Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
12. júl 2010

@rivatha jj pripecena 😀 fajne bolo...len som si mohla vziat knihu, kym bola Terezka vo vode a juli spala som sa trosken nudila 😅

blumka
12. júl 2010

@blumka a co si objednavala 😀

blumka
12. júl 2010

he..sama seba sa pytam..koza som... 😀 fakt ma pripieklo 😀 😀

olifcek
12. júl 2010

@blumka pokial si sama neodpovies, nie je to az tak zleeee 😀

blumka
12. júl 2010

@olifcek 😀 😀 sak som kukala ze kto ma spomina, ze jake knihy ? 😀 😀 😅 😅 😕

olifcek
12. júl 2010

my sme boli vonku...pol hodku, ale aspon...bo kociar som vzala 😀 ked ta opicka mala je unavena, ale nebude spat v kociari, horor

olifcek
12. júl 2010

@blumka 😀 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
12. júl 2010

@rivatha hej pocula som o nej..ale vidis clovek si nespomenie, no...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
12. júl 2010

@rivatha aku s aktivitami... daj tipa, bo som to asi nezaregistrovala...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
12. júl 2010

idem uspavat Dzulianu..zviazem ju 😕 😅 som zvedava..ak sa dllllho neukazem tak bojujeme 😀

olifcek
12. júl 2010

@blumka bujaka!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
12. júl 2010

@blumka @rivatha odteraz začíname s "bujaka" 😀 😀 to je dobréeeee. My už spinkáme, zas odpadla. Bola hore 3 hod. a asi jej stačila.
@blumka držím palce, aby zavinovačka pomohla a oddýchla si si

jaja32
12. júl 2010

...stačilo tam balo byť

olifcek
12. júl 2010
olifcek
12. júl 2010

aj toto je fajneeea nie draheee....tusim i @zucana ma takeeee

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2295087

lenica81
12. júl 2010

Vilko uz spinka, mi to trvalo "len" 35 min... 😀 ale uvidim, ako dlho bude spinkat, bo tu sami magori na motorkach chodia... 🙄

idem do sprchy...

ma ser... siet, furt mi to tu vypadava... neviem, ci len kon, ale ostatne stranky sa zdaju byt ok... 😠

olifcek
12. júl 2010

@lenica81 my asi pojdeme pomaly do hajan, nech je tu uz utorok aspon

blumka
12. júl 2010

fuuuuuuuuuuuuuuuj to je hic, vonku 34 a dnu 28 😝 😝
uz je zviazana a zaspava len sa tak poti ze mokry flak na plachte tam de hlava ostal 😒

zoska
12. júl 2010

@olifcek keby nechcela tak nepapa, ono ten obed zachvilku uplne nahradi mliecko a uz nebudes davat pit po papani, uvidis 😉
no inak som zvedava ci ti bude papkat tu zeleninku...nooo myslim si ze po sladkom ovocnom asi ani nie 😅
tak budem cakat na spravicky o prvej mrkvicke, ci zemiaciku 😉
pocuj, ale tie vyzivky kupujes tie bez cukru, zejo? nie tie klasicke co obcas aj my papame??

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
12. júl 2010

@zoska kupujem ovko, a tam je kus cukru, takze som zvedava na zeleninu, he he...budeme mozno bojovat...ale v zasade chce vsetko, co mam i ja...ved i kukuricne jej chutia a mne to pride dost bez chute, hehe...aj kyselina listova a pyridoxin, kd ejedno z toho je nechutne horkeeee, aj maltofer spapa...x;oD musim len urobit, ze hmmm, mnam, mnam, a uz chce, uz si prosiii...

a KED JE UZ NAPAPANA, ALEBO si neprosi, zatvori pusu a zacne vrcat, hehehe

olifcek
12. júl 2010

skypujeme s mm, juchuuu...kupil nam kamerku, lebo povodna sa pokazila ;o)) teraz siel do sprsky, tak cakame a paq volame si znovaaaa

zoska
12. júl 2010

@rivatha u nas rovnako, ocko okupal (aj naolejcekoval, ucesal obliekol 🙂 ), ja som sa zatial napapala, mala je tiez napapana a hajka, uvidime dokedy 😅

svetlankat
12. júl 2010

@bzuco73 ahoj a odkial z jazera si,
babenky velmi pekne dakujem za blahozelania. My sme dnes boli cely den von. Vlasy som dala len podstrihnut, asi tak 7 cm. Kadernicka vravela, ze na to vypadavanie ked berieme nejake vytaminy oralne, tak vsetko prechadza do mliecka, treba pouzivat len vodicky priamo na kozu. A treba len vyckat, ze pocas kojenia je to nromalny jav. No a idem vas docitat

zoska
12. júl 2010

@olifcek nooo tak hadam popapa ked jej to ty vysvetlis, zeje to mnam 🙂
olif, ale presnidavocky radsej tie ber cukru kupuj, aby aj zubky neboli pokazene neskor...deticky by cukor moc nemali...niektorí dr. sice hovoria ze do mrkvy dat trosku cukru ak nechuti, ale iní su zasa striktne proti....tak zváž sama....ja som mala aj vyzivu bez cukru, nie je to ono, le pre mainku urcite zdravsie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre