Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matka331
14. aug 2009

dnes rano som vstala a na brusku mam taku akoby svalovicu alebo nieco takee..je to v pohodeee?uz sa mi to par krat stalo ...ale potom to rano stale rozchodiim 🙂 🙂 🙂

martinaj
14. aug 2009

to sa ti podla mna roztahuje maternica 😉

olifcek
14. aug 2009

veru, je to len rastuca maternica 😉

blumka
14. aug 2009

huraaaaa, druhy semester 😀 😀

mmaarrttiinnaa
14. aug 2009

blumi aj ja som od stredy v druhom trimestri asi budeme dost podobne rodit 🙂 🙂

matka331
14. aug 2009

juj tak to mi odlahlo 🙂 🙂 este ze vas tu maam 🙂 kujeem

kakatka1
14. aug 2009

Ahojte! Tak dnes som tu len na skok. Vcerajsia poradna dopadla dobre az na to ze od minulej som pribrala dve kila. 😖 Dnes som bola na kontrolu na endokrinologii, tak aj tam vsetko OK, tak sa tesim.
Cukruske zelam vela sil a verim ze nepotrva dlho kym bude moc moc stastna. Tak sa opatrujte a pekny vikend.

matka331
14. aug 2009

cukruska aj mne je velmi luto co sa ti stalo.....musis byt silnaaa......
neviete nahodou v ktorom tyzdni bola cukruska?

vevoncek
14. aug 2009

ahojte tak už som tu aj ja

aký je to pocit keď tvrdne bruško neviem si to predstaviť?

ja už konečne viem ten správny víraz ako cítim tie pohyby je to také ako keby tlaky na bucho ale nie stále ale tak po sebe zečne presten začne prestane možno neskôr to budem cítiť inak ako to bublinkovanie

cukruška moc ma to mrzí čo sa ti stalo viem že si mala problémy otehotnieť a viem ako si sa veľmi tešila keď si zostala tehotná keď si napísala že máš nejaké problémy som na teba myslela teraz to je pre teba určite ťažké ale veľmi ti držím palce nech to do tretice výjde a hlavne nech ti doktor porobí testy a príde na príčinu toho všetkého viem že teraz ti nepomôžu žiadne slová útechy tak sa moja držkaj čas všetko vylieči a potom keď budeš mať chuť tak nám napíš ako ti dopadli testy budem na teba myslieť

alex
14. aug 2009

cukruska 😢 😢 😢 strašne mi to je ľúto 😔

olifcek
14. aug 2009

kakatka tak poyitivne info sa fajne cita veru 🙂

zusika
autor
14. aug 2009

aj ja citim s cukruskou - zelam do buducna ovela viac stastia a krasne zdrave deturence!!! z celeho srdiecka!! ☹
Nestracaj nadej!!

zusika
autor
14. aug 2009

inak ahojte....
kocky, som sa vcera bavila s tym kamosom - gynosom co robi 3D/4D v HC - odporuca mi prist tak v 23-25 tt, ze vtedy je uz pekne sformovana tvaricka babatka a ze je to uz cele pekne vidiet...takze pockam do oktobra a potom idem na tooooo!!! 😉

tvrdnutie bruska - no pockajte ked bude babo vacsie, ale inak asi aj ja mam s tym problemy - hlavne vecer... ked sa najem, ani vela nemusim - tak ma tak vsetko tlaci.... mozem iba lezat.... 😠 a bruso je take vacsie a tvrdsie....

juj, no a v noci sa mi kychlo a tak silno ma pichlo v brusku az som sa zlakla.... to sa uz fakt budem cely cas iba obavat?

zusika
autor
14. aug 2009

juj, a aby som nezabudla...poznate?? http://www.pregnology.com/due-date.php

zoska
14. aug 2009

Ahojte,
zuci tak som rada ze je vsetko o.k. Včera som uz nevydrzala byt hore, bolo mi strasne zle, aj som si pokecala s WC-kom... 😒
Nepoznate niektora nejake homeopatika na bolest hlavy ???

zusika
autor
14. aug 2009

zoska, tak to je nemile..... no s homeopatikami nemam skusenosti... este stale ta ta hlavka pobolieva??
ja som tiez isla spat vcera skoro - o 20.0 som bola v risi snov 😠 a ako mi je dnes dobre....
a 1x som si dala do prace tehu gate 🙂

Vevoncek - som citala, ze prve pohyby mozes citit okolo 16tt - je to vraj take steklemie - ako motyl... a medzi 16 a 20tt by sme to uz mali citit vsetky, niektore mozno aj trosku neskor.... takze uuuuuuz to maaaaaaas!!! 🙂

loginka
14. aug 2009

prisla som k vam nakuknut, som este u nasich, teraz vyrazame na chalupu, v pondelok som uz doma, takze uz tu budem "oxidovat" castejsie 🙂

o cukruske som citala 😢 , posielam jej vela pozitivnej energie

olifcek
14. aug 2009

zusi jejda, jaka fajna page...

zosi jo, i mne by sa zisli..v utorok idem do poradne, tak sa lekara popytam..pretoze je to velakrat neznesitelne x;o(((

tilly
14. aug 2009

cukru, čo to tu čítam??? druhý krát??? je mi to veeeľmi veľmi ľúto 😔 😢

nedockava4
14. aug 2009

tehulky....volala som si o vysledky z tripple.....su negativne 🙂

megg
14. aug 2009

taktiez cukruske prajem vela sil. 😔

nedockava4
14. aug 2009

cukruska.... ☹ posielam ti vela energie, aby si to zvladla....

matka331
14. aug 2009

zucana ....za akee vysetrenia si platila 106eur?

nedockava4
14. aug 2009

tehulky...kto mi vie pomoct s vypocitanim PN?...lebo mne teraz prisla na ucet a som z toho mimo.... ☹

zoska
14. aug 2009

nedockava gratulujem k vysledkom!! 😉

no baby ta moja hlava, mna nikdy nebolievala, ale ako som tehu tak posledne dva tyzdne skoro kazdy den ☹
Moja mamca ma opacny problem, ona trpi migrenami stale a ked bola tehotna, len jeden den...
Idem trochu popozerat net, snad daco vygooglim... potom dam link, ak daco najdem

No na cukrusku som vcera nemohla prestat mysliet vcera, neviem si ani predtavit, co prežíva a už druhy krat... bože to je hrozné a strašne krute. Len jej prajem vela síl, aby to zvladla.

mmaarrttiinnaa
14. aug 2009

nedockava blahozelam k vysledkom testov aj ja som na pn ale peniaze mi este neprisli a tiez som z toho jelen ani neviem kolko mi pride 😒 sak uvidim ked dojdu

mirip
14. aug 2009

blumka nie morfologický nie je povinný

zoska
14. aug 2009

baby, tak nasla som sice homeopatika Cephyl, ale o uzivani v tehotenstve sa treba poradit s lekarom a neodporuca sa hlavne v 3.trimestri.... takze super, som myslela ze homeopatika nemaju kontraindikacie, ale vyzera to ze som homeo-nevzdelanec 😀

nedockava4
14. aug 2009

zoska...myslim, ze v januarovkach2010 jedna tehulka pisala, ze ich uziva a ze aj lekarka jej ich odporucala

zoska
14. aug 2009

tak fajn, este sa v utorok opytam dr. a pobezim po ne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre