• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@loginka Jaj, chudatko male :pensive: Si ma vylakala, my ideme tiez na preockovanie. Mohlo by to byt bez teplotky. Da sa aj tak, ze jo? :confused:

@zucana Uzasne fotocky, aka pohodicka

Pozeram na tom FB, ze zatial budem po pivo chodit asi ja :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana @blumka pekny dnik pri vodičke ste mali, super fotkos :wink:
11. júl 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a kde je @matesl ? :confused:
11. júl 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik baby tak uz sme boli raz hore a dokojila som uvidime o kolko zasa....idem povesat pradlo.....mm kuka fotbal....este nakuknem zhora :wink:
11. júl 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, môžem sa aj ja pridať na fb?
11. júl 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska Presne som na nu dnes myslela, co s nou je. Dufam, ze sa prilis netrapi s drobcekom :unamused:
11. júl 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matesl je u rodicov a ma sa oki ;)
11. júl 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len...mm uz v taxiku smer letisko...leti o 5.0...mam taku hrcu v hrdle a slzim...velmi mi chyba...aj sa bojim ...no tesim na piatok, ked sa vrati a uzijeme si vikend niekde vonku a SPOLOCNE. Idem skusit spat este
12. júl 2010 o 04:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
@zucana jeeej aku ma Vikinka sikovnu hojdalku, smejko maly.
@olifcek neboj ubehne to rychlo, dame nejake stretko a uvidis ani sa nenazdas a bude tu piatok

MY MAME 5 MESIACOV, boze ako to rychlo leti.
12. júl 2010 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat kraaasne vymesacnninky :wink:
@olifcek nechces ist s nami na kupko? ide aj moja kamoska, ona bude s Tete a ja s juli len tak na deke, niekde pod stromy sa supnem :wink:
aj ja som myslela na @matesl
12. júl 2010 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka dikes, o ktorej idete?
12. júl 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranicko :slight_smile: My sme mali klasicku noc, David papal ale uz okolo polnoci, lebo sa prebral trosku, ako som ho prelozila do postielky, sikovnica sikovna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@svetlankat Pekne vymesacinky :dizzy_face:
@olifcek Jaj :pensive: Ale nebojkaj sa, vsetko zvladnete a ujde to urcite este rychlejsie ako minuly tyzen :slight_smile:
12. júl 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat o 13:40 z rovnikovej 13 busom
12. júl 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Sa maaaas :sunglasses: Aj mna volala mamina, nech ideme poobede po jej praci na pukalisko, ale hmm. Zaplavat sa tam velmi dat nebude, isto bude plno, plus starosticky s Davidom a este k tomu hlavne moj look v plavkach, neviem neviem :rolling_eyes: :grinning:
12. júl 2010 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co maju vase deticky na tej ranke po ockovani na tbc?
12. júl 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja len kvoli terezke idem, kebyze mam len juli tak mi je to prdplatne
12. júl 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka my mame ako keby chrasticku, este sa ozvem ohladom kupka, kolko je vstupne?
@rivatha dakujeme
12. júl 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. júl 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat juli tam ma stale pluzgier a jeden den suchy a na dalsi zas hnis ci co to je :frowning2:
12. júl 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka No este kvoli sebe by si mohla, ak by ti mal Juli kto postrazit obcas :slight_smile:
My to mame ruzovucke, zda sa, ze zahojene (lebo sme to mali az zmodrale, ked nam to cistili) a citim pod tym cosi tvrde. Neviem, ci tak to ma byt, davala som mu tam liecivy kaktus aloe vera, aby to vytahalo ten sajrajt, uz som nechcela ist na to cistenie zasa. Uvidim dneska, co povie lekarka... Odkladala kvoli tomu uz asi mesiac ockovanie. Aj som rada, lebo opakovaciu davku mu chcela dat, ked este ani ukonceny 4. mesiacik nemal.
12. júl 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no hej kvoli sebe ale to uz neni take jednoduche :wink:
12. júl 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rankooooo

u nas noc oki len ja vyzeram takto :rolling_eyes: Tobičko vstal o pol 2 vyspaty a do pol 4 sa hral teda zuril lebo nik sa mu nevenoval, a tak z toho tepla nevedel zaspať, v spalni mame len 25 ale dusno a to porazene okno nemôžem otvoriť keď ani vetračku nemame, z tej šaplavej brezy nam všetko lezie dnu :angry:

môj mm zas doma :angry:
12. júl 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je fotka ako sa zobudil pred pol druhou a vyzera akoby spal tvrdo

nožky som cvakla z nudy :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka my to mame tiez ruzovucke a suche, vyzera to ako pluzgierik ruzovy ale na dotyk je to suche. My sme mali hnis okolo tretieho mesiaca a uz potom nie. Ale urcite sa to nema vytlacat, aspon tak mi moja pediatricka vravela. Ale kolko doktorov tolko nazorov.
12. júl 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka pekne nozicky, ani pedikuru nepotrebuju, no keby si videla tie moje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
12. júl 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ved to, ze kazdy vravi inak...v stredu ideme na poradnu tak sa popytam
12. júl 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat A ked to chytis, tak je to makke? Myslim TBC jazvu :grinning:
12. júl 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha nie tvrde
12. júl 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby , co mate dievcatka ako idete odchytavat moč n poradnu v 5. mesiaci? stale mam z toho dilemu, musim urobit nejaky nacvik predtym...chlapci maju toto jednoduchsie :sweat_smile:

a inak dobre ranko :sunglasses:
12. júl 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zienky,
nechystate sa niekto poobede do Sadu Janka Krala?
12. júl 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok