Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
10. júl 2010

ze baby akoze od 8.30 sme spat....do 9tej som urobila veceru dala tejto tu co je dnes na baterku jest a ochvilu ideme do sprchy....v poslednej dobe sprachujeme....ze vsetci traja...mm drzi malu a ja ju umyvam ona miluje sprchu vyplazuje jazyk....
no aby som nenapinala 😀
zoska krasne promocie si mala a nelka kocica 😉
chcrumky dam az po 7mom mesiaci ale nemyslim si ze je to to najhorsie...ved co take strapacky co jedavala olif 😅
no a zabu mali....mali este 2 😉 vraj jednu este vyhrabali zo skladu tak ak ma este niekto nabeh boli sme tam vecer ked uz zatvarali tak v pondelok posledna sanc a ja som v meste kazdy den 😀
mm povedal ze dobre ze uz nie su hranice lebo ze by ho s tolkymi zabami nepustili 😀
no a toto sme kupili...resp vymenili za to co nam svokra doniesla a saty su na buduce leto 😉

zoska
10. júl 2010

@garonka dakujem 😵
@rivtha vies si predstavit ako som sa zatvarila ked som dosla z chalupy a bolo popisanych 40 stran a dnes som citala hodinu kym som dosla nakoniec a to som tu nebola len od vcera....hroza tieto baby ukecane 😀 😀 😝

zucana
10. júl 2010

boze moje dieta sa tu vyhruca a vykrikuje uz hodinu by ste sa znej pocikali.....
este jedna kde lepsie vidno

zoska
10. júl 2010

@zucana dik 😉
no keby boli hranice asi by sa colnici cudovali 😀
pekne veci si vymenila, tie šatky su krasne, Viki bude paradnca ako vzdy 😉

jaja32
10. júl 2010

@rivatha 😀 😀 😀

jaja32
10. júl 2010

@zucana tak, teda žabka bola

svetlankat
10. júl 2010

@zoska krasne promocie,
@zucana krasne vecciky

zucana
10. júl 2010

@jaja32 bola bola 😉 pak dohodneme teda ako co a jako....pride zaba do blavy cca 8meho augusta 😉

olifcek
10. júl 2010

@zoska krasne fotky, uzili ste si dnik, super

@zucana mm super poznamku mal, sa tu rehunam x;o)

@jaja32 vravela som? bude zabiak 😵

zoska
10. júl 2010

dakujem baby, zlate ste 😉 🙂 ved ako vzdy 😉
idem ja asi spat, lebo ak Neli 😉 bude zasa buntosit tak nebudem vladat vstavat k nej 😒
dobru noc 😉

zoska
10. júl 2010

@zucana ...pride zaba do blavy 😀 😀 😀 😀 😀

olifcek
10. júl 2010

@zoska i ja som mala radsej spat, ale nejde mi, tesim na mm, a kukam film na jojke...oliv mi tu chrapka, hehe x;o))

a ja budem rano plakat, ked sa mi zobudi a uz nebude chciet hajat 😕

jaja32
10. júl 2010

@olifcek aká žaba, princ 😀

blumka
10. júl 2010

@zoska a mne sa zdala ta aula povedoma 😀

zucana
10. júl 2010

@zoska pridu zaby do blavy 😀 😀 😀

svetlankat
10. júl 2010

@zoska bru

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
10. júl 2010

@olifcek kupovala som aj ja ten lanvin 100ml, lebo maminka ma narodky a chcela od nas parfem, ze nech jej daco pekne vyberieme so segrou...tak som nevahala a kupila tento....jaska ze cez net, len som pedtym bola ovonat vo FANN...vies kolko tam stoji 100ml??? 79,90eur kokos som skoro padl...ja som ho kupila origos, nie tester a zabaleny v tej originalnej grabicke za 28eur....

zoska
10. júl 2010

@blumka bumi ale to je aula na pravnickej, nie na humanitke... poznas aj tu nasu? 🙂
a ty si tiez v BB studovala?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
10. júl 2010

joj ale uz idem fakt 😀

blumka
10. júl 2010

@zoska jj poznam trosku aj tu pravnicku..hej, ja som tiez UMB BB 😉
@rivatha a uz si docitala? 😀 😀

jaja32
10. júl 2010

@rivatha si to rýchlo zhrnula 😀

blumka
10. júl 2010

@rivatha ze vinciskom, ja umrem.. 😀
ja dnes spim s Terezkou tak mi je faaaaaaaaaajne..mm nech sa potrapi s Dzulianou 😅

jaja32
10. júl 2010

@blumka a už spinká Dzuliana?

svetlankat
10. júl 2010

@rivatha 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
10. júl 2010

@jaja32 hej, uz..konecne..odkedy je na brusku...sa pohemzi chvilku a zas zalomi...
@rivatha, potom pisneme o znakovani ked budes cet 😉 to je uplne jednoducha zalezitost a zacinat sa moze hocikedy len prve znaky deti ukazu okolo 10. mesiaca a viac aj ked videla som video kde tusim 6 mesacne dietat ukazovalo znak na mlieko ked chcelo papat 😅

ze 2x dvojitu...my ked ideme na zmrzku ja si dam malu a mm si da do pohara 5 kopcekov a ked odchadzame tak este zo tri 🙄 😅

jaja32
10. júl 2010

...tak ja už idem do hajan...všetkým dobrú nôcku 🙂

blumka
10. júl 2010

@rivatha si na fb? tam su nejake videa ako terezka znakuje..ona zacala okolo 10. mesiaca a znakovala dokym nezacala rozpravat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre