• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@svetlankat to fajne ze ti to s kojenim ide..ked som kojila terezku som chudla kilo denne :grinning: ale som mala z coho, tych 25 kg bolo dost na mne
9. júl 2010 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja chcem lyzicky s makkym okrajom...de kupujete? idem vas poriadne asi docitat
9. júl 2010 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
9. júl 2010 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zucana a nepapas vela sladkeho? lebo kojenie teda odobera poriadne energiu a potom sa ziada sladke...mne ale praveze sladke necchutilo ked som kojila
9. júl 2010 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@raa2 Mame CAM MB X6, ved mozno aj uvidis, aky je Davida plny kocik :slight_smile:

@zucana Mala aka papkacka, super jej to islo na prvykrat :wink: Kolko toho spapala asi? A navarila si na 3 dni a dala do chladnicky? Sa to blizi, tak spekulujem, co a ako. A mala si "normalnu" ci tu bio, prosim ta pekne?

@olifcek Ako ta krasne malicka Olivka poslucha. To bude coraz lepsie, neboj sa. Krasne sa ti pomalicky osamostatnuje :slight_smile: Ja mam tusim tie iste lyzicky, som zvedavaaaa. Este mi treba misticku pre moju macicku

@svetlankat Wow, to ti krasne vaha klesa. Ale si aj na zumbu s @blumka chodila, nie? A ja uz ani kilo dole, nech sa deje, co sa deje. A neprejedam sa teda. Dakych 5 kil by som rada zhodila, aby som mala kusok menej ako pred tehotenstvom. Ale neva, aj tak dobre, ze sme zdravi. Neskor to pojde cvicenim, ked sa bude dat.
9. júl 2010 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka Aj ja by som taku lyzicku brala. Mam take 4 tie plytsie, bolo vyhodne v TESCO.
Myslis, ze je to sladkym? Ja si nieco trosku davam, no boli aj tyzdne, ked som nemala. Asi skusim vydrzat 1 tyzden, co to spravi. Ci po tyzdni sa neprejavi este? :confused:

A inak som v DM videla taky set 3 "kefiek na zubky", jedna masirovala neprerezane dasienka ako hryzatko, posledna bola uz na "umyvanie" po prerezani a stredna neviem na co, ale znelo to rozumne :sweat_smile: Mate take? Kupim, nech si zvyka na kefku pomalicky, nie?
9. júl 2010 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha kedy myslis? ked som schudla pri Terezke? vtedy som schudla len kojenim..potom sme sa vratili na slovensko tak som pribrala trosku z nasich rozkov a jogurtov :sweat_smile: a teraz nekojim tak stagnujem...na zumbu chodim nepravidelne, takze to sa mi asi ani nerata...a jem dost narazovo...takze tiez nic moc...ale musim sa viac zatat
9. júl 2010 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha jj tie kefky cem aj ja :wink: pri tete som mala ale uz sa kdesi potratili :sweat_smile:
no ja neviem ako je to s chudnutim a kojenim..ono je v tom aj dany metabolizmus..ale teda z okolia viem, ze zeny co kojili mali vacsiu potrebu jest a hlavne sladke...mna osobne kojenie strasne unavovalo..berie to energiu tak si ju nejako musia zeny doplnat
9. júl 2010 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha my sme s blumi len planovali ale ja som sa nedostala, ale hadam od septembra, lebo teraz aj oni maju prazdniny
9. júl 2010 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka No to je pravda, ja som casto hladna. A casto nemam pokoja, kym si nedam cokoladku. Neviem sa vtedy zatat vobec. Ale tak kym nepriberam, aj tak dobre. Keby som si trosku nedala pozor a nechodila na prechadzky, mozno by to aj hore slo :confused:
9. júl 2010 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha no ale nejako sa musite dobijat, ne? :wink: ja budem teraz tyzden u nasich, oni byvaju na tom najvyssom kopci, cesty su tam hrozne, tak vzdy ked som tam a chodim s kociarom na prechadzky schudnem..mm sa smial ze uz vie preco zeny z oravy maju pekne zadky :grinning: :grinning:
9. júl 2010 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@svetlankat Jaaaj, jasne. Marilo sa mi cosi totiz, lebo som tiez o tej zumbe tu basnila. A prd makovy z toho! David zaspava stale dlho. Nevadi, aj tak ho lubim najviacej :dizzy_face:
9. júl 2010 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha sak ked podrastu bude viac casu na take aktivitky :wink:
9. júl 2010 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka Namestovo poznam. Mam odtial velmi dobru kamaratku. Tiez byvala na kopci, kym nezacala pracovat mimo. Ulica Janka Krala tusim. Bola som tam parkrat. A sedela este ako pubertacka sibnuta Hviezdoslavovi na kolenach :grinning:
9. júl 2010 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha aj ja :grinning: :grinning: to si asi kazdy musi skusit ako sa tam sedi...bezne mava v zime sal a ciapku..dobri ludia sa o neho staraju :grinning: :grinning:
9. júl 2010 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka Ano, tesim sa na to a viem, ze mi to neujde, tak vychtnavam toto. Este mi aj luto bude, ked bude mat inu veceru ako mliecko trebars aj od ocinka, kym pocvicim :slight_smile:
9. júl 2010 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka Aj nas Hlinka maval casto sal, kym ho nepreniesli chudaka a postavili habadury kadejake...
9. júl 2010 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha chudak a teraz mu je zima :grinning: :grinning:
9. júl 2010 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka Premyslam, ze to nepreniesli vlaste jeho, ale Ludka Stura kvoli Auparku :sweat_smile:
9. júl 2010 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha som zvedava na vas, tak dufam ze sa stretneme :slight_smile: inak ja varim kazdy den matikovi, kym je este "malicky" ...
9. júl 2010 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha to je trojkolka? ja mam od kamaratky pozicanu CAM autosedacku...
9. júl 2010 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@raa2 Verim, ze sa podari :slight_smile: Mozeme niekedy aj babky vziat niekedy, keby vysiel cas :grinning:
Asi kym je malicky, tak je lepsie denne. Pokial sa bude dat, spravim to tak, ale zistujem pre pripad, ze nie :slight_smile:
9. júl 2010 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@raa2 Nie, ja velmi nie som na tie trojkolky. A CAM ma tak prilis dopredu to tretie koleso. Takyto je to http://www.babybee.sk/img/thumbs/83/03634l.jpg
9. júl 2010 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka ty uz nekojis?
9. júl 2010 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
9. júl 2010 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha pekny kocik, podobny nasmu :slight_smile: ja som tiez nechcela trojkolku... tiez ich moc nemusim..
9. júl 2010 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka a co davas?
9. júl 2010 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka lepok sa zavadza po ukonceni 6 mesiaca?
9. júl 2010 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@raa2 Nutrilon...lepok do ukonceneho siedmeho mesiaca
9. júl 2010 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zucana ani ja kojenim nechudnem vobec...a to mi vsetci hovorili, ved pockaj budes kojit tak tie kila pojdu dole raz dva...no urcite...dala som dole len po porode a 12 kil mi ostalo stale... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. júl 2010 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok