• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@olifcek hej, konecne..furt bolo cez vikend tak ze sa nam nezdalo a dnes je fajne...aj terezkin frajer ide :grinning:
viem, ze aj tu sa daju foto schovat ale myslim ze kvoli uniku info toto je nebezpecnejsie...fb je vacsia spolocnost na take si daju pozor aby si nepospinili meno..
inak olif aj na fb sa da skryt, ze ta nikto nevidi, aj keby si dali tvoje meno alebo nick co mas tak im ukaze ze proste neexistujes..viem, lebo svagrina sa nam tak skryvala
11. júl 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka vezmite aj mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
11. júl 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka mohli ste sa zastavit na zopar, kam na kupko idete?
11. júl 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kto vsetko budete znakovat?lebo neviem ci to nebude moc naraz ked viki bude aj rozpravat 2 jazykmi ted abych chcela...hm?
11. júl 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana i oliv bude dvoma jazykmi...x;o) oni to zvladnu...to len clovek ked je starsi, spohodlneje...malicke babo nebude tusit, ze sa uci dva jazyky, ze vel ainych deticiek len materinsky x;O)
11. júl 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ale aj tie znaky???
11. júl 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana jooo :wink: skusime to a uvidiiime :wink:
11. júl 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek a budes kupovat tu sadu?
11. júl 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlak meska 49minut :confounded:
11. júl 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana dohodnem s mm, ale skor na youtube len...ako @blumka radila
11. júl 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala by som sa zacat ucit anglicky, lebo paq nebudem mm a olivke rozumiet :grinning: :grinning:
11. júl 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj @blumka robila cez youtube?
11. júl 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ee, len pisala, ze by uz nekupovala, ze by vyuzila youtube a slovnik na stranke, co dala x;O
11. júl 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len mne sa to zda krajsie to videjko a tak...uvidim premyslim kuknem na youtube :wink:
11. júl 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala hadze rekord spi od 11.10 a mame ist svokre na obed a mm nervny ze budeme meskat akoze sorry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana My skusime, asi len youtube a ta stranka, pripadne poviem mm, nech stiahne o tom nejaku knihu z internetu :slight_smile:
A aj mna mm nahana, ked ideme k svokrovcom na obed :grinning: Dookola vravim, ze vsak s babatkom sa neda prist na minutu presne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@olifcek Tvoj mm nem Slovak? :slight_smile:
11. júl 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. júl 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ma ceske priezvisko ale je slovak...no ovlada par jazykov slovom aj pismom, niektore na urovni prekladatel...
11. júl 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ja nic, kokso...nemcinu som vedela tak, ze som pozrela akykolvek film, no od strednej som nou nehovorila, takze som zabudla x;o((( anglina...chodila som na kurz, mam z 13stupnov 4 x;o))) callanova metoda, ak poznate x;o) no nezabudla som, co som sa naucila na nej, az mi je divne....lebo ja co nepouzivam, zabudam...mm nezabuda nic...obdivujem takych ludi..dufam, ze liv bude po tatkovi :dizzy_face:
11. júl 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme het..potom sa vyjadrim k znakovaniu...len jedna vec..praveze pri dvojjazycnom je to super :wink: terezka sa uci aj po anglicky popri tom...mam youtube stiahnute nieco :wink:
11. júl 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Ahaa, takze on s nou ide po anglicky rozpravat? Ja by som sa to bala. Studovala som nemcinu dokopy 13 rokov ci kolko, na jazykovom gympli, a potom na uni, aj v Nemecku som bola, no stale to nie je rodny jazyk. Neviem, ci by to bolo dobre. Aj ked mala som znamu, ta komunikovala s dvojickami len v nemcine, ktovie, ako im to teraz ide. Bolo by mi smutno, ze sa s dietatkom nerozpravam svojim materinskym jazykom :slight_smile: Asi len skoro zacnem ucit.
11. júl 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha budeme aj sv aj aj :wink: dufam, ze obaja tak... :wink:
11. júl 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka @zucana Ja som studovala jazyky, aj nejaku teoriu a vyucbe cudzich jazykov, teda didaktiku, a podla mna tiez ten znak poskodit vyvoju reci nemoze ani pri dvoch jazykoch. On tie dva jazyky akoby v hlave dietatka prepoji si myslim :slight_smile: Ale tak ja nie som odbornik :sweat_smile:
11. júl 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svk som chcela...
11. júl 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha nemcina je neskutocne tazka a narocna ked ju porovnas a anglinou :sweat_smile:
11. júl 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Tak to je super :slight_smile: Ja by som rada, ked zacne hovorit slovicka pridavala trosku aj slovicka nemecke, pripadne aj anglicke, musim zistit, ci mozeme naraz dva :slight_smile: Dnes su jazyky velmi dolezite, bez toho sa clovek ukrati o vela veci. No a cim skor sa zacne, tym je to lepsie. Aj som citala v Mama a ja, ze male dietatko to este neberie ako ucenie a ovela viac ho to bavi, ako si myslime :slight_smile:
11. júl 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha veru veru...jazyky su dolezite....
11. júl 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Ano, ucila som sa na gympli okrem nj a aj aj latincinu a na uni trosku potom polstinu, spanielcinu a holandcinu. Ako, komunikovat by som nevedela velmi, no viem porovnat, mas pravdu, nemcina je najtazsia. A preto je najlepsie nou zacat. Ovela lahsie sa potom uci anglictina ako opacne :slight_smile:
11. júl 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no my anglinu budeme a paq sa uvidi, co mm navrhne...on vie i nemecky, polsky, cesky, a aj francuzsky a spanielsky...tie dva ale menej ako predosle
11. júl 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek To mas velmi sikovneho chlapa, obdivujem ludi, co sa plynule a bez problemov tolkymi jazykmi dohovoria. Ze pozdravujem :slight_smile: Ja som nemala dalej moznost pokracovat, chcela som sa venovat este spanielcine. Mozno ked David podrastie sa k tomu vratim.
11. júl 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok