. júl 2010

inak oliv uz ma par dni pomocnicka na zubky x;o)) take so stetinkami na nas prst...x;o) asi silikonove to je, niesom si ista...oliv to ale rada kuse....je to ako manuska...dame na prst, a oliv si hryzka...x;o))

@zucana

laxity
9. júl 2010

@zucana 😕

laxity
9. júl 2010
olifcek
9. júl 2010

@laxity nejde mi to zobrazit x;o(((

olifcek
9. júl 2010

@laxity uz ide...ja myslim, ze staci x;)

njonja
9. júl 2010

@zucana ved to som mala na mysli...no chlapi- moj ho uci chytat sa medzi nohy. si viete predstavit, ako zurim!!

olifcek
9. júl 2010

@njonja oliv si vie odopnut plienku, hehe...normalne odlepi jeden lepak a potom druhy...to sa naucila, ked som ju len v plienocke par dni nechla x;oD teraz musime aspon tielocko dat...

zucana
9. júl 2010

no nic ze ci mozme skusit dnes vecer ja ze ne....on ze preco ja ze lebo je na obed....
a on ze ci nemoze aj vecer lebo on zajtra ide na cely den na lod....ja ze nech si ide...
fasa sobota bude

njonja
9. júl 2010

@zucana no to je fasa, aby sa jedenie malej prisposobovalo programu ocina....

olifcek
9. júl 2010

@zucana toto uz aj na kona vela x;o((( si silna osobnost, ale ved tam mas len jeo a ked je neprijemny....iste sa vtedy citis sama a opustena 😒

olifcek
9. júl 2010

@zucana a to, ze ide na lod oznamil teraz, ci si skor vedela???

njonja
9. júl 2010

my ideme trosku von...zatial pa....

lenica81
9. júl 2010

@zucana ale toto... sak ma to dieta podporovat, a nie si z toho robit srandu... 😒

@njonja 😀 ´

ti chlapi...

@olifcek mala sikovnica...

olifcek
9. júl 2010

@lenica81 jo, len to nem barz dobre 😅

lenica81
9. júl 2010

@blumka a odkial si objednavala tie knizky, bo ste ma s maminkou vyhecovali, ze su isto dobre... ale zatial nachadzame, ze su vypredane... 😅

olifcek
9. júl 2010

co sme prisli z nemocnice Oliv neskutocne vela rozprava...a je fakt pokojnejsia...az sa nestiham cudovat...

uz mam i jednu nohu vyepilovanu, postelne prezlecene...ranajky si vzdy kludne urobim...a dalsie vecicky....mozno pre niekoho prkotiny, pre mna zazrak 😵

zucana
9. júl 2010

no oznamil to teraz...asi mu kamosi volali....sa pytal ci mi to nebude vadit super chvilu nasiel lebo mne to ked som nastvata veru nevadi....
teraz akoze udobruje....ale nebavi ma to uz...presne a este do toho svokra....bude supis vikend ....

zucana
9. júl 2010

@olifcek 😵

zucana
9. júl 2010

najlepsie ze lod je nasa teda svokrova a nikto nema z tych chalanov malilinke dieta doma...min.2,5 rocne...alebo ziadne
takze asi tak
ale nech si ide...aspon mam nejaky hacik pre ine veci 😎

olifcek
9. júl 2010

@zucana 😀

svetlankat
9. júl 2010

@blumka KADERNÍCTVO ŠARM, Polárna 10
Košice
tel: +421 55 674 90 30

olifcek
9. júl 2010

juchuuu i druha noha vyepilovanaaaaaa, i sprska zamnouuuuu....i periemeeeee...neviem, kedy vyvesame, ale periemeeeee....ale to sme uz parkrat prali i predtym nooo c;o)))

len este vyepilovat podpazusie a wow wow wow x;o)) akozeeeee....takto zvladneme i tyzden, co bude mm v holandsku, juchuuuu, nemusime cestovat same 5 hodiiiin 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre