• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@blumka joj a my aj nohami a rukami a ak je na boku tak si ide vyškriabať oči, kedy sa to skonči aby hajal normalne :rolling_eyes:

inač my hajame sami, tato je v obyvačke lebo začal chrapať a tobiho to budilo tak sme ho zo spalne vyhodili do toho sa pridal chrapot aj našho psa tak super nech si oni dvaja vychrapkavaju v obyvačke :sweat_smile:
9. júl 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani ma to nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka Sme ta tu nechali samu s putami. Nasla si? :grinning: Pozerali sme si s mm seriaaalik oblubeny pritulkani :dizzy_face: David odvtedy spinka, fiiha, az sa divim :slight_smile: Isto sa zobudi na papanie, ked prideme do spalne. Dobru nocku vam :slight_smile:
9. júl 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka krasne vymesacniny obom krasnym babikam, nestiham docitat, strasne vela pisete. Vitam nove clenky, uz soom neni najnovsia ja. :slight_smile:
10. júl 2010 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja kojenim nechudnem, fnuk. Isto sa neprejedam a sladke tiez nemusim mat...teraz mam hlad, ako kazdu noc, ale papat budem az ranajky
10. júl 2010 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 mne tiez padaju a v lekarni som si kupila vitaminy, lekarnicka mi povedala, ze o detoch hovoria, ale maminkam nepovedia, ze treba vitaminy, tak beriem, no padaju stale a aj Viki trha, sa bojim, ze zostanem plesata
10. júl 2010 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity tak super, tesim sa, lebo si sa neozvala, tak sa zajtra nemusim nahlit do hc, mame teda casu, aj ked nieco by som uz zase kupila, som sialena. A co vsetko si kupovala, aj si ma spomenula, ci nebolo treba, oni su totiz menovci. :slight_smile:
10. júl 2010 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, niekto je tu este hore, tusim prvy krat, co tu ja doctitavam a odpisujem. :slight_smile:
10. júl 2010 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka suhlasim s tebou, autosedacky su super, mala mi tam zaspi akonahle ju ulozim. citala som, ze tam maju pocit ako v brusku, lebo je ta poloha tak porobena, aby sa tak aj citili. Ved aj tie sedaky co su, ci leziaky a hojdacky majku trochu sedavy sklon, no vyhovuje normam a zatial sa nikde nepisalo, ze by blo nieco zle. A presne, pozri crash testy a uvidis, co je dobre pre babatko, jedine, o co ide mne je chranit moj poklad najviac a najlepsie ako sa len da
10. júl 2010 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity kam ides do jasiel, aj ja by som chcela chodit
10. júl 2010 o 01:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o tom chudnuti, ja ma po porode dve kila na vyse, kojim neustale a nic dole nejde, no mate pravdu, ze sladke, co som ja nikdy nejedla, teraz musim, energia je energia. :slight_smile: Davame si s mm nanuky, takmer kazdy vecer. :slight_smile: No rada by som sa dostala na povodnu vahu, pred porodom som bola pribrata, takych 60-62 by bodlo. :slight_smile: Ale hovorim si, ked sa napchavam, ze ved kojim, musim koli mliecku papat, no potom aj lutujem, no co uz, kd musis, tak musis. :slight_smile: Zase som toho tu popisala na koniec, ale konecne som Vas docitala, zase idem na vikend prec, tak sa krotte, nech stiham docitat a zapajat sa postupne. :grinning:
Inak baby z Blavy a okolia, mohli by sme dat nejake stretko. Rada by som Vas spoznala aj osobne, zatial poznam len laxi s malou piskotkou z nemocky :slight_smile:
10. júl 2010 o 01:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hu...spachtosky :grinning:
jaaaj, to bola otrasna noc..som spala 5 hodin s troma prestavkami...to moje dieta je asi v noci hladne...skusim jej dat dnes cez den viac papat a na noc kasu, uvidime...terezke bola kasa tazka na zaludok na vecer..ale juli je vacsia mozno stravi..a ked nie...bude zas zla noc, nic nestratim :grinning:
10. júl 2010 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ja chcem spat 5 hodin. :slight_smile: ..... my mame v dome tak teplo ze moje dieta v noci nespava...a teraz nemozem ani okno otvorit lebo je Pohoda a byvame kusok odtial tak je vssetko pocut akokeby hraju na dvore u nas. a tie auta ani nehovorim.....tak som spala asi 2-3 hodky... :unamused:
10. júl 2010 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja ver mi ze aj ja by som rada spala 5 hodin vkuse...no toto co sa akoze nazyva spanie, su take polhodinove polodriemoty a k tomu 3x uplne prebratie, lebo juli sa nieco nepacilo...

inak, aj vase deti sa tak v noci hadzu? ona sa prevracia z chrbta na bok a opacne a trieska pri tom rukami, nohy dviha a trieska....dnes som si tak sledovala na hodinach, tak to vydrzala robit hodinu! vkuse, kym natvrdo nezaspala na nejaku polhodinu a zas sa to opakovalo... :rolling_eyes:
10. júl 2010 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja a tu pohodu vam nezavidim... :rolling_eyes: dokedy to je? do nedele?
10. júl 2010 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ano, pohoda od stvrtka do nedele :confused: hruuuuza...
inac ja ked kajku nedam spat na bursko tak sa bude hadzat, dvihat nohy, sermovat rukami, suchat si oci a vsetko mozne len nie spat...a ked ju pretocim tak hned spi...preto my spavame uz iba na brusku
10. júl 2010 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja ved ja tiez juli otacam na brusko, lenze to musi tvrdo spat, lebo inak zacne dvihat aj hlavu aj nohy a este viac sa preberie..
10. júl 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jaaj, tak to my nie...my aj zaspavame na brusku, iba musim byt pri nej a davat cumel do pusinky, lebo sa s nim hrava...ale trosku si podviha hlavu povrti sa a tak do 10-15 minut spi....no niekedy aj 40 min, ale malokedy, to ked uz je tak unavena ze sa nemoze do spank dostat.
10. júl 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ofkej, na teraz stacilo, musim ist varit obed , mam chlapov na stavbe a poobede manzel oslavuje meniny, tak grilujeme vo velkom. tak idem chystat, kym mi cvrco spi. velke cvrco je v tabore tak mi nema kto pomahat :frowning2:
10. júl 2010 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka asi je babatkam teplo... :unamused:
10. júl 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka asi je babatkam teplo... :unamused:
10. júl 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja manzel sa vola Amali? :grinning: :grinning:
10. júl 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, tak ja utekam umyt okna a potom popratat, az potom sa Vam ozvem, tak sa mavajte
10. júl 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek neviem ci to je teplom, ale Juli sa tak hadze v hocijakom pocasi...akoby sa jej nieco snivalo a tak to preziva...ale presne toto robila aj Terezka, akurat ze ona bola v zavinovacke tak to bolo menej, juli spi volne tak sa trepe a cestuje po celej mojej posteli
10. júl 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ja že idem dočítať včerajšok, no ale nehrozí, veď vy ste písali ako o život :wink: :slight_smile: , tak dúfam , že nič my neušlo a všetky ste zdravé a spokojné a vyspaté :confused: :sweat_smile:
@blumka Livku som asi pred 2 týždňami prestala na noc dávať do perinky, ale tie jej ruky ... no neskutočné, ako sa nimi pri zaspávaní vyrušuje, kedy sa to ukľudní? :confused:
10. júl 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek :grinning: :grinning: nie, Miloslav, len minuly vikend sme boli na vychode tak nestihol oslavit so vsetkymi :slight_smile:
10. júl 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 netusim... :confused: viem ze terezka bola v zavinovacke do pol roka, potom som ju davala do postielky ale tak ze som ju oblozila paplonmi z dvoch stran aby nemohla zo sebou narabat...a potom sa to uz nejak ukludnovalo..ale presne neviem...

baby, citam tu knihu a pekna myslienka: Ked nechate dietatko vyplakat pokym zaspi, dava to rovnaky zmysel akoby ste si nevsimali alarm v aute a cakali az sa konecne vybije baterka a stichne :wink:
10. júl 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no snáď to bude vždy lepšie a lepšie :dizzy_face:
10. júl 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka pekne prirovnanie :sweat_smile:
10. júl 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne predpoludnie :dizzy_face:

hlasim poslušne noc bola oki, Tobi zaspal o 22.00 a papal rano o štvrtej ale ja som zaľahla do postele o jednej :sweat_smile:

dali sme vonku prechadzku pospinkal si 45min jaska pokakal sa ale tak kdesi do boka, tak uvažujem vyskušať plienky 4 hoci tie su takisto od 7kg tak som zvedava :confused:

ideme k mamke okupeme hava aby bol čistučky a voňavučky :grinning:

puta som nenašla :angry: všade radia o tom ako naučiť dojča samo zaspavať, no u nas to nehrozí :rolling_eyes:
10. júl 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tej postieľke sme takí stratení :grinning:
10. júl 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok