• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@olifcek to co pozeras? nekukaj take
11. júl 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka to lenn v diskusii pod clankom bolo, tak zvedavost....to je hrozne aleee
11. júl 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Nastav si na FB pod "ucet" bezpecnost, aby vsetko mohli vidiet len priatelia. Potom to mas uplne ok, aj keby si tam mala meno :wink: Isto je to bezpecnejsie, ako mat napriklad fotky tu, ci nem baby? Ja tam ale velmi fotky nedavam, akosi mi je proti srsti. Mala by som dat a nastavit, kto moze kukat. Lebo zasa tam mam aj znamych, nie iba kamaratov :slight_smile: Tesim, ze vas tam budem mat :slight_smile: A napadlo mi, ze sa tam maju pouzivat realne mena podla podmienok, ale hadam nezrusia :grinning:
11. júl 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha saq ale to je realne moje meno tam x;oD faaakt
11. júl 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko baby moja mala vcera nevedela zaspat lebo mala zle sny...normalne ma drzala a zo spanku palakala...aj vase male mavaju zle sny?cim to moze byt?
ja pouzivam FB kvoli nasim a aj kamoskam co su mimo a je to super vec vdaka ktorej mozme komunikovat ahlavne easy davat fotky a mozu to vidiet len kamosi :wink:
11. júl 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ja mam fb tu kvoli vam..nikomu inemu sa nepriznaaam....je tam par ludi, ktori nechcm aby vedeli....ja som mala konto na fb, no hned ma nasli x;o)) a tak som to vymazalaaa

napriklad i podradny azet mam, ae ten od roku ...ani neviem...asi 15 rokov dozadu? tiez kvoli rodinke a kamosom ;)

no pouzivam icq, mirc inak
11. júl 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek icq je stare a nepaci sa mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ze ta vyhldaju neznamena ze mozu mat pristup k info co mas na nete :wink:
11. júl 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. júl 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my už doma, vonku je peklo nenormalne Tobi sa hadzal v kočíku a dostal amok, tak sme doma v spalni a chrape hoci to bude len 45 minutovka ako vyučovacia hodina :grinning:
11. júl 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka he he....mne zas mm pise a meskaju 47minut, fnuk....pokazil sa rusen, museli menit...
11. júl 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ja sa na tu zabu tesim jak male decko x;oD
11. júl 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde su asi všetky baby? varia, alebo leteli na kupko :grinning:
11. júl 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz 49minut meskaaaaa...fnuk, fnuk
11. júl 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek vytrim vytrim doraz je domaaaaaaaaa :dizzy_face:
11. júl 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka kebyze oliv haja, aj bych sa nan hned vrhla...ako par krat kedysi x;oD
11. júl 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana aj moja mala dnes v noci plackala. nedala sa utisit, len som ju musela zobra´t na seba a tak mi na hrudi zaspala a asi po 20 minutach saomju prelozila na postel.....neviem co sa moze takym malym detickam skarede snivat :frowning2: ale my mame v spalni aj strasne teplo, mne sa tam nedalo spat....dnes si idem obzriet nejaku mob, klimu. toto je peklo.
11. júl 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek to poznaaaaaaaaaaam ale u nas je to opačne na mňa sa mm vrhne :grinning:
11. júl 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby navarene napecene a ide sa coskoro papat
11. júl 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ja uz tiez nachystane...cakame na mm...mal prist do ke o 14.00, no vlak meska momentalne 45minut, takze...x;o(

masko sa mi az od kosti oddeluje, som ho dlhsie nechala, ale neva, uz okorenene, v muke obalene, ked vychladne, supnem do chladniky a az pred prichodom mm dam piect x;o)
11. júl 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek mnam mnam
11. júl 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Take som piekla
11. júl 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat len dufam, ze sa mi masko nerozpadne :sweat_smile: robila som i tu dobrotku, co blum dala recept c;o)
11. júl 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ale neboj nerozpadne, bude vam chutit
11. júl 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat uz sa fakt poriadne oddelovalo od kosti....ale pecenie ho iste udrzi pokope x;o)

mnaaaam, muffin, i ja take chcem vediet...
11. júl 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek to je fakt velmi ale velmi jednoduche, dam do receptov
11. júl 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. júl 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat sme sli akurat okolo billy, ty tam niekde byvas, ci? si mi mohla zhodit zopar..vyzeraju super :wink:
my ideme na obed ku svokre a potom na pukalisko :grinning:

@rivatha, ja si myslim ze fb je bezpecnejsi ako konik, co sa foto tyka
11. júl 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jeeej idete na kupko???

ved i tu si mozeme foto schovaaat
11. júl 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok