Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

granado
10. júl 2010

@olifcek toto neviem čo si myslela?

jaja32
10. júl 2010

@olifcek príde spánok, určite je už za dverami

blumka
10. júl 2010

@granado, no sak jedine chrumky ked je pod dozorom 😉 a ked "sedi" v lehatku alebo v primeranom niecom...ja som dnes juli dala do ruky jednu, chcela som vidiet ako bude reagovat..ale to som ju mala pri sebe na kolenach..a tie chrumky sa rozpustia hned ako ich das do ust 😉

juli spinka...som zvedava dokedy...bola hore 4 hodiny tak zaspala pri flasi...ale isto sa za par minut preberie ako vzdy

jaja32
10. júl 2010

@blumka aj mne zaspala pri fľaši, ale potom sa trošku prebrala. Treba ešte dávať po papaní odgrgnúť?

blumka
10. júl 2010

@jaja32 ja davam, hlavne takto pred spanim...v noci ako kedy...ale nie vzdy si odgrgne

blumka
10. júl 2010

az teraz som si poriadne precitala co pani dr. spanikova ( 🙄 ) pise, ze chrumky az okolo roka ked samo babo sedi...asi nepozna tie konkretne chrumky..a na pani dr mam svoj nazor..

olifcek
10. júl 2010

@granado ze som najpr skusila chrumku ja a je taka, ze pri trosicku slin sa rozpusti...a veru papa ich, ked som pri nej...
@jaja32 kukla som za dvere ale nik a nic tam nie je 😅
@blumka presne ako pises s chrumkami...oliv bola v sedacke

olifcek
10. júl 2010

@blumka 😕

blumka
10. júl 2010

@olifcek a ked sa zacne davat lepok, tak kazdy strci babu do ruky rozok..to moze? a chrumky nemoze? teda az po roku? nooo neviem, cudne..nooo

blumka
10. júl 2010

@olifcek co? 😕

garonka
10. júl 2010

kuk 😀

blumka
10. júl 2010

@garonka no vitaj... 😀

jaja32
10. júl 2010

@blumka dík, ja som niekde čítala, že sa môžu papať tak medzi 7-8 mesiacom,...... ale presne ako si napísala, ešte to zúbky nebude mať a rohlík v ruke áno

garonka
10. júl 2010

@blumka robím večeru prihorela mi 😠

olifcek
10. júl 2010

@blumka ze poznas dr. chi

a co mam dat oli ako lepok? fakt cestovinku? ci?
@garonka kym Ty dojdes

jaja32
10. júl 2010

@garonka ...povedz mm, že to tak má byť 😀

andrea2603
10. júl 2010

jeeeej, som si prečitala, čo ste si tu popísali a musela som sa 😀 .... a keď sa tí žabiaci na princov premenia, tak potom mi zuci kúpi viac kusov 😀

To čo tu @blumka písala, tak to je pravda, veľmi ťažko sa ide na MD po väčšom vekovom rozdieli. Mňa tiež veľmi lákalo 3.dieťa, keď mala Lele tak 1,5-2 roky, ale potom ma to už prechádzalo, čím bola Lele väčšia, viac pohodlíčka som mala a žiadna chuť znova do toho vhupnúť. No, ale hups ... Livka je tu 😉 😵

jaja32
10. júl 2010

@blumka ja som asi 2x písala dr. aj mi odpovedala...ale to som tu na koníku ešte nefrčala a tu je toľkoooo doktorooov, vrátane mňa 😀

blumka
10. júl 2010

@olifcek nepoznam, len mam dost ked citam jej poradnu ockovania v Mama a ja 😉
ako lepok? hmm...asi cestovinku..ale bezvajecnu..ale len trosku...ja som si myslela ze ovsene vlocky obsahuju lepok, ale vraj nie 😕 opytame sa v inej teme 😉

@jaja32, ja som tiez Terezke tie chrumky davala neskor, nie hned ako som zaviedla prikrmy, lebo sak uz len ta mrkva a zemiak je na decko dost...ale Olivka ma uz predsa skoro 7 mesiacov a je sikulka 😉 Juli nebudem hned davat...az neskor, dnes to bol len pokus, co spravi 😀

olifcek
10. júl 2010

@andrea2603 no vcera mali uz len troch zabiakooov 😅

blumka
10. júl 2010

@jaja32 ved aj ja som jej pisala ked som bola zufala..ale zeby mi nejak extra poradila...no neviem

jaja32
10. júl 2010

@andrea2603 ...no, hups sa podarilo 🙂

jaja32
10. júl 2010

@blumka ...mne povedala len to, čo som už vedela...to znamená, že som dobrá lekárka 😀 .. tak len pokus a ja že zajra kúpim chrumky....aby sme neboli pozadu...a nekúpim 🙂

andrea2603
10. júl 2010

@olifcek no hádam vyrobia, ak bude taký dopyt zo Slovenska 😉 😀

olifcek
10. júl 2010

@jaja32 Ty si lekar? 😕

garonka
10. júl 2010

@olifcek 😀 😀 😀

šak pokym ja zapnem notes aj baterka vybita drahy si moj kablik ustavične ťaha na svoj notes 😲

olifcek
10. júl 2010

@andrea2603 ale uz asi nie za tak maly peniaz 😀

jaja32
10. júl 2010

@olifcek jasné...mám vyštudovanú medicínu diaľkovo....tak ako každá mamička 🙂 🙂 ....ja len obyčajný referent ☹

olifcek
10. júl 2010

@garonka nech si kupi, moreee

olifcek
10. júl 2010

@jaja32 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre