Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
10. júl 2010

@garonka no vilko určite splní 🙂

garonka
10. júl 2010

@jaja32 iba ja sa na kameru neukažem 😀 kamera ešte rozširuje 😀

jaja32
10. júl 2010

@garonka ...ale, to predýchaš 😀

andrea2603
10. júl 2010

kočky, dnes je tu fakt veselo 🙂 , ale ja už vypínam, mm na nočnej od 18.00, tak si urobím večeru a kuknem kúsok futbalu a spať.
pekný večer 🙂

garonka
10. júl 2010

@andrea2603 dobru nockuuuuuuuu 😉

olifcek
10. júl 2010

@garonka a saq to i nebezpecne je...platit by sa malo, az v zdravi doskocia

olifcek
10. júl 2010

@andrea2603 sladke snenie

garonka
10. júl 2010

tlačím do seba pol litrovy pohar zmrzky a to len jednu kôpku som do seba dostala mätovu a už mi je zima z nej 😅

andrea2603
10. júl 2010

a ozaj teraz by sa mi zišiel ten žabiak-princ 😅 , mm už druhú nočnú má 😠

jaja32
10. júl 2010

@andrea2603 brúúúúú

blumka
10. júl 2010

boze ja umrem z toho decka maleho...o siedmej zaspala, zobudila sa, uz som ju 3x bola vziat a zas je hore..ja uz nemam siluuuuu ☹

@granado, sak to len na zabavenie 😉 co ine das decku do ruky nech sa chvilu pobavi? akoze s jedlom myslim? ved tym nikto nebude nahradzat normalnu stravu...ja som rozok tiez nedavala...az okolo 10 mesiacov...aj tak mi ho mala nechcela

jaja32
10. júl 2010

@blumka

granado
10. júl 2010

žeby hrkalku? 😉

granado
10. júl 2010

inak my máme už druhý večer že zaspavame hodinu a len rev a rev ale samoška na rukach je nam dobre 😠

olifcek
10. júl 2010

@granado hrkalka nezabavi tak spolahlivo ako cca tri chrumky 😵

blumka
10. júl 2010

@granado jj..ale na jedenie som myslela...akoze nech sa same uci papkat..ako nemyslim to doslovne len sa neviem vykoktat...jednou chrumkou raz za cas isto nic nikto nepokazi, ved to je cista kukurica bez eciek..bio 😉

svetlankat
10. júl 2010

babenky my uz spinkame, aka to znacka tych chrumiek? Ja len aby som vedela ake kupit, neskor. Az v auguste

svetlankat
10. júl 2010

@olifcek napis mi do Ip ak sa tu neda

olifcek
10. júl 2010

@svetlankat nejake natur ...jutre kunem, oliv uz zaspava.....dufam, ze mi dovoli kuknut film na markiiize

svetlankat
10. júl 2010

@olifcek ok tak jutre, fakt ma to zaujim a tiez kde si kupila, ci to maju vsade?

granado
10. júl 2010

ja nevravim nič v zlom ale je to tak isto ako so sedenim, načo niečo uponahlať?/aj ked ja ju sem tam podopieram, mame silný chrbatik, nakolko my sme v perinke nespavali/ 🙂

olifcek
10. júl 2010

@svetlankat tu v jednom obchodiiiku...kebyze oiv nespi, kukla bych hneeed...skusim najst na nete 😵

blumka
10. júl 2010

som ju dala na brucho..ja uz nevladzem...to robia aj vase deti? vezmem na ruky zaspava a zrazu sa zacne vzpinat ako luk sa prehyba akokeby nechcela byt na rukach, bud ju polozim alebo drzim dalej, ze nech sa ukludni ale ona ma taku silu...a velakrat sa pri tom preberie..ale preberie sa aj ked ju polozim...zacne zo sebou metat, na bok, na chrbat, na bok a zase na chrbat, rukou smatra po plachte..a uplne sa preberie..tak zas beriem na ruky a zas dookola to iste...
kebyze zaspi sama necham ju tam lezat ale ona sa uplne preberie ze potom mozem aj 2 hodiny na fitlopte skakat a ked ju vezmem na ruky sa vzpina...co mam robit? ☹

blumka
10. júl 2010

@granado ale preco myslis ze kukuricne chrumky nieco uponahlaju...ved kukurica sa moze od 6. mesiaca...neobsahuje lepok, su makke slinami sa rozpustaju, neobsahuju sol, ked kupis bio tak ani ecka...neviem, podla mna je to ok, ci?

jaja32
10. júl 2010

pozerám tie nebezpečné kočíky a je tam aj jumper x piratz...my máme jamper x, dúfam, že ten je o.k.

svetlankat
10. júl 2010

@blumka juuuj moja to maz fakt tazke, ja neporadim my take nerobime

blumka
10. júl 2010

@svetlankat ani Terezka to nerobila, ja uz neviem...co ju mam zviazat do zavinovacky? sak doteraz to nerobila, teraz zacne? 🙄

granado
10. júl 2010

vravim je to každeho nazor a lekarka vam na to čo vravela?

svetlankat
10. júl 2010

@blumka take dajake? tie chrumky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre