• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
napisete mi uz niektora, kolko stranove tlacivo ste na UP dostali na ziadost o rodicovsky? ma tu uz druhy den ignorujeteeeeeeeeeeeeeeeee :confused:
12. júl 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha co myslis? pady a tak? noo bolo ich neurekom veru...najhorsie co sa stalo bolo ked na seba zhodila nozik a ten sa jej zapichol rovno do palca na nohe..skoro jej ho prepichol :frowning2: to som revala jak tur, lebo som bola neopatrna...to minuly rok na jar..akurat zacala chodit...a take pady co mala okrety noc a celo a bradu bolo dost...hlavne vonku...
12. júl 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek 5 stran :slight_smile:
12. júl 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja neviem ja som nic neniesla...ja som este ani ten prispoveok pri narodeni dietat navybavovala..hanba mi :sweat_smile: :sweat_smile:
juli si raz na suchom zipse peru odrela..trosku krvicky bolo ale malinko...
12. júl 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 DAKUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM

lebo mne ked to v praci omylom dali, bola to jedna A4...takze to vyplnit a zaniest na urad prace, jo? x;o) a vyplnovali ste i manzela, jo?
12. júl 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Tak som myslela, hej. Ze na co sa pripravit. Juuj, musela si byt dolakana a smutna. Hlavne, ze sa nic nestalo.
Ozi, uzite si kupko, bujaka :grinning:
12. júl 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha bujaka, bujaka odchadzame..paaaaaaaaaaaaaaaaaaa
@olifcek Mne mamina vravi, ze mi 2-harok vyzdvihla, teraz som sa pytala.
dakujem baby za pochvalu... :wink:

aj vam haluzi kon... :confused:

zosi, neboj, to podla mna este len pride a deturence vselico vyparatia...

olif, posli tvoju adresu ip, aby som mohla dat vediet segre... :grinning:

inak rano som bola v tescu na nakup a kupila som cierne eleganz nohavice za 2,50... :dizzy_face: nenormalne ceny teraz maju, aj saty do 10 ecok, len to by som uz musela skusat... a s malym v manduce to neslo... :grinning:
12. júl 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka bujakaaaaaaaaaaaaaa
12. júl 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha aha, oki, ja som si vytlacila 5 stran zrovna...mm to isto vyzdvihol, ale neviem najst, taks om si vytlacila...snad ma spravne tlacivo..a kam to zaniest? ake oddelenie na urade prace?
12. júl 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka uzi si to, mne to barz dobre bodlo v sobotu... :sunglasses:
12. júl 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 chodis v manduce iked je taky hic? ako si oblecena? ja oliv len opalovacku davam a podkolienky...podkolienky, nech sa neotlacia nozicky z manduce aa nemame normalne, co by jej nepadali x;o( musim kuupit...
12. júl 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja mam taky dvojharok a v tom su este vlozene dva papiere.. manzela mi nepotvrdzovali, hoci na urade prace mi povedali ze aj jeho treba, v socialnej ze netreba.. aj vo vysvetlivkach pisu ze len ked on prevzal starostlivost o dieta.. a ake oddelenie ti neporadim, mne manzel napisal konkr. meno kde bol on.. ale informatora tam isto maju, tak sa opytas :slight_smile:
12. júl 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 daki xsnad im nebude vadit, ze nemam original papier...
12. júl 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Ze na statne davky vraj :wink:
12. júl 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co mi teda na UP treba vziat? asi im zavolam, no nie? x;o)
12. júl 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek to bude najlepsie ked zavolas.. aby si nemusela 2x chodit :slight_smile:
12. júl 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha opytas sa, c z toho si mam vytlacit? nizsie su tlacivaaa

http://www.upsvar-tv.sk/?page=socialne/odd_statne_davky
12. júl 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik baby, ma to enapadlo dokelu, ale dobre je snad, spinka postielke ako anjelik :slight_smile:

@rivatha aj moja sesterka ma termin v auguste :wink: zije v Nemecku, tam su teraz este vacsie horucavy a okrem toho ma 5r. dceru, ktora je brutalne hyperaktivna :sweat_smile:
12. júl 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Potvrdenie zo SP, tlacivo, o ktorom pises, zober aj Olivkin rodny list k nahliadnutiu a OP. Hadam je to vsetko :confused:
ziadost o priplatok k pridavku na dieta? take dostavate???
@olifcek Mamina robi na inom odd., no vravela mi o ziadosti o RP, takze z tychto to musi byt Žiadosť o rodičovský príspevok. Musim utekat do poradne, ozvem sa ti ohladom toho este, ak bude treba. Ale v pohode tam zavolaj. Prepoja ta a vysvetlia.
12. júl 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek a ked chceš Euráče na účet dostávať, tak aj kartičku z banky s č.u. alebo nejaký tvoj výpis z banky, tu aj to chceli, aby si overili, či č.ú.,ktoré som zadala je o.k.
12. júl 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dnes konci materska :unamused: :frowning2:
v stredu musim ist na SP, vobec neviem co a ako kedze som bola dobrovolne poistena a este k tomu sa mi pocas materskej zmenil status zo studenta na nezamestnanu...eeejha parada, uz sa tesim na ochotu uradnicky pomoct mi
12. júl 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 dakujeeeeem

12. júl 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žiadosť o rodičovský príspevok - ja som vyplňala.
12. júl 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska tak to ti nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: , lebo niekedy mám dojem, že pracovníci v tých inštitúciách vedia menej ako ja.
12. júl 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde sa to zanasa? Do SP?
12. júl 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tetuska mi posle vsetko, co mam priniest x;oD super...
12. júl 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok