Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
12. júl 2010

@olifcek nedavaj karotku ked robi problem 😉 ja kebyze nemam terezku tiez nejdem vonku do toho hicu ale doma mi z nej narastu rohy 😀
@zucana zapni klimu, podla mna horsie 30 stupnov ak jemna klima..choroby nie su z klimy ale z toho ze ludia vychladia velmi a potom ochoreju z toho prechodu z tepla do zimy alebo z toho ked priamo fuka...
my sme v NY fungovali na klime 24 hodin denne, vies ako tam je horuco ked je horuco....fuj...aj v aute zapiname klimu, do noveho domu davame klimu...a doteraz nikto z nas styroch neochorel kvoli klime 😉
ja kebyze mam klimu tak ani neuvazujem 😉
@jaja32 znakovanie je lahucke, treba si len zvyknut ze okrem rozpravania kyvas rukami..ale potom to uz ide automaticky...my ked sme chodievali s terazkou na prechadzky tak ona ked sa jej nieco zapacilo a ukazala mi na to prstekom,ze som vedela co mysli, tak hned sa mi naspat kukla na ruky, ze co c nimi urobim aky znak..a potom to uz pouzivala aj ona 😀
my mame dnu 25 zatial, zaluzie mam stiahnute, vetrak len z tej strany otvoreny kde este slnko nepali...v noci sme mali 26... 😝
zajtra vraj ma byt 37 😝 😝

blumka
12. júl 2010

idem dnes skusit juli zavinut aj na noc...uvidime co to spravi...cez den ked je zavinuta spinka ukazkovo a v noci sa len mece...mozno to trosku pomoze...

olifcek
12. júl 2010

37? odpadnem...bleeee

olifcek
12. júl 2010

choroby su z klimy...ved bacil ide klimou..ale ked ju pouzivate len clenovia rodiny, je to asi bezpecnejsie...napriklad ist vlakom, kde je i klima zapnuta, je celkom nebezpecne pre babo...i v telke nedavno o tom hovorili x;o((( ale my chceme ist najblizsie ku svokricke uz vsetci spolu, co bude mozno o tri mesiace, tak neviem x;o((

olifcek
12. júl 2010

kokos, ja si tu s vami pisem, uknem na oliv, a ona o 180stupnov pretocena pod hrazdickou, hech...

blumka
12. júl 2010

@olifcek jj ked to beries takto ze bacily...no ale to potom by si nemala vobec nikde ist ked fuka vietor...
ako funguju ludia v kalifornii a na floride? ono je to o zvyku ...ked musis tak musis a zvyknes si...

olifcek
12. júl 2010

@blumka takze nemam stresovat a v pohode ist? oliv mam pocit, ze je celkom odolna, i dost otuzila, no nechcem steklit hada bosou nohou...

blumka
12. júl 2010

@olifcek viem ze imunita babatka je jedna vec ale pozor na to aby sme z nich nevychovali sklenikove kvetinky 😉 imunita sa prave posilnuje ked pride do styku s bacilmi....nehovorim o fukani klimy ked ofuci ocka a usi, to je ine ale bacilov by som sa az tak prehnane nebala a zvlast nie ked olivka o tri mesiace bude mat uz devet...co bude robit ked ti zacne lozit po zemi a jest vsetky smeti co najde? vies kolko bacilov je na zemi? a mozes umyvat kolko chces 😉

blumka
12. júl 2010

@olifcek vsetko s mierou, jasne ze ju nevystavis rovno do prudu klimy..ale ked sa ti vo vlaku bude zdat ze fuci, das kapucu na hlavu alebo nieco na uska aby ju neofucalo..ale bacilov sa podla mna mozes bat tak isto ako ked ides do aidy na zmrzku alebo ked umyvas doma umyvadlo v kuchyni...mm vravel, ze tam je napr. ovela viac bacilov a bakterii ako na zachodovej doske 😉

olifcek
12. júl 2010

@blumka 😀 😀

ja uz napriklad olivke hracky len vlhcenou utierkou pretriem..prach mame stale, mzem utierat kolko chcem..aspon viem, ze nie je alergicka na prach 😀 😀

ved mamina mi tu chodila a bola nachladena, ci co...oliv kusok posoplila, ale je ok...x;o) nechcem prehanat, ale myslim, ze je to silna baba x;o)

blumka
12. júl 2010

@olifcek babatka su silnejsie ako si myslime 😉 a ja si stale myslim ze to je o zvyku...ved uz len tym ze ju neobliekas ako cibulu ani si neobliekala ked bolo chladnejsie jej posilnujes imunitu...bude neskor odolnejsia 😉
ja som zvedava na terezku ako zvladne skolku a choroby 😉 doteraz bola velmi malo chora, za 2 roky len 2x antibiotika a to raz mala anginu neviem z coho a raz presne ochorela z toho co pisem, vnutri svagrina vykurila na 27 a vonku bolo -5 😠 ...celkovo je otuzilcek, tak som zvedava ako sa popasuje s bacilmi od inych deti

olifcek
12. júl 2010

@blumka jj, skolka je dobry test 🙂

blumka
12. júl 2010

@olifcek len dufam, ze nebude viac doma ako v skolke...aj ked s tym by som mala asi ratat 😅 😅

olifcek
12. júl 2010

@blumka ja oliv zacnem davat do skolky asi tak okolo dva a pol mesiaca, nech mozem paq ist do prace...ja som chcela ist skor, ale mm, ze nec som doma tri roky, tak budem..

olifcek
12. júl 2010

@blumka tedav dva a pol roka x;o) v podstate ako Ty

zucana
12. júl 2010

ja praveze chodim po nakupnych centrach aby sme doma neboli a tam je veru klimy dost...v supermarkete dokonca davam deku ved mne je tam kosa 😅

olifcek
12. júl 2010

baby, ziadost a rodicovsky prispevok je iba jedna A4? nasla som take, ale je to ono? sa mi nezda

http://www.upsvar-zv.sk/docs/ziadost_o_rodicovs...

blumka
12. júl 2010

@olifcek uvidis aka bude Olivka, ja by som terezku nedavala este do skolky ale jej ocividne chyba kolektiv a so mnou doma sa uz nudi...a s cudzimi ludmi nema velky problem...no som zvedava...uz len mesiac a pol 😕

lenica81
12. júl 2010

ahojte baby... vy ste toho cez vikend naskrabali... 😀

sveti, pekne vymesacie, nech ti Miska len radost prinasa a je zdravucka...

olif, ved je tam 5 stran... ked dojde disney daj mi vediet... 😉

zucana
12. júl 2010

a tu je par postrehov zo vcerajsieho obeda:
...ja na tvojom mieste by som uz viki dala do druhej izby prec zo spalne....
...ta lyzicka je velka (kupili sme uz mensiu chicco ale este skusim nieco najst dnes lebo chcem len silikonovu) donesiem normalnu kavovu ved to je lepsie ako tieto silikonove....
...ach tie plienky sama plastika...nechaj ju aj v kociku bez plienky ved pisanica je svatena voda....
...dajte ju pod strom tam je viac kyslika ako tuto pod slnecnikom....
...v tom aute musi byt peklo viki nechod tam... (pri odchode ...30 min.predtym sme zapli klimu a otvorili okno)
...tu mas cukinky zo zahradky to jej mozes dat aj surove....

blumka
12. júl 2010

@zucana 😕 😕 😕 svatena voda? 😅
mame temu zuci, tajnu o svokrach ak nechce aby dakto cital...pisni tam..uz tam bolo zopar heftou ale toto je zatial najlepsie 😅 😒

blumka
12. júl 2010

to moje dieta spalo od deviatej 😅 😕 a v noci nechce 😠

zucana
12. júl 2010

kde je ta tema a aj tie dalsie?ako sa tam dostanem ????
juj tam sa mi bude pisat ...
lebo dnes mi dosiel mail od mamci 😀
Čaute bambule. Ešte že si môžem prečíť koníka, inak by som nič o vás nevedela. Cmuk. A môžem, si ho teda čítať?

zucana
12. júl 2010

juuuj tak to budem kazdy den ja nieco pridavat 😀

zucana
12. júl 2010

mi to pripomina ako ked sme na zakladke zapisovali hlody od ucitelov 😝

blumka
12. júl 2010

@zucana 😀 presne..len teraz to az tak na smiech nie je 😅 ☹

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
12. júl 2010

@rivatha bujaka!! 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre