Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
10. júl 2010

@svetlankat 🙂 🙂

jaja32
10. júl 2010

ahojte, tak a máme 5 mesiačikov 🙂 a už môžeme tú @rivatha strapatú mkrvičku papať 😀

blumka
10. júl 2010

@jaja32 gratulacie 😵 😵 dobru chut 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
10. júl 2010

@jaja32 gratulujeme aj my 😵
my sme konecne este zaspali
od 3tej zasa nechcela spat v postielke mna z nej svihne a tak sa roztahuje az az 😅

zucana
10. júl 2010

no nic idem ja zehlit dnes to tu nefici vsak sobota 😉
inak dosla svokra a doniesla veci na 9 mesiacov letne z Chicco ze boli vypredaje a ze to je vyrobene v IT takze to moze nosit....povedala som ze mame na leto milion veci ze radsej pojdem vymenit na buduci rok aby mala a teraz kukam vysacku ze made in thailand 😀 😝

blumka
10. júl 2010

@zucana 😀 😀 super 😀 😀
inak v dnesnej dobe je problem kupit nieco co nie je vyrobene v tych krajinach ako je cina a podobne..ale to neznamena ze to su nekvalitne veci..svokra nechape? 😕

dorotka2
10. júl 2010

@jja aj viki spi zasadne na brusku,uz od 6 tyzdnov,co som ju zacala zvykat na rezim. inak by mi tak nespala,dovtedy mi 12 nedala. 🙂

granado
10. júl 2010

ahojte par foto pridávam aby ste na nás nezabudli. dnešne ráno u nas bolo rušne bolo podozrenie že Matuško ma slepaka ale na koniec že iba neaku črevnu virozu tak sa uvidi čo dalej.inak všetko v pohode len sme stale vonku, popripade v bazene v takomto počku ale sledujem vas stale.

granado
10. júl 2010
jaja32
10. júl 2010

...tak ešte raz ahojte, konečne som dočítala @blumka @rivatha @zucana ďakujem 🙂
Mne dnes mm doprial trošku oddychu, tak som si pekne išla kaderníčke (40 km tam a 40 km naspäť - super, už som dávno nešoférovala), nechala som tam 40 eur, kúpila Natálke šušťavú knižočku, umývateľný podbradníček a samozrejme kávu v megáči 🙂 Teraz je už mm v práci, krpátko spinká a ja zas relaxujem 😀 Pridávam pár dnešných úlovkov, tak sa hrala až sa zakliesnila pod hrazdičkou, potom ju zhodila a po pape takmer odpadla 😀

zucana
10. júl 2010

a my mame druhu papu za sebou...uspesnejsie 😉 tata posluchal 😀 a foto zo vcera 😎

jaja32
10. júl 2010

@zucana malá parádnica 🙂 koľko mrkvičiek si uvarila?

svetlankat
10. júl 2010

Caute baby, tak okna umyte, gaucovka vytepovana, rura a sporak ako lusk, aj mikrovlnka a micka. este chladnicku by som mala ale uz sa my nechce. No a uz aj povysavane a pozmyvane.
@jaja32 krasne mini narodky
@granado
@zucana
@jaja32 krasne fotecky
@blumka krasna mislienka z tej knizky

jaja32
10. júl 2010

@blumka ja som kúpila lyžičky s mäkkým okrajom v tescu a sú to termolyžičky Nuby - 2 ks v balení
http://www.feminia.sk/termolyzicky-nuby.html
a mám aj takúto silikónovú BabyOno
http://www.anjelikobchod.sk/popup_image.php?pID...

jaja32
10. júl 2010

@svetlankat ďakujemeeee...ty si ale šikuľka...ja dnes vegetím, poupratované mám, len prádlo som vyvešala a piekla pizzu.......mrazenuuu 🙂

andrea2603
10. júl 2010

@jaja32 Natálke všetko naj, my máme zajtra. 🙂

jaja32
10. júl 2010

@andrea2603 díky 🙂

olifcek
10. júl 2010

od 12.30 som sa snazila s oliv spat...no ta nie a nie....a teraz tu mi zaspava...ani sa nebudem pokusat preniest ju, lebo to skonci ako pred dvoma hodinami...

jaja32
10. júl 2010

@olifcek od rána nespinkala? Natálka už spinká 2x

olifcek
10. júl 2010

@granado aj ja chcem byt v bazene...normalne chodis s Nelkou do verejnych bazenov?

@jaja32 krasne vymesacninyy

nadherne fotky...

@zucana malicku uz viacmenej nechavas sediet, ze?

my uz po vyzivke a @blumka kukuricne chrumky maju uspech....mohla som natocit aka zlata bolaaa a chutia jej, chi...

olifcek
10. júl 2010

@jaja32 rano kusok hajala, asi hodku...potom, ze sa pridam, okolo 10tej, no hned bola svieza, tak sme boli v obchode, na 2x...aodvtedy sa snazime spat....dala len cca polhodku...ale uz je riadne unavena...asi ju ukolisem v naruci a na prse zaroven

jaja32
10. júl 2010

@olifcek ďakujeme 🙂 od kedy sa môžu kukuričné chrumky?

olifcek
10. júl 2010

@jaja32 mne oliv inak haja parkrat denne, no na mne... 😕

olifcek
10. júl 2010

@jaja32 odkedy prikrmy?

olifcek
10. júl 2010

ake by bolo od mm skvele, keby ma prekvapil tym, ze by prisiel dom uz dnes....

jaja32
10. júl 2010

@olifcek len to si vôbec neoddýchneš. My už poctivo spinkáme v postieľke, dôležité je, aby bola čo najbližšie k paličkám 🙂 aby sa mohla držať 🙂

jaja32
10. júl 2010

@olifcek myslela som odkedy chrumky....či od 6.- alebo 7.mesiaca

olifcek
10. júl 2010

😉 @jaja32 SAQ JA HADAM, ZE ODKEDY PRIKRMY

bo my uz papame i chrumky, aby mamina mohla cosi porobit....a aku ma oliv radoost, ze sama moze papat...uzasna je...a krasne vzdy trafi do pusinky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre