• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@blumka viem ako sa citis...ked nam tu revala hudba som si vlasy trhala :unamused:

juj baby u nas sa chysta riadna burka, tma ako v rohu, fuka a hrmi a je strasne dusno :confused: dufam ze nebude velmi trieskat, lebo asi tiez nepospime :unamused:
12. júl 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat jasnee. chcem..
pocuj, tak kadernicka robi aj o piatej, pripadne siestej? nevies?
my spinkame od 19:55 ale u maminy spal iba 10 min lebo jedna znama sa mame zdravila huronskym hlasom Ahooooj a taky hruby hlas ma ako medveď :angry:

zajtra v takom čase ideme k jednemu znamemu dokimu sa revanšovať, akože je vtipny, že mame prisť o ôsmej a to sa budem musieť posnažiť aby mi maly nespal to bude ťažke :unamused:
@blumka teraz cez prazdniny robi len doobedne, od pol siedmej, ale to ti je asi prd platne
12. júl 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka no tak kosicky mas u mna ok?
12. júl 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne prisli dnes drevene hodiny co som objednala a nefunguju, taka som sklamana
12. júl 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska Veru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Nech len smrdi, hnup, co nam Julinku malu budi.

@blumka :rolling_eyes: :confounded: Hm, tak uz jedine nejaky ventilator otoceny opacnym smerom.

@svetlankat http://www.najlacnejsie-knihy.sk/ Ale kupis aj na slovenskych strankach. gorila.sk alebo martinus.sk, zalezi, ake knihy si povyberas a ako ti vyjdu ceny vyhodne :slight_smile:
12. júl 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat to boli na baterky?
12. júl 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat odkial si kupila? hadam vymenia... :confused:
12. júl 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja idem zajtra reklamovať kočík, hrešila som ako pohan, hlavne, že sa nam začal parať boha im ak neuznaju reklamaciu, pare sa zospodu pri nožkach :angry: :angry: :angry:
12. júl 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinus je Martinske knihkupectvo, kamoska sa dobre pozna s majitelkou :slight_smile:
skusim sa popytat, ci by nedala zlavu ak by ste si odtial viacej kuskov objednali :wink:
12. júl 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska Hmm, mozno burka dojde aj tu k nam. Aspon by bol lepsi vzduch.

@garonka Sak nech sa po veceroch nenudis, piseme ti tu a toto je ta vdaka, ze nas sprdnes? :grinning:

@svetlankat No teda, skoda :unamused: Vsak im zavolaj a vymen hned, to sa musi dat.
12. júl 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska Ta ja som uz z Ciech objednala :zipper_mouth: :confounded: Nabuduce budem vediet, si zlata :slight_smile:

@garonka Nedaj sa a poriadne si to obkecaj tam, vsak to nie su lacne zalezitosti.
12. júl 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no šak šecko tu čítam ale nestíham akosi :grinning:
12. júl 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka nam sa zacal parat kryt na hlbokej casti, uz sme boli v sobotu reklamovat...a okrem defektu sa nam aj plast kolesa natrhol, tak to nevyreklamovali, muselisme si novy objednat...ale mm ked sa zamraci a zvysi hlas vyzera jak albansky terorista, asi tam uz nepojdem do toho obcodu :grinning: :rolling_eyes:
12. júl 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ma to tak štve, šak to sa pare pri nožkach zospodu kurnik ale ja im dam aj sa tam rozlejem na kyselinu ak neuznaju a boha im ak mi vezmu kočík v čom budem maleho voziť? :angry:
12. júl 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka
@zoska na baterky a z pekych hraciek som kupila, uz som im pisala maily, zajtra zavolam
12. júl 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tote knihy nemaju uz na SK nikde...ine mozno hej :wink:
@rivatha, ventilator sa uz riesi..terezka spi v krataskoch a tricku, nie je prikryta a vlasy ma total mokre :unamused:
12. júl 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska hlavne, že tie kočíky niesu lacne zaležitosti, ja som zvedava či sa môj mm vôbec odhodla tam hadať :angry:
a ako ste to vyriešili?
mňa to štve, že to je novy kočík ma len mesiac a zospodu sa trha
@garonka a ty si kde kupila?
@blumka my spime v tričku a plienke ale hadžeme sa ako rybka na suchu a ja nemôžem okno otvoriť lebo vonku venčia psov a tie psiska sa tam nahaňaju :unamused:
12. júl 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat v alltoyse v optime
12. júl 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka aha, tak mi v madrne a vzali nam ho 30 dnova reklamacna doba
12. júl 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka
@rivatha a ako sa vola ta s tymi aktivitami a autor?
@zoska A aky mas. Tolko problemov, jaj, skoda. Clovek sa nabeha potom :rolling_eyes: Aspon, ze ten mm pomoze :grinning:

@svetlankat To ti musia vymenit, nebojkaj. By som kazala na ich naklady pekne...
@garonka sorry v maderne
12. júl 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha dufam dufam ale ked nie kaslem na nich a dame len vymenit strojcek v hodinarstve, len ma mrzi tak som sa na ne tesila
12. júl 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka no vyriesili sme tak ze krat sme tam nechali na reklamaciu...este sa ma opytl ci nezasijem doma...dement....a ako asi ked to nieje po švíku ale v strede a vystrapkane.... no maju nam zavolat, ale ze nejde vypisovat papiere, ze to skusia vybavit a zavolaju nam...takze este neplynie 30dnova lehota, ale za tyzden zavolam a opytam sa, ak bude zasa spekulovat jak beta na haluzi tak tak vlietnem ja.... nastastie nepotrebujem ten kryt teraz v lete...
no a ten plast...mm mu povedal co si o tom mysli a nakoniec objednal novy...ale povedal mi z s tym obchodom sme skoncili :sweat_smile: ze tam nemam nic kupit uz
@svetlankat a to mesiac si bola bez kočíka?
ja im kočík dam naj si ho obkukaju ale ja ich zabijem ak mi po mesiaci povedia, že neuznaju, šak sa to pare samo od seba
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok