Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
12. júl 2010

@zoska čo im blbne? veď to sa neda zašiť
aj keby dalo ale parať sa to bude

svetlankat
12. júl 2010

@garonka nam po mesiaci vratili peno aj to takym sposom ze volali v posledny den 30.ty, ze uz je reklamacia hotova, nabehli sme tam a oni nam vracali kociar bez zadnych koliesok a este aj to koliesko co sme reklamovali stale neslo. MM ich vysmial a hovori a kolieska kde? a oni, to ste nam ich dali? No nie mam ich doma na skrini, idioti

zoska
12. júl 2010

no uz prsi, ziadna burka len dazdik, tma jak v rohu, dusno, ale trochu sa ochladilo....ibaze sa blyska a hrmitak strasne ze sme aj tak zavreli okna, aby sa mala nezobudila 😒

zoska
12. júl 2010

@svetlankat ze bez koliesok 😀 😀 😀 😀

blumka
12. júl 2010

@zoska posli daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazd

garonka
12. júl 2010

@svetlankat som sa zasmiala ako ti naši chlapi vedia čosi take povedať 😀

ja som strašne zvedava na zajtrajšok, najprv riešiť kočík a tak znameho ma urve

svetlankat
12. júl 2010

@zoska posli ale len cez noc, pleaseeeeeeeeeeeeeeeee

garonka
12. júl 2010

ja tu chcem vodopadyyyyyyyyyyyyyy

svetlankat
12. júl 2010

@garonka no my sme si pozicali od kamosky a potom sme aj tak kupili ten modry len tak do mesta a ked vratili peno tak sme kupili vacsi aj na zimu, takze mam dva. Ten do mesta si vynesiem sama do bricky

svetlankat
12. júl 2010

no uhorky sa uz sterilizuju

svetlankat
12. júl 2010

idem si dat sprchu mokra som ako mys, tak mu tame horuco teraz ked sa sterilizuje no by ste neverili

zoska
12. júl 2010

@rivatha V-max od babysmile

zoska
12. júl 2010

no mozno este cosi dorazi, lebo vzadu su riadne blesky...uvidime ci bude aj burka riadna....ale vidim ze to skor k @rivatha dojde....na vychod uz nebudu sily.... vyčkajte času ..raz zaprší 😀 😅 😉
no uz mi aj net pada ako to tu trieska tak sa poberam do postele asik, dobru noc 😉

garonka
12. júl 2010

@svetlankat my mame ten jeden a druhy je už u mami zazimovany a ak mi ten vezmu tak super, že to ťažke hebedo musim z povaly trepať dolu

tomu hipisakovi koňovi je co? cvala pomaly

bzuco73
12. júl 2010

čauko vospolok 🙂 ja som z Jazera a bývam pri Bille....s Domčou sa veľa prechádzam, preto tu nie som tak často ☹ chodíme von ráno aj poobede a ak je taký hiccccc ako dnes, tak radšej zalezieme na záhradu.....zaspáva okolo ôsmej ale teraz v tých horúčavách to má posunuté o hoďku.......tak s vami troška popísmenkujem.......len sa musím zorientovať o čom je reč 😀 joooooo 😉 a dik všetkým za milé privítanie 🙂

blumka
12. júl 2010

@bzuco73 ahooojky ;)...rec je o com len chces 😀 momentalne o pokazenych nevyreklamovanych kociaroch...chvalabohu ja mam oba este po terezke, jeden dokonca este po neteri a drzia, perego je rozhegany jak fras lebo s nim trepem 3x denne na balkone ale drziiiiiiii 😀

svetlankat
12. júl 2010

@bzuco73 aj ja pri bille, sputnikova, tak to mozme niekey vyrazit spolu

svetlankat
12. júl 2010

kurna nejak mi utekaju pismenka

blumka
12. júl 2010

no idem ja spat, respektive nespat 😖 🙄 jak vam teraz zavidim ze kojite ☹

bzuco73
12. júl 2010

@svetlankat...ja na rovníkovej vzadu pri Hornáde tak to je supééééééééééér .rada sa stretnem.............aj my sme reklamovali kočik v Maderne a trvalo to asi 1týždne.......ale bol ešte nový, polovička ho bola kúpiť a jasné, že ho poriadne nepozrel......čo by mu tak asi mohlo byť....nie? 😉 tak keď som prišla s pôrodnice a zistila ,že nebrzdí a rúčka sa kýve hajde späť........a ten nový je v pohode zatiaľ drží......

bzuco73
12. júl 2010

dnes má tie prechádzky s Domčou dáko zdreli a asi to bude tým hicom tak frčím do pelechu ........ 😉 páááááčko vospolok

svetlankat
12. júl 2010

@bzuco73 a aky mas ztyp, takze na 9 alebo 10?

svetlankat
12. júl 2010

@blumka tak preco?

olifcek
12. júl 2010

a my az teraz zaspavame. Mame v spalni 27.7, fnuk. Vonku je 25vraj...pootvorene okno, raid v zasuvke. Oliv ma totalne mokru hlavku, ja tielko. Hnusne pocasie. Ja chcem jar al.jesen, pomoooc. Blum a keby boli prsteky aj uska teple co robit?

svetlankat
12. júl 2010

@olifcek aj mna zaujima
@blumka

olifcek
12. júl 2010

@blumka vies jak je pri kojeni neznesitelne teplo? Bleee...

bzuco73
12. júl 2010

@svetlankat -ja mám Espiro atlantik..........a bývam....... tesne veďla..... 😀 na 7dmičke.......

bzuco73
12. júl 2010

olifcek- máš pravdu aj ja kojím a je to des bléééééé .......no mi papáme okolo 20tej a potom až okolo 2hej -3tej takto už nieje tak teplo.....

ivka79
12. júl 2010

Ahojte,
no vás prečítať...náročné i pre koňa 😉

Ja taky tak - pri pc chodím okolo 21. apokiaľ vás dočítam tak idem rovno spať...a nie je času ani odpísať. Nejako ma tie dve deti zamestnávajú, ale nesťažujem sa 😉

Svetlankat...možno moderné hodinky-treba ich ručne posúvať 😀

ivka79
12. júl 2010

A baby, majú drobci dosť nacikané v plienkach teraz keď je teplo? lebo Luky ani nie, pije normálne...resp. častejšie, ale "kilovú" plienku sme už pár dni nemali.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre