• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
..ešte som zabudla pikošku. Kaderníčka sa ma opýtala, kedy som si vlasy umývala, že či včera a ja, nie v utorok. Ona, počúvaj, nebudeš tehotná...veď máš ich jemné ako keby boli včera umyté, v tehotenstve si také mala... ufff
10. júl 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 :grinning: :grinning: :confused: no a co ty na to? si? :grinning:
10. júl 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. júl 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka asi si robi @jaja32 teeest :grinning:
10. júl 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. júl 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: vidíte, ešte mám jeden test doma :grinning: :grinning: neurobím radšej, kto by ma kriesil, sama som doma :wink: ....hádam nie...nie........určite nieeee
10. júl 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. júl 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@rivatha za koľko ju kupuješ? Ja som tiež chcela tento štýl, len takú modro-žlto-oranžovú a stále 75 evri...ale nakoniec mám takú istú len bez toho vrchu, pultu...

@dorotka2 ja budem chodiť do Pezinka do plaveckých jasiel na sever, takže kľudne môžme spolu :wink:

my sme boli na výlete, Natálka je hrozne mrzutá od utorkového očkovania, stále mrnká ale hlavne, že v noci spí...tak teraz je iba v plienke a jaší sa na hrázdičke a pritom sa aj jeduje :confused:

a idem dočítať :grinning:
10. júl 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 všetko naj k 5 mesiačikom :wink:
10. júl 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ďakujeme :slight_smile:
@olifcek sa ti smeje :grinning: :grinning:
10. júl 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 hej, nam vyjde romantikus tak raz za mesiac, mesiac a pol a ja si vzdy robim o par dni test a to i napriek tomu, ze s ochranou.... :grinning: :grinning:
10. júl 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek mali by sme otvoriť tému romantikuš a ochrana...my sa tiež istíme...teda hlavne ja som istená :grinning:
10. júl 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babenky :slight_smile: ako travite sobotu? ja mam mm na skoleni a upratujem spalnu, kolko mi to moje deturence dovolia :sweat_smile: a prave mam pauzu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekto sa tu minule pýtal, či ponárate ušká pri kúpaní...niekde bolo písané, že voda má siahať iba po ušká...čiže neponárať...ale viac tam nebolo k tomu, skúsim to pohľadať prípadne
10. júl 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja asi poviem blbost ale na jednej strane by som aj bola rada keby som otehotnela teraz :confused: :confused: bolo by to sakra tazke a zvlast ked juli v noci poriadne nespi ale viete si predstavit tu pohodu po 2 rokoch? ziadne male babo, co ho v noci treba krmit, ziadne male dieta co s nim treba zaspvat...juj...a takto sa konecne dostaneme z toho kolotoca neprespatych noci a plienok a mozme zacat odznova s tretim :sweat_smile:
ale akoze neberte to tak ze sa snazime :grinning: teda u nas tiez romantikus raz za mesiac, lebo obaja padame jak hnile hrusky ale keby sa nahodou zadarilo, nebola by som zufala :sweat_smile:
10. júl 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm robi terezke palacinku s cokoladovym sirupom a ona ze ona nechce, ona chce cokoladku..a mm jej vravi, tu budes mat cokoladkovu palacinku, taku fajnu sa oblizovat budes...a ona..ja sa nechcem oblizovat, ja chcem COKOLADU :grinning:
10. júl 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ja by som tiež nebola zúfala, ale mm áno :frowning2:
10. júl 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. júl 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 preco? uz nechce?
10. júl 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ...a vieš ako sa hovorí...do nového by sa aj niečo nové malo priniesť...tak to tretie :slight_smile: ..november to istí :slight_smile:
jeeeeeeee babulky, vy uz druhe kolo? tak to ja sa uz nepridam :slight_smile:
10. júl 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 :confused: :grinning: :grinning: no isto
10. júl 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka no isto :grinning:
10. júl 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 neeeeeeeeeee...to len keby naaahodou
10. júl 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jasné, veď aj u nás len náhodou :slight_smile:
10. júl 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 ja neberiem anti...zatial by sa to nevyplatilo...ale chrani sa mm x;)

@laxity ja macam uska..ved i na plavani sa macaju x;o)

@blumka hehehe...noja bych bola zufala a riesila by som to nejak...pri oliv by nebolo mozne mat dalsie...ja vzdy vravim, najskor az Oliv bude mat 4 roky...a to sa uz podla mna nebudem citit na dalsie, uz budem stara...

@teuska ne ne, to len @blumka uz tretie zacina :dizzy_face:

@blumka TeTe jaka jeee, presne vie cochce :sweat_smile:
10. júl 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem sa ja pekne hrať s krpcom...nejaká je nervná, trhá knižku šušťavú a čuduj sa svete nedá sa :grinning:
10. júl 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ...u nás ja :slight_smile:
10. júl 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja akoze planujem tretie vtedy ked uz aj juli zacne chodit do skolky...je to dost zataz mat dve male deti doma...ja sa uz normalne tesim ked terezka pojde do skolky...budem mat trosku volnejsie...teda ak sa juli nepokazi so spankom...
ale aj s tou kamoskou co tu vcera bola sme sa o tom bavili..ona ma 2 chlapcov 6 a 3 rocneho a este pred dvoma rokmi vravela ze aj tretie by chceli a vcera mi uz povedala ze uz asi nie, ze sa jej nechce uz od zaciatku do vsetkeho ist...
no ma trosku aj pravdu...
10. júl 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok