• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
ja krava pisem segre ze mame novu temu a ze tam nesmi leboje sukromna a ona ze ona moze lebo chodi cezo mna tak som musela rychlo menit heslo :sweat_smile:
12. júl 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa o nu bala...to je ta to nezdvihala a boli niekde na dovolenke kde nemali signal akoze 2 mesiace to mali naplanovane a mi to zatlkala ze s nejakymi kamosmi co nepozname....a este bol anasrata ze som sa o nu bala...
12. júl 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana tak tak, to heslo som Ti chcela uz v minule navrhnuuut

inak baby, na zubky, tiez uz aspon tyzden chcem napisat a stale zabudnem...skuste dat mokru bavlnenu plienku nech si hryzkaju, vraj to omaha na bolave dasienka x;o) oliv ma rada take i teraz....asi i preto, ze z toho soska vodu...
12. júl 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana :frowning2:

ja nechapem ludi...preco si nevazia dobrych ludi? ved dnes je ich /vas, zuzi/ tak malo :confounded:
12. júl 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenze som zmenila heslo a segra ze vidi
12. júl 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana zmenim Ti ho ja a napisem sms? x;o))
12. júl 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana i ked...to by nemenilo situaciu vlastne... :grinning:
12. júl 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana vyskusam, ci moze vidiet....zmenim si heslo a budem mat otvoreny iny prehliadac x;o)
12. júl 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ona je asi automaticky lognuta a este sa neodhlasila
12. júl 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana AHA, TAK to je smola...ale mohla by sa odhlasit, mala by respektovat Tvoje sukromie predsa
12. júl 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby, neviem ci ste to uz preberali... vikend nestiham docitat, aj keby som chcela... asi iba prebehnem fotos...

vcera som opat studovala prikrmy a tak som opat skoncila na stranke annag... a tam v komentaroch pod clankom rozoberaju prikrmy vo forme jedenia celych kuskov bez pyre, mixovania a pod... co si o tom myslite, asi ked nie je ina moznost, je dobre vediet aj o tomto... :wink:
12. júl 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. júl 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozrela som si nejake videa na youtube k tejto teme... :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=jzzPTRUWMHI&feature=related
12. júl 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Ja som ti na bujaka odpisalaaa. Ze je to vysvetlene na str. 1908. Ali G, to je ten komik, take rozprava. Bujaka, bujakasa a ine hovadiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: A moj mm sa to snazi naucit maleho a mna zo zartu rozculuje :angry: :grinning: Ked ide papat, povie mu Bujaka, bujaka, akoze to casom pochopi, a potom to zacne sam rozpravat :grinning: No a @blumka s mojim mm zjavne sympatizuje, tak aj moj mm s nou, a tak sme sa tu vela nasmiali na tom cez vikend.
Ta "kamoska", to ma mrzi :frowning2: Vztahy su komplikovane, noo. Musime sa na tie, co za to stoja sustredit :dizzy_face:

@jaja32 Mas pravdu, aj podla mna je FB bezpecnejsi ohladom sirenia informacii a aj bezpecnosti fotiek. Teda pokial si to tam spravne ponastavujes vsetko a nenechas na defaultnych nastaveniach. Na Konikovi su bezpecne podla mna tie albumy, ktore su neverejne, a sukromne fora. Inak sa kadeco da kadejako zneuzit. Mne sa stalo, ze som tu nakupovala v bazare a prd mi prislo po zaplateni, kym som sa babe (ak to bola baba) nepovyhrazala bankou a policiou. A adminka mi napisala, ze uz jej jedno konto zamkli a blokli aj toto. Taky clovek tu pride opat robit neplechy :rolling_eyes:

@lenica81 Ja som to citala, ze sa to tak moze, no tie prve mrkvicky a zemiaciky pomixujem radsej. Aby som neriskovala, ze mu to pojde tazko a nebude mu chutit. A ozi, @zucana, silikonova lyzicka je podla teba najlepsia? Taku nemam. Dobre sa s nou Viki papka? Sikulka je to, ako krasne jej isiel zemiacik. Hmm, si predstavte papat neposoleny zemiak, ma to nejaku chut? :sweat_smile:
12. júl 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nas inak neockovali, ze pliecko este nie je celkom ok, mame dojst v piatok. No a zaspinkal mi, tak som hodku chodila po tom hici. David ma slnecnik, on mal chladocek, no ja som mala Egypt nachvilku :grinning: Doma sa prebral, ale pri papani este driemka :dizzy_face:
12. júl 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak babky, mame po poradni, mame 75 cm a drzte sa - 9300 g....u nas co mesiac to kilecko hore.... :sunglasses:
12. júl 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tomto teple sa von podla mna ani neda ist...
12. júl 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja fuuha, no teda, vladzes slecnu este nosit? :slight_smile:
12. júl 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka no zatial ano, ale nie dlhe trate:slight_smile:)) ale dokedy???? :grinning:
12. júl 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja fuha...

zuci, diky za tip, toto prevadzkujeme, ale este asi musime vyckat a viac na brusku byt...
12. júl 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka veru...my tu mame stale 31 stupnov a ja oliv nesmiem kupkat, len sprchovat...aj to som sa bala, ale vcera som ju sprchla s mm a dnes tiez, zacina mat potnicky, takze ju bude, castejsie sprskovat...snad to neva, ved sprchovat mi ju dovolili...
12. júl 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja Wow, to asi vediete :sunglasses: Ale zasa na taku dlzku je to primerane, nie? :sweat_smile:
12. júl 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
boooze par dni sme boli na slovesnku a tolko stran zase :sweat_smile: nestiham citat :frowning2:
12. júl 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BUJAKAAAAAAAAAAAAAAAA :grinning:
12. júl 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :grinning: :grinning: DE STEEEEEEEE :grinning:
12. júl 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana, kolko ti viki zje nech zje..a ked bude chciet mliecko nech pije :wink: deti papaju len tolko kolko vladzu :wink: netreba ich ani nutit do jedenia ked nechcu ani stopnut ked im chuti :wink: mne terezka snad od prvej lyzicky jedla skoro celu davku a o hodinu na to celu davku mlieka :wink: ja som jej velmi malo mixovala na hladko..zo zaciatku urcite ale potom som len tak roztlacala vidlickou, ona mala tie hrudky rada..zvachala o dusu tymi dasnami..zuby mala az v novembri :wink: ale nie kazde babo ma rado hrudky...takze treba skusit
12. júl 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka iba ja som tu:slight_smile:) mala mi spi od 3...tak sa namiesto ucenia flakam po nete...
12. júl 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ako si meriala prve davky? myslim ked si davala mrkvu alebo zemiacik? kolko bola davka? podla coho si vedela odhadnut kolko mas nachystat?
12. júl 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja ja som uvarila jeden zemiak alebo jednu vacsiu mrkvu alebo som odvazila a tusim 100g som varila...a ked zjedla zjedla, ked nie, odlozila som na druhy den :wink:
12. júl 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Vitaj. Ako bolo? Pripecena zo slniecka trosken? :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
12. júl 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok