Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
10. júl 2010

@svetlankat toto maame

http://www.ravita.sk/main.php?page=produkt&id=96

a film na jojke, nie markiiize

garonka
10. júl 2010

@blumka toten cirkus robil včera Tobias lebo on keď je zly mu poviem Tobias

skus zviazať ručky plienkou a aj nožky nam to pomohlo ale pri tom uspavaní šla v plnom prude premietačka s uspavankou, ja som mala už nervy na konci z toho všetkeho

svetlankat
10. júl 2010

@olifcek kasli na to teraz, ja sa ti zajtra pripomeniem a zajtra mi povies.

blumka
10. júl 2010

@granado to co som pisala, ze su ok...kukurica, bez lepku, bez soli, bez eciek, raz za cas a nech sa uci drzat si jedlo a pod dozorom ale jasne ze nie ako nahradu jedla alebo hned ako prvy prikrm 😉

svetlankat
10. júl 2010

@olifcek a kde si kupila, objednavala cez net?

olifcek
10. júl 2010

@blumka ja vtedy oliv hojdanim a na prse aroven upokojim a uspim

blumka
10. júl 2010

@svetlankat hej, take nejake..ich je viac...

@garonka, skusila som jej ruky zviazat ale ona jak sa prevratila na bok tak ruky zdvihla takou silou ze aj s tou plienkou sli hore a potom si jednu vytiahla...
toto mi robi uz asi 4 dni a najhorsie je ked sa tak zacne metat v noci, ona sice spi, ma zavrete oci ale okolo nej nespi nik co taky hluk robi ☹

jaja32
10. júl 2010

@blumka ufff, až taký problém som nemala. Mne sa tiež jedovala s hádzala so sebou, ale teraz ju dávam na bok a tie paličky...to už som písala. Už vôbec nemusím byť pri nej

olifcek
10. júl 2010

@svetlankat v obchode tu, v takom mensom...

blumka
10. júl 2010

@jaja32 ja nemozem ju nechat len tak, ona sa zacne hadzat na vsetky strany a metat, ze prelezie z postielky do nasej postele 😕 🙄 akoby bola prestimulovana a nevedela sa ukludnit ale stale je u nas vsetko rovnako....

@olifcek, ked ju vezmem na ruky, vzpiera sa, ani hojdanie nepomaha, ani lopta...proste tak sa vzpiera ze sa bojim ze mi vypadne..silna je...
v utorok ideme na poradnu sa popytam lekarky co to

garonka
10. júl 2010

@blumka my takto pravidelne zaspavame, dostane cumlík hoci ho vypľuva ale celou silou ruky zviazane a šibrinkuje i tak, včera som už myslela, že ho necham tak ale nakoniec by mi to nestalo zato aby si oči vyškriabal
skus pevne zviazať lebo ja som musela i nohy tak nimi kopal

svetlankat
10. júl 2010

@olifcek aha tak budem zhanat

olifcek
10. júl 2010

@svetlankat ale ja som tuto znacku videla aj v bille, ci ypernove x;o)

blumka
10. júl 2010

@garonka ja ju cez den davam do zavinovacky, sak som davala fotku...a tak spinka v pohode len ju udrndam v kociari...ale na noc som ju nedavala, bo od zaciatku v noci spala celkom ok..nemetala sa tak...som myslela ze ked uz tie prve mesiace nebola ze bude ok..ale toto co robi tie posledne dni no amen tma...asi zajtra ju aj na noc zviazem, nech sa aspon raz vyspim...

olifcek
10. júl 2010

@svetlankat ked, tak ja Ti kupim x;o)

svetlankat
10. júl 2010

Babenky moje idem hajat. Pekne snicky vsetkym. A este k tym chrumkam, kto chce nech dava a kto nechce nech nedava. No nie? Ako som pisala, tu moja suseda uz trojmesacneho prikrmovala, teraz ma styri a tyzden a uz pojedol toho neurekom. Takze je to na kazdej maminke. Deticky to preziju, hlavne tie bio potraviny tie su v poho. Dnesna doba je velmi zalozena na striktnych pravidlach a to je taka hlupost. Ked mamicka citi, ze je cas prikrmovat tak nech prikrmuje, je to len a len jej vec. Ved nikto nechce svojmu babatku ublizit no nie.

blumka
10. júl 2010

@svetlankat ja som v bille kupovala tie chrumky ale tam mavaju 3 druhy, solene, mierne solene a nesolene a tie nesolene vecne vypredane, tak ked mali som kupila aj 5 balikov..Terezka aj teraz na nich fici 😀

svetlankat
10. júl 2010

@olifcek ok, kuknem ak nezozeniem dam vediet. Zatial mame cas, chcem vydrzat do tych 6. mesiacov a potom zacnem. Som rada ze sme na ciciku tak si to teraz vychutnavam.

svetlankat
10. júl 2010

@blumka dikes za info

jaja32
10. júl 2010

@blumka ani vo veľkej posteli nezaspinká? asi nie. skús ty len tú zavinovačku aj na noc

olifcek
10. júl 2010

@svetlankat veru, to co sa Tebe s kojenim podarilo je uzasne

olifcek
10. júl 2010

@jaja32 ako to citis? mali zabu?

blumka
10. júl 2010

@jaja32 praveze teraz posledny tyzden som mm vysackovala ze juli bude pri mne ak jej to pomoze...a figu...jej je jedno kde je...

jaja32
10. júl 2010

@olifcek nemali...a možno už len princovia boli a na tom sme sa nedohodli 😒

svetlankat
10. júl 2010

@olifcek ja som sa snazila to nevzdat a vzdy som mm vravela ze sa este budeme kojit aj ked uz posledne dni som verila menej, este ze mame tie dva uzasne zubky, dolezite je ze je mliecko, keby nebolo tak by to neslo

svetlankat
10. júl 2010

@jaja32

garonka
10. júl 2010

@blumka u nas som kvôli tomu šalenstvu vyhodila mm zo spalne a spim s tobim na veľkej posteli ale ten maly sa po celej posteli prevaľuje
u nas to zaspavanie večer je katastrofa 😔

blumka
10. júl 2010

@garonka aj u nas..cez den uzas, max. do 10 min je hore...a vecer aj 2 hodiny ☹ dnes uz je juli spat vo svojej postielke, mm sa vracia...nemalo to nijaky vyznam ze sme tak spali...ale veru skusim ju aj na noc zavinut...zajtra...mozno jej to vadi, ze cez den je zavinuta a v noci nie, nema ten znamy pocit...

garonka
10. júl 2010

@blumka držím prstíky aby zaspinkala chuďatko male

olifcek
10. júl 2010

@jaja32 ale mali, @zucana by nemohla obstat napraaazdno 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre