Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
12. júl 2010

@blumka viem ako sa citis...ked nam tu revala hudba som si vlasy trhala 😒

juj baby u nas sa chysta riadna burka, tma ako v rohu, fuka a hrmi a je strasne dusno 😕 dufam ze nebude velmi trieskat, lebo asi tiez nepospime 😒

blumka
12. júl 2010

@svetlankat jasnee. chcem..
pocuj, tak kadernicka robi aj o piatej, pripadne siestej? nevies?

garonka
12. júl 2010

my spinkame od 19:55 ale u maminy spal iba 10 min lebo jedna znama sa mame zdravila huronskym hlasom Ahooooj a taky hruby hlas ma ako medveď 😠

zajtra v takom čase ideme k jednemu znamemu dokimu sa revanšovať, akože je vtipny, že mame prisť o ôsmej a to sa budem musieť posnažiť aby mi maly nespal to bude ťažke 😒

svetlankat
12. júl 2010

@blumka teraz cez prazdniny robi len doobedne, od pol siedmej, ale to ti je asi prd platne

svetlankat
12. júl 2010

@blumka no tak kosicky mas u mna ok?

svetlankat
12. júl 2010

baby mne prisli dnes drevene hodiny co som objednala a nefunguju, taka som sklamana

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
12. júl 2010

@svetlankat to boli na baterky?

zoska
12. júl 2010

@svetlankat odkial si kupila? hadam vymenia... 😕

garonka
12. júl 2010

a ja idem zajtra reklamovať kočík, hrešila som ako pohan, hlavne, že sa nam začal parať boha im ak neuznaju reklamaciu, pare sa zospodu pri nožkach 😠 😠 😠

zoska
12. júl 2010

martinus je Martinske knihkupectvo, kamoska sa dobre pozna s majitelkou 🙂
skusim sa popytat, ci by nedala zlavu ak by ste si odtial viacej kuskov objednali 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
12. júl 2010

@rivatha no šak šecko tu čítam ale nestíham akosi 😀

zoska
12. júl 2010

@garonka nam sa zacal parat kryt na hlbokej casti, uz sme boli v sobotu reklamovat...a okrem defektu sa nam aj plast kolesa natrhol, tak to nevyreklamovali, muselisme si novy objednat...ale mm ked sa zamraci a zvysi hlas vyzera jak albansky terorista, asi tam uz nepojdem do toho obcodu 😀 🙄

garonka
12. júl 2010

@rivatha ma to tak štve, šak to sa pare pri nožkach zospodu kurnik ale ja im dam aj sa tam rozlejem na kyselinu ak neuznaju a boha im ak mi vezmu kočík v čom budem maleho voziť? 😠

svetlankat
12. júl 2010

@garonka
@zoska na baterky a z pekych hraciek som kupila, uz som im pisala maily, zajtra zavolam

blumka
12. júl 2010

ale tote knihy nemaju uz na SK nikde...ine mozno hej 😉
@rivatha, ventilator sa uz riesi..terezka spi v krataskoch a tricku, nie je prikryta a vlasy ma total mokre 😒

garonka
12. júl 2010

@zoska hlavne, že tie kočíky niesu lacne zaležitosti, ja som zvedava či sa môj mm vôbec odhodla tam hadať 😠
a ako ste to vyriešili?
mňa to štve, že to je novy kočík ma len mesiac a zospodu sa trha

svetlankat
12. júl 2010

@garonka a ty si kde kupila?

garonka
12. júl 2010

@blumka my spime v tričku a plienke ale hadžeme sa ako rybka na suchu a ja nemôžem okno otvoriť lebo vonku venčia psov a tie psiska sa tam nahaňaju 😒

garonka
12. júl 2010

@svetlankat v alltoyse v optime

svetlankat
12. júl 2010

@garonka aha, tak mi v madrne a vzali nam ho 30 dnova reklamacna doba

svetlankat
12. júl 2010

@blumka
@rivatha a ako sa vola ta s tymi aktivitami a autor?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
12. júl 2010

@garonka sorry v maderne

svetlankat
12. júl 2010

@rivatha dufam dufam ale ked nie kaslem na nich a dame len vymenit strojcek v hodinarstve, len ma mrzi tak som sa na ne tesila

zoska
12. júl 2010

@garonka no vyriesili sme tak ze krat sme tam nechali na reklamaciu...este sa ma opytl ci nezasijem doma...dement....a ako asi ked to nieje po švíku ale v strede a vystrapkane.... no maju nam zavolat, ale ze nejde vypisovat papiere, ze to skusia vybavit a zavolaju nam...takze este neplynie 30dnova lehota, ale za tyzden zavolam a opytam sa, ak bude zasa spekulovat jak beta na haluzi tak tak vlietnem ja.... nastastie nepotrebujem ten kryt teraz v lete...
no a ten plast...mm mu povedal co si o tom mysli a nakoniec objednal novy...ale povedal mi z s tym obchodom sme skoncili 😅 ze tam nemam nic kupit uz

garonka
12. júl 2010

@svetlankat a to mesiac si bola bez kočíka?
ja im kočík dam naj si ho obkukaju ale ja ich zabijem ak mi po mesiaci povedia, že neuznaju, šak sa to pare samo od seba

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre