Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
10. júl 2010

..ešte som zabudla pikošku. Kaderníčka sa ma opýtala, kedy som si vlasy umývala, že či včera a ja, nie v utorok. Ona, počúvaj, nebudeš tehotná...veď máš ich jemné ako keby boli včera umyté, v tehotenstve si také mala... ufff

blumka
10. júl 2010

@jaja32 😀 😀 😕 no a co ty na to? si? 😀

olifcek
10. júl 2010

@jaja32 😅 si?

olifcek
10. júl 2010

@blumka asi si robi @jaja32 teeest 😀

blumka
10. júl 2010

😀 😀 😀 😀

jaja32
10. júl 2010

😀 vidíte, ešte mám jeden test doma 😀 😀 neurobím radšej, kto by ma kriesil, sama som doma 😉 ....hádam nie...nie........určite nieeee

olifcek
10. júl 2010

@jaja32 😀 😀 😀 😀 😀

laxity
10. júl 2010

ahojte

@rivatha za koľko ju kupuješ? Ja som tiež chcela tento štýl, len takú modro-žlto-oranžovú a stále 75 evri...ale nakoniec mám takú istú len bez toho vrchu, pultu...

@dorotka2 ja budem chodiť do Pezinka do plaveckých jasiel na sever, takže kľudne môžme spolu 😉

my sme boli na výlete, Natálka je hrozne mrzutá od utorkového očkovania, stále mrnká ale hlavne, že v noci spí...tak teraz je iba v plienke a jaší sa na hrázdičke a pritom sa aj jeduje 😕

a idem dočítať 😀

laxity
10. júl 2010

@jaja32 všetko naj k 5 mesiačikom 😉

jaja32
10. júl 2010

@laxity ďakujeme 🙂
@olifcek sa ti smeje 😀 😀

olifcek
10. júl 2010

@jaja32 hej, nam vyjde romantikus tak raz za mesiac, mesiac a pol a ja si vzdy robim o par dni test a to i napriek tomu, ze s ochranou.... 😀 😀

jaja32
10. júl 2010

@olifcek mali by sme otvoriť tému romantikuš a ochrana...my sa tiež istíme...teda hlavne ja som istená 😀

teuska
10. júl 2010

caute babenky 🙂 ako travite sobotu? ja mam mm na skoleni a upratujem spalnu, kolko mi to moje deturence dovolia 😅 a prave mam pauzu 😝

laxity
10. júl 2010

niekto sa tu minule pýtal, či ponárate ušká pri kúpaní...niekde bolo písané, že voda má siahať iba po ušká...čiže neponárať...ale viac tam nebolo k tomu, skúsim to pohľadať prípadne

blumka
10. júl 2010

ja asi poviem blbost ale na jednej strane by som aj bola rada keby som otehotnela teraz 😕 😕 bolo by to sakra tazke a zvlast ked juli v noci poriadne nespi ale viete si predstavit tu pohodu po 2 rokoch? ziadne male babo, co ho v noci treba krmit, ziadne male dieta co s nim treba zaspvat...juj...a takto sa konecne dostaneme z toho kolotoca neprespatych noci a plienok a mozme zacat odznova s tretim 😅
ale akoze neberte to tak ze sa snazime 😀 teda u nas tiez romantikus raz za mesiac, lebo obaja padame jak hnile hrusky ale keby sa nahodou zadarilo, nebola by som zufala 😅

blumka
10. júl 2010

mm robi terezke palacinku s cokoladovym sirupom a ona ze ona nechce, ona chce cokoladku..a mm jej vravi, tu budes mat cokoladkovu palacinku, taku fajnu sa oblizovat budes...a ona..ja sa nechcem oblizovat, ja chcem COKOLADU 😀

jaja32
10. júl 2010

@blumka ja by som tiež nebola zúfala, ale mm áno ☹

jaja32
10. júl 2010

@blumka 😀

blumka
10. júl 2010

@jaja32 preco? uz nechce?

jaja32
10. júl 2010

@blumka ...a vieš ako sa hovorí...do nového by sa aj niečo nové malo priniesť...tak to tretie 🙂 ..november to istí 🙂

jaja32
10. júl 2010

@blumka neee

teuska
10. júl 2010

jeeeeeeee babulky, vy uz druhe kolo? tak to ja sa uz nepridam 🙂

blumka
10. júl 2010

@jaja32 😕 😀 😀 no isto

jaja32
10. júl 2010

@blumka no isto 😀

blumka
10. júl 2010

@jaja32 neeeeeeeeeee...to len keby naaahodou

jaja32
10. júl 2010

@blumka jasné, veď aj u nás len náhodou 🙂

olifcek
10. júl 2010

@jaja32 ja neberiem anti...zatial by sa to nevyplatilo...ale chrani sa mm x;)

@laxity ja macam uska..ved i na plavani sa macaju x;o)

@blumka hehehe...noja bych bola zufala a riesila by som to nejak...pri oliv by nebolo mozne mat dalsie...ja vzdy vravim, najskor az Oliv bude mat 4 roky...a to sa uz podla mna nebudem citit na dalsie, uz budem stara...

@teuska ne ne, to len @blumka uz tretie zacina 😵

@blumka TeTe jaka jeee, presne vie cochce 😅

jaja32
10. júl 2010

no idem sa ja pekne hrať s krpcom...nejaká je nervná, trhá knižku šušťavú a čuduj sa svete nedá sa 😀

jaja32
10. júl 2010

@olifcek ...u nás ja 🙂

blumka
10. júl 2010

ja akoze planujem tretie vtedy ked uz aj juli zacne chodit do skolky...je to dost zataz mat dve male deti doma...ja sa uz normalne tesim ked terezka pojde do skolky...budem mat trosku volnejsie...teda ak sa juli nepokazi so spankom...
ale aj s tou kamoskou co tu vcera bola sme sa o tom bavili..ona ma 2 chlapcov 6 a 3 rocneho a este pred dvoma rokmi vravela ze aj tretie by chceli a vcera mi uz povedala ze uz asi nie, ze sa jej nechce uz od zaciatku do vsetkeho ist...
no ma trosku aj pravdu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre