Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
11. júl 2010

@olifcek hej, konecne..furt bolo cez vikend tak ze sa nam nezdalo a dnes je fajne...aj terezkin frajer ide 😀
viem, ze aj tu sa daju foto schovat ale myslim ze kvoli uniku info toto je nebezpecnejsie...fb je vacsia spolocnost na take si daju pozor aby si nepospinili meno..
inak olif aj na fb sa da skryt, ze ta nikto nevidi, aj keby si dali tvoje meno alebo nick co mas tak im ukaze ze proste neexistujes..viem, lebo svagrina sa nam tak skryvala

olifcek
11. júl 2010

@blumka vezmite aj mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

svetlankat
11. júl 2010

@blumka mohli ste sa zastavit na zopar, kam na kupko idete?

zucana
11. júl 2010

baby kto vsetko budete znakovat?lebo neviem ci to nebude moc naraz ked viki bude aj rozpravat 2 jazykmi ted abych chcela...hm?

olifcek
11. júl 2010

@zucana i oliv bude dvoma jazykmi...x;o) oni to zvladnu...to len clovek ked je starsi, spohodlneje...malicke babo nebude tusit, ze sa uci dva jazyky, ze vel ainych deticiek len materinsky x;O)

zucana
11. júl 2010

ano ale aj tie znaky???

olifcek
11. júl 2010

@zucana jooo 😉 skusime to a uvidiiime 😉

zucana
11. júl 2010

@olifcek a budes kupovat tu sadu?

olifcek
11. júl 2010

vlak meska 49minut 😖

olifcek
11. júl 2010

@zucana dohodnem s mm, ale skor na youtube len...ako @blumka radila

olifcek
11. júl 2010

mala by som sa zacat ucit anglicky, lebo paq nebudem mm a olivke rozumiet 😀 😀

zucana
11. júl 2010

aj @blumka robila cez youtube?

olifcek
11. júl 2010

@zucana ee, len pisala, ze by uz nekupovala, ze by vyuzila youtube a slovnik na stranke, co dala x;O

zucana
11. júl 2010

len mne sa to zda krajsie to videjko a tak...uvidim premyslim kuknem na youtube 😉

zucana
11. júl 2010

mala hadze rekord spi od 11.10 a mame ist svokre na obed a mm nervny ze budeme meskat akoze sorry 😝

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
11. júl 2010

@zucana 😀 😀

olifcek
11. júl 2010

@rivatha ma ceske priezvisko ale je slovak...no ovlada par jazykov slovom aj pismom, niektore na urovni prekladatel...

olifcek
11. júl 2010

len ja nic, kokso...nemcinu som vedela tak, ze som pozrela akykolvek film, no od strednej som nou nehovorila, takze som zabudla x;o((( anglina...chodila som na kurz, mam z 13stupnov 4 x;o))) callanova metoda, ak poznate x;o) no nezabudla som, co som sa naucila na nej, az mi je divne....lebo ja co nepouzivam, zabudam...mm nezabuda nic...obdivujem takych ludi..dufam, ze liv bude po tatkovi 😵

blumka
11. júl 2010

ideme het..potom sa vyjadrim k znakovaniu...len jedna vec..praveze pri dvojjazycnom je to super 😉 terezka sa uci aj po anglicky popri tom...mam youtube stiahnute nieco 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
11. júl 2010

@rivatha budeme aj sv aj aj 😉 dufam, ze obaja tak... 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
11. júl 2010

svk som chcela...

olifcek
11. júl 2010

@rivatha nemcina je neskutocne tazka a narocna ked ju porovnas a anglinou 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
11. júl 2010

@rivatha veru veru...jazyky su dolezite....

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
11. júl 2010

@rivatha no my anglinu budeme a paq sa uvidi, co mm navrhne...on vie i nemecky, polsky, cesky, a aj francuzsky a spanielsky...tie dva ale menej ako predosle

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre