• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@olifcek iba kratke body a ponozky a ciapocku a krem... iba rano, okolo 9, do tej 10... inak je uz na skapanie... aj jemu urcite...

skriabe ten moj viliam... :confounded:
12. júl 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i do SP treba poslat take, ze potvrdenie o naroku na MD, oni to vyplnia a toto sa zanesie na UP spolu so ziadostou o rod. prispevok x;O)
12. júl 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, pardon, jasne, ze nie do SP, ale na socialny odbor na mestskej casti.
12. júl 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zosi nemboj nic sa nestalo a co nasa utopena vcera :sweat_smile:
a ja tiez davam so suchym a ona ho lize :sweat_smile: :confused:
a baby co je to to BUJAKA?nik neodpisal
12. júl 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, tak, len mam dotaz, kedy to mam zaniest... teraz poslem ziadost do zamestnania, ze pokracujem na rodicovsku, potom budem cerpat dovolenku, co mi na nu vznikol narok a az k tomu dalsiemu datumu, mi to vychadza az na august... :confused: alebo uz teraz to mam poslat... som z toho jelen... lebo 3 tyzdne v auguste nebudem v BA, tak aby sa im to niekde nezapotrosilo... :pensive:
12. júl 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ze na strane 1907 a 1908 sa docitas... :sweat_smile:
12. júl 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 skonci Ti MD, cerpas dovolenku a po jejskonceni nastupujes na RD
12. júl 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, len ci ten papier odniest teraz alebo az ked mi zacne rd... :wink:
12. júl 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babce mala mi spapa takych 10 lyziciek potom jej uz cez den nemam davat dojedat iba raz za den akoze na obed ze? alebo ? a neni to malo kolko zje?
12. júl 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ja by som zatial dala raz za den...a pokial sa ti zda ze je to malo, tak ju este nakoj :wink: tak to kdesi pisali..lebo vela babatiek spapa len 1-2 lyzicky, tak potom sa radilo mminkam nakojit este...ale 10lyziciek je aj dost :wink: dobru papkacku mas doma, dufam, ze aj Neli bude pekne papkať :slight_smile:
12. júl 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska mne oliv spapa uz polovicku vyzivky....niekedy i kusok viac :confused: a paq i mliecko si daaa... cela ma 190g ...nie je to moc???

som zvedava, ci i zeleninka tak chutit bude....
@zucana ja som uz asi 2x dala i na olovrat druhu polovicku...x;o)
12. júl 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zemak chutil viac :wink:
12. júl 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja davam po aj mliecko ....a vypije z jedneho prsnika
12. júl 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana dala si len zemiačik, alebo aj mrkvičku
12. júl 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana jj i oliv si da stale aj mliecko x;o) sa tesim...len dufam, ze sa nenaje tak moc vyzivky, ze uz mm nebude vladat :confused:
12. júl 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sa tu tuším rozoberalo čo je bezpečnejšie fb alebo modrý koník....mne práve včera mm povedal a mal aj tak trošku pravdu, že koľko úchylákov môže byť prihlásených na koníkovi (čo my vieme, či je to mamička, alebo nejaký ťulpas?) a veľmi rád si pozrie foto a videá čo tu dávame. Na fb si pridáme len priateľov...neviem, ale niečo na tom je. Radšej opatrne s foto, kde detičky nemajú ani plienočku....
12. júl 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 moj manzel i jeho kolegovi pracuju v IT...a ani jedno ani druhe nie je bezpecne....FB uz malo aferu, ked si oni samotni uchovavali vsetko, kazdu komunikaciu, vsetky fotky, vsetko.....vtedy aj prisli o dost uzivatelov...
12. júl 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ...to je tiež pravda, ale buďme opatrné :slight_smile:
12. júl 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jedna davka by mala byt 150-200 ml/g... a potom mliecko... neboj, ze nebude chciet mm, ale tie prikrmy masju postupne mm nahradit, a mm ma mat ako tekutinu, ze...
maleho drzim a snazi sa ma chytit za nos... :grinning:
12. júl 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 takze i ked celu vyzivku spapa, nevadi, jo?
12. júl 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moja mala mi nromalne dava pusinky...ked jej sepkam do uska ona sa tak otoci a prilepi mi otvorenu pusu.... :dizzy_face: natocim v blave....
12. júl 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana a toto su pusinkyyyyyyyyyyyyyyyy????? tak i oliv to vieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....

zuci, uzasne su tie deticky...velmi velmi....

super, ze tu pisete, ci babatka dokazu, mozem porovnavat i ked sa to nemaaa, nooo x;o)
12. júl 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana natoc, natoc, tesim uz x;o)
12. júl 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az v blave lebo mm nechce davat pusinky a on na to ziarli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nemate nejaky tip na nejake nenasilne cvicenie s babom, aby sa nam posilnil vrsok telicka, sa mu neda pretocit cez pliecko... :confused:
12. júl 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som chcela ze som sa dnes zosmutnela...lebo som zistila ze jedina moja kamoska talianka je iba pretvarka a vola mi len ked musi a hra sa iba na to co nie je...a ziadna uprimnost tak mi to bolo luto a mm mi potvrdil ze tu su take zeny....ze len zahrabane doma medzi svojimi a nevazia si dobrych ludi a zavidia a su falosne :pensive: a ja bych pre kamosky aj modre z neba....
ozik ked tak rozmyslam tak by sme mohli dat stretko v blave nie??? pridem 27.7. :sweat_smile:
12. júl 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 leni skus ho ty tak zo strany na strany valkat.... :sweat_smile:
12. júl 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som docitala svokracku temu a mozem prispievat :grinning:
12. júl 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana x;oDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD tak mu trebaaaaaaaaaaaa
12. júl 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana kasli na nuuuuuu....zamrzi, verim...aleeeeee sustred sa na tie, co si Tvoje dbre srdiecko zasluuuuuzia :dizzy_face: :dizzy_face:
12. júl 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok