• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
ze baby akoze od 8.30 sme spat....do 9tej som urobila veceru dala tejto tu co je dnes na baterku jest a ochvilu ideme do sprchy....v poslednej dobe sprachujeme....ze vsetci traja...mm drzi malu a ja ju umyvam ona miluje sprchu vyplazuje jazyk....
no aby som nenapinala :grinning:
zoska krasne promocie si mala a nelka kocica :wink:
chcrumky dam az po 7mom mesiaci ale nemyslim si ze je to to najhorsie...ved co take strapacky co jedavala olif :sweat_smile:
no a zabu mali....mali este 2 :wink: vraj jednu este vyhrabali zo skladu tak ak ma este niekto nabeh boli sme tam vecer ked uz zatvarali tak v pondelok posledna sanc a ja som v meste kazdy den :grinning:
mm povedal ze dobre ze uz nie su hranice lebo ze by ho s tolkymi zabami nepustili :grinning:
no a toto sme kupili...resp vymenili za to co nam svokra doniesla a saty su na buduce leto :wink:
10. júl 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka dakujem :dizzy_face:
@rivtha vies si predstavit ako som sa zatvarila ked som dosla z chalupy a bolo popisanych 40 stran a dnes som citala hodinu kym som dosla nakoniec a to som tu nebola len od vcera....hroza tieto baby ukecane :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze moje dieta sa tu vyhruca a vykrikuje uz hodinu by ste sa znej pocikali.....
este jedna kde lepsie vidno
10. júl 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana dik :wink:
no keby boli hranice asi by sa colnici cudovali :grinning:
pekne veci si vymenila, tie šatky su krasne, Viki bude paradnca ako vzdy :wink:
@zucana tak, teda žabka bola
10. júl 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska krasne promocie,
@zucana krasne vecciky
10. júl 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 bola bola :wink: pak dohodneme teda ako co a jako....pride zaba do blavy cca 8meho augusta :wink:
10. júl 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska krasne fotky, uzili ste si dnik, super

@zucana mm super poznamku mal, sa tu rehunam x;o)

@jaja32 vravela som? bude zabiak :dizzy_face:
10. júl 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby, zlate ste :wink: :slight_smile: ved ako vzdy :wink:
idem ja asi spat, lebo ak Neli :wink: bude zasa buntosit tak nebudem vladat vstavat k nej :unamused:
dobru noc :wink:
10. júl 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ...pride zaba do blavy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska i ja som mala radsej spat, ale nejde mi, tesim na mm, a kukam film na jojke...oliv mi tu chrapka, hehe x;o))

a ja budem rano plakat, ked sa mi zobudi a uz nebude chciet hajat :confused:
10. júl 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek aká žaba, princ :grinning:
@zoska pridu zaby do blavy :grinning: :grinning: :grinning:
@zoska a mne sa zdala ta aula povedoma :grinning:
10. júl 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som vedela, ze niekto ma este aj sprdne za to, ze ste ukecane boli, a posle macitat :grinning: Ze @garonka? @zoska ma pravdu :slight_smile: Inak ti to svedci v tom talari, mozes ist aj za sudkynu :wink:
10. júl 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek kupovala som aj ja ten lanvin 100ml, lebo maminka ma narodky a chcela od nas parfem, ze nech jej daco pekne vyberieme so segrou...tak som nevahala a kupila tento....jaska ze cez net, len som pedtym bola ovonat vo FANN...vies kolko tam stoji 100ml??? 79,90eur kokos som skoro padl...ja som ho kupila origos, nie tester a zabaleny v tej originalnej grabicke za 28eur....
10. júl 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka bumi ale to je aula na pravnickej, nie na humanitke... poznas aj tu nasu? :slight_smile:
a ty si tiez v BB studovala?
10. júl 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zhrnutie pre dalsie kocky, co dnes boli mimo? :confused: Zaby, princovia, chrumky, romantikus a dalsie bejbies :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Vsetko ma krasnu postupnost, len tie chrumky treba nahradit dakym vinciskom :grinning:
joj ale uz idem fakt :grinning:
@zoska jj poznam trosku aj tu pravnicku..hej, ja som tiez UMB BB :wink:
@rivatha a uz si docitala? :grinning: :grinning:
10. júl 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha si to rýchlo zhrnula :grinning:
10. júl 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ze vinciskom, ja umrem.. :grinning:
ja dnes spim s Terezkou tak mi je faaaaaaaaaajne..mm nech sa potrapi s Dzulianou :sweat_smile:
10. júl 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka a už spinká Dzuliana?
10. júl 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. júl 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Ano, ja som zacala este predtym, ale som si sla spravit cosi papat, kym pride mm a budeme sa venovat aj sebe si :sweat_smile: Som sa nasmiala, vam poviem; dnes vam islo :grinning: Inak, mna to znakovanie celkom zaujima. Na tej stranke je aj navod, ako zacat atd? Az od 9m? Budem ta potom otravovat mozno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My sme si dali riadnu prechadzku dneska, 2x dvojitu zmrzku :grinning: To mm ma na viedol, ja by som sa krotila :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zavrsili sme to cestou naokolo okolo mekaca a dala som si "len" sejk :grinning: Drobcek nechcel hajat, lebo malinko cez den spinkal, no nakoniec sa podarilo, to je hlavne :slight_smile:
10. júl 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A @laxity Za 75 juro :grinning: Mne tam slo najma o ten zips, ta druha a takmer ziadna stvorcova ho vobec nemala. Plus ma koliecka, tu sietku, hrazdicku, no zdalo sa mi to super za taku cenu. Oproti tomu, co som kukala ine.
10. júl 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 hej, uz..konecne..odkedy je na brusku...sa pohemzi chvilku a zas zalomi...
@rivatha, potom pisneme o znakovani ked budes cet :wink: to je uplne jednoducha zalezitost a zacinat sa moze hocikedy len prve znaky deti ukazu okolo 10. mesiaca a viac aj ked videla som video kde tusim 6 mesacne dietat ukazovalo znak na mlieko ked chcelo papat :sweat_smile:

ze 2x dvojitu...my ked ideme na zmrzku ja si dam malu a mm si da do pohara 5 kopcekov a ked odchadzame tak este zo tri :rolling_eyes: :sweat_smile:
10. júl 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak ja už idem do hajan...všetkým dobrú nôcku :slight_smile:
10. júl 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha si na fb? tam su nejake videa ako terezka znakuje..ona zacala okolo 10. mesiaca a znakovala dokym nezacala rozpravat
10. júl 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok