• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@rivatha ja uz som bola 3x pri juli :rolling_eyes: :rolling_eyes: a zasa som ju teraz stocila na brucho..uvidime...
11. júl 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Ja som bola pri nom vyse hodku a pol, teraz som ho nechala v postielke, no to neexistuje, aby zaspal sam :grinning: Pojdem k nemu, dalsi pokus dame :sweat_smile:
11. júl 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz je zas hore..uz siel mm ku nej :rolling_eyes:
11. júl 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podte niekto k nam zajtra....ponuknem fajnotkou a carom
11. júl 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ta fajnotka je mnam!
11. júl 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka u vas dobre, že k Juli môže mm u nas k Tobimu môžem iba ja ak pride k nemu ocko reve na celu spalňu :rolling_eyes:
11. júl 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek som rada ze chuti :wink:
11. júl 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka no to by ma svihlo kebyze mozem len ja :rolling_eyes: my sa striedame raz on kontroluje terezku a raz juli, dnes ma juli na starost :grinning: :confused:
11. júl 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka U nas to iste, po par minutkach rozpravocky revyyy. A pozera na dvere stale. Myslite, ze uz to chape, ze odtial pridem? :confused:
11. júl 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozeram, ze mame fajny vecer s detickami :rolling_eyes: :sweat_smile: No co, musime sa aj my postazovat, nech to mylne neposobi, ze nase deticky su cele dni najlepsie na svete, ta ne? :grinning:
11. júl 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no jasne jasne, vníma a čaka že kde si, môj Tobi ak začne mrnčať a prídem k nemu naťahuje ručky, take mile to je ale i som zufala, že nespi, dnes som ho najmenej 5krat ukladala
11. júl 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jasnacka ze vnimaju, oni uz presne vedia
11. júl 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nam sa uz zda, ze Miska reaguje na meno, ale mozno je to len zdanie.
11. júl 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked na juli zavolam menom tak sa otoci ale ci to je reagovanie na meno alebo len na moj hlas, to neviem :sweat_smile:
11. júl 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ja napr rozpravam rozpravku, Miska pocuva a v tom poviem jej meno tak sa na mna pozrie, ci hlas pocuje v kuse, len v momente ked poviem meno sa na mna pozrie. Ale budem este skusat, mozno je to len nahoda
11. júl 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat Podla mna sa otoci, aj ked povies ine meno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha mozno, to som neskusala
11. júl 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha vyskusam, chudatko moje robim si z nej pokusneho kralika :slight_smile:
11. júl 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat vidis..to som neskusala...zajtra odskusam...ak mi nebude do toho kecat Terezka :grinning:

zajtra ideme na kupko aj s kamoskou, kto sa prida?
11. júl 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babce idem ja na balkon dopiť pivko a tak hajať

dobru nocku váááááááám
11. júl 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka juuuj zajtra nemozem, idem ku kadernicke a Miske mam objednanu segru. A ako Olif musim kupit plavky, mam polovicke a do tych uz nemam brucho na vystavovanie, musim kupit cele. No a prsia uz tiez nie je to co bejvavalo :frowning2:
@garonka dobru, budes v noci vela cikat
@svetlankat ved mozno este pojdeme tento tyzden :wink: kamoska moze hocikedy tak ju vyuzijem...v stredu ne, bo mame poradnu
11. júl 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ok, od buduceho my ideme na chalupu na dva tyzdne mm ma dovolenku
11. júl 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat my ideme v sobotu na tyzden na oravu, mm ma tiez dovoelnku ale on bude na stavbe a my u babky :wink:
11. júl 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuj, tak to aka dovolenka, pracovna, to nezavidim. Ale ked treba tak treba, ked budete uz v domceku tak si to vsetko vynahradite. UZ COSKOROOOOOOOOOOOOOOoo
11. júl 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat pre neho je to dovolenka..on sa az trasie ked tam ma ist..v piatok sa vzdy tesi na sobotu, ze konecne pojde na stavbu a bude tam od rana do poobedia...keby mohol aj kazdy den by tam chodil..
ja si uz ani neviem predstavit ake to bude ked nebude na stavbu chodit...sak sa budeme hadat kazdu minutu bo nebudeme na seba zvyknuti :sweat_smile:
11. júl 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ale neboj, konecne si uzijete jeden druheho, budete chodit na vylety a tak, uvidis, bude to suprove
11. júl 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ja som kupila cele plavky teraz v tescu, take cele ciernu s bielou hrubou ciarou pod prsiami, tiez nemam "brusko" do dvojdielnych, este tu ritu a boky do niecoho schovat a mozem sa ist kupat..........
11. júl 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat jj..len si isto budeme musiet zvykat...ja uz som tak zvyknuta ze v tyzdni a v sobotu som viac sama doma ako s nim, ze ked je nahodou doma skor z roboty alebo v sobotu nejde na stavbu tak som z toho mimo...aj deti...a skoro vzdy sa pohadame :sweat_smile: proste ja mam svoj rezim a on mi ho narusa...ja nerada mam take vykolajovanie :sweat_smile: aj dnes sme sa posekali pred odchdodom na kupko..jasne ze uz ked sme tam prisli uz bolo ok...ale som myslela ze ani nepojdem :rolling_eyes:
11. júl 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok