• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
u nas je Vilko uz hore... asi sa pocikal, tak ho tatino prezlieka, a straaaaaaaaaaaaasne sa stazuje... :sweat_smile:
12. júl 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska ale ja chcem davat piiit vela velaaaaa :wink:
12. júl 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim Vilka... :grinning:
@olifcek pocuj ty budes kojit este v skolke, nie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@zoska My neolejcekujeme, v nemocke kazali ak tak, ze kremovat :confused: Davali sme take senzitivne mliecko, ale raz sme kvoli bodockam na tvaricke prestali a odvtedy nedavame. A pokozku ma rovnaku, peknucku na celom tele. Asi to mliecko pominam ja :grinning: Ja pri kupkani vacsinou asistujem alebo ked je placko, tak tisim, takze papame spolu pred tym alebo potom. Mate to ale prakticke :slight_smile:
12. júl 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska jj, viem, ze su i bez cukru i mne veeelmi chutia, len sa mi nepodarilo tu v obchodiku kupit, nemali x;o((( ale urcite ked pojdeme zajtra niekam von a aj okolo obchodu, kupim radsej bez cukru...x;o)

a jo, verim, ze papat bude, mnam mnam pomaha...a jeeeej, ake cece mas? tiez, na hracky x;o)) hned ich chce a pohra s as nimi x;oD

noooo, ked to pomoze i nemat menstruaciu, tak pride zo skoly, hned nakojim, hehe, a v noci tiez :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. júl 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha na tvaricku s anema pouzivat nic vraj x';P
12. júl 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Ano, viem. To len mm mu obcas doprial :zipper_mouth: :sweat_smile: My sme ale preventivne prestali davat hocico. Len utrieme a hotofka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A @garonka ma dnes od nas dovolenku? :grinning:
12. júl 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme ideme my do hajan veru

@garonka nas zamenila za den s mm zrejme :grinning:

bruuu nocku
12. júl 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dostali mlieko EXCIPIAL na vysusenu pokozku pod pazuskami od dr. a zvysok tela olejikom s aloe vera od johnson :wink:
@olifcek dobruuu :slight_smile: mne sa este nece :wink:
12. júl 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ona nechce spaaaaaaaaaat :frowning2: akoze je spokojnejsia, nemece sa tak ale uz asi 3x som ju bola vziat na ruky co ju nieco zobudilo...asi teplo..do kelu aj s letom :confounded:
@olifcek bruuuuuu
@zoska Nepoznam to mliecko. Hlavne ze pomaha :slight_smile:
@olifcek Dobruuu. Ja pozehlim, ak mi bejby dovoli.
@blumka Jaj, neviem ta potesit, poznam take :pensive: Moze to byt aj tymito horucavami teraz. David mal uplne spotenu hlavku dnes stale pri papani.
12. júl 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha myslim ze to z tepla...lebo ona je celkom dobry spac..cez den ked je vonku a ked na balkon este nepecie tak spinka v pohode..aj ked prsi spi lepsie...otvorila som okno v spalni ale sused ma na dvore kanarika ci jaku gutu a furt piska, ak ju zobudi asi ma porazi :angry: :unamused: inak je len v plienke a ovinuta tou tenuckou zavinovackou...dala som jej ruku pod nu a pod tym nie je spotena, ani na chrbatiku, len hlavicku ma spotenu, tam kde ma vlasky vidno...
a som dnes citala v tej knihe, ze treba skusit uska a konceky prstov ze ked su horuce ze uz sa prehrieva organizmus..tak som skusila usi a ma ich studene :sweat_smile:
12. júl 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az sa zacinam tesit na oravu pri tomto pocasi :frowning2:
12. júl 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Bujaka, ty si aka mama proficka :sunglasses:
12. júl 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sused zareval pod oknom a zobudil mi ju..no co mam robit? :angry:
12. júl 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha preco? :confused: :confused: ja? neee
12. júl 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Cely tyzden ma byt taky :confounded: To uz je pomaly jedno, ci je clovek doma, ci vonku v tieni, lebo ja som sa teda dneska normalne doma potila. A nic som nerobila :sweat_smile:
12. júl 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Tie konceky prstov ako skusas podla literatury :slight_smile: To v dobroooom :slight_smile: Zasa som sa cosi poducila :wink:
@blumka ja by som po nom cosi hodila...asi nejaku zavaraninovu flasu :angry: (plnu) :sunglasses:
@blumka Jaj, a keby si v nejakej izbe oproti otvorila, zeby sa hybal vzduch?
12. júl 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska A po zaruke najlepsie :sunglasses:
12. júl 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha :grinning: naa šak jasne ze po zaruke, ešte by sa najedol z nejakej dobrej
12. júl 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha heeeeeeeeeej ja som tuuuuuuuuuuu iba som všetko čítala lebo vy tu pišete jedna radosť :grinning:
12. júl 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska prisiel, zreval a odisiel :angry:
@rivatha, ved ja som sa tiez nieco naucila :grinning: mm ju ma teraz na rukach... :confounded:
12. júl 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha
@blumka baby a kde kupujete tie knihy, dajte mi este raz link nech to nemusim hladat.
@blumka uz mam tie kosicky pre teba doma, ak ich este chces?
12. júl 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta teraz pre zmenu si vysli dela rodinka vonku aj so psom :angry: ja viem ze to je normalne, ale ja som uz zufala...
@rivatha ked pootvaram vsade okna bude hluk, lebo spredu psiska, vzadu psiska, auta, ludia kecaju :unamused: potom v noci to urobim, tak kazdu noc otvarame tam kde mame sietky aby sa trosku prevetralo ale teraz sa neda
12. júl 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok