Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
12. júl 2010

Cafte baby my mame vyhadzanu pusinku jak som jej dala vodu vo flaske tak dolizala f
celu flasku s asi z toho juj Zle to' vyzera
a nechce do postielky s na manzelsku fuka klima tak je vypnuta kruci o chvilu prelozim zasa
a zajtra poobede idem aj s kamoskou k moru

svetlankat
12. júl 2010

@ivka79 my sme dnes tiez malo cikali, som prave vravelamm, ale tiez Miska pila dost, aspon to tak vyzeralo

svetlankat
12. júl 2010

@ivka79 hodinky 😀 😀 😀

svetlankat
12. júl 2010

@bzuco73 ja na dvojke

Baby dobru nocku

zucana
12. júl 2010

Ozaj @olif raid sa PRI babatkach neodporuca....a vyzivy zasadne bez cukru Ale tak nechame sa prekvapit olivkoh jedackou zajtra ja skusim mnam mnam mnam

olifcek
13. júl 2010

@zucana ked niekto, ze raid je v poho, ini, ze nie, tak ja neviem, fnuk. Ale musime otvorit okno a bez raidu je tu hned kopa komarov, fnuk. Popytam sa mm, ci dame v spalni urobit skor okna ako je plan alebo ci kupime sietku...napisem aj do fy raid

olifcek
13. júl 2010

@zucana ked niekto, ze raid je v poho, ini, ze nie, tak ja neviem, fnuk. Ale musime otvorit okno a bez raidu je tu hned kopa komarov, fnuk. Popytam sa mm, ci dame v spalni urobit skor okna ako je plan alebo ci kupime sietku...napisem aj do fy raid

olifcek
13. júl 2010
svetlankat
13. júl 2010

@olifcek dobre ranko, my mame tiez raid, aj sestra mala ked bol synovec mali a bolo to v pohode.

olifcek
13. júl 2010

@zucana vyzivky viem...ale verim, ze to bude ok. Ved kolko deticiek pije sladke caje a zeleninku papkaju...ak mi to bude odmietat, bude ma to mrziet veru, no cukor nepridam...uvidime ako to oliv poriesi

olifcek
13. júl 2010

@svetlankat dakujem. Ved to, ze vela bab, co uz maju viac deticiek mi pisali a vraveli, ze to pouzivali a v poho. Niektore od 1.dna, co dom prisli s babom...

jaja32
13. júl 2010

ahojte, hneď ráno som na nervy. Neviem čo sa deje s Natálkou. Večer sa na niečo zobudila už o ôsmej a do pol dvanástej som ju uspávala.....revala ako tur. Ráno o piatej sa zobudila, dala som jej papať, vyzerala, že by už aj mohla spinkať, ale neeeeeeee, rev nervozita...2x sa pokakala. Normálne som jej ťapla po zadočku....podotýkam ťapla, väčšinou sa jej to páči a ona teraz rev...už aj mne prišlo ľúto, tak sme plakali obe. Doteraz som všetko dobre znášala, ale od včera sa cítim strašne vyčerpaná....ufff, normálne som to potrebovala niekomu povedať.

svetlankat
13. júl 2010

@jaja32 nejdu vam nahodou zubky? ale jej mozno bolo velmi teploooooo chudatku malemu

svetlankat
13. júl 2010

@olifcek podla mna je to v pohode, hovori sa o vela veciach co sa nesmie, ale pritom opat je pravdou, ved si sa o tom presvedcila sama v nemocke s tym ibalginom

blumka
13. júl 2010

huuu...ZENY JA SOM SPALA..nenormalneeeeee 😀 😀 juli zaspala okolo deviatej a spala do stvrtej, potom sa napapala a spala do siestej 😀 😀 😀
@svetlankat, ze preco zavidim ze kojite? lebo mate tolko moznosti utisit dieta..lahnut si k nemu, dat prsnik..viem ze je pri kojeni horuco, aj pri jedeni z flaske a naslednom hojdani 2 hodiny na rukach je horuco 😉
@olifcek to prehriatie je vtedy ak je babo velmi oblecene, ked je v plienke tak sa nestane ze bude mat horuce usi a konceky prstov 😉 takze vyzliekat treba vrstvy vtedy
a este k tomu cukru, to nielen kvoli tomu ze by ti nepapala zeleninu potom ale cukor je zbytocnost a ako ktosi spominal nedobre robi aj na zuby a ja osobne si myslim ze deti ktore zavcasu ochutnaju cukor maju potom vacsi nabeh na sladkosti 😉 radsej by som fakt davala jablcko uvarene a pomixovane alebo tak 😉

svetlankat
13. júl 2010

@blumka jaaj jasne, inac to je pravda s tym kojenim

blumka
13. júl 2010

@svetlankat 😉

svetlankat
13. júl 2010

@blumka jeeej az teraz som si vsimla, ze si sa celkom fajn vyspala, aspon raz za cas.

zoska
13. júl 2010

cafte 🙂
vstavali sme 6.40 a terz som ju uspala, lezi v postielke na brusku, uvidime dokedy 😅
v nociboli hore kazde 3 hodiny 😒 uz ani ten prvy spanok nepotiahne dlhsie ☹
ale asi je smadna, lebo ved aj ja som stale pila v noci...
uff este tyzden treba vydrzat a dufam, ze uz sa ochladi trosku...kurnik bud je 10 stupnov lebo 30 a nic medzi tym, otras...mne by vyhovovalo teraz tak 24-25 a polooblacno...objednavam si taketo 😉

blumka
13. júl 2010

@zoska ani mi nehovor 🙄 este aj na orave je 30 🙄

jaja32
13. júl 2010

@blumka super,že si sa vyspala. malá bola v zavinovačke? možno si aj písala, ešte som nedočítala.
@svetlankat neviem, jednotky nie, ale až tie dalsie ma vyplnene

jaja32
13. júl 2010

ja mám hroznú depku...až sa mi chce plakať, to som mala keď mala natálka 2 týždne

jaja32
13. júl 2010

...tak ja idem do poradne, som zvedavá koľko sme pribrali 🙂 volala som pediatrovi, a že môžem aj dnes prísť. Mali sme ísť vo štvrtok

jaja32
13. júl 2010

...asi sa musím vykecať 🙂

zoska
13. júl 2010

@jaja32 to ti verim, ved uz sme 5 mesiacov poriadne nespali, sme vycerpane a ked ti dieta place v kuse aj 10minut tak mas dost, nieto este vecer 3 hodiny....a tiez si myslim ze to budu zubky, ked aj kakala 2krat...
skus jej este stlacit usko a ak zacne plakat, mozno ju usko boli, alebo kukni ci niekde nema stipanec nejaky...ale skor to budu zubky...no myslim, ze malnko deti zvladne zubky tak dobre ako svetlankina Mišk...asi sito všetky prežijeme.
nemoze ti prist niekto pomoct, nech si trosku oddychnes?

svetlankat
13. júl 2010

@jaja32 juuj mna to tiez mrzi, ale presne viem o com hovoris.

blumka
13. júl 2010

@jaja32 hej, bola zviazana 😀

svetlankat
13. júl 2010

@jaja32 u kazdeho je to individualne, ani zubky nemusia ist prsne tak ako to pisu v knuhach, u niekoho su to dolne jednotky a u niektoho horne, moze sa stat ze prva je dvojka. Je to fakt rozne a aj ten casovy interval je rozny. Nam vysiel prvy zubok ked sme mali 4 mesiace a 5 dni a kamoskyna mala ma devet mesiacov a este nema ani jeden. Baby Miska mala vcera 37,2 ja viem ze to nie je vela ale dnes sa mi zobudila o siestej a potom o siedmej zaspinkala a spi doteraz. Dufam ze na nu nic nelezie. A vkuse si vyzaduje moju pritomnost, musim pri nej lezat akonahle odidem krik na raty

zucana
13. júl 2010

Baby my hrozna noc viki chcela spat somnou klima teda nesla a 30 stupnov zajtra spime dole na gauci teda dnes a som nevyspata a idemna krv
blumka Tebe gratulujem a olif precitajsi co je na krabici
my mame od chicco ultranejake do elektriky zvukove co nepocut mne povedali sorry Ale tak pisem co mne povedali ze na nervovu sustavu to' nedobre a ved su vselijake prirodne na baze citronob
v bez chemikalii

olifcek
13. júl 2010

@blumka kupila som vyzivky hami a tie tiez maju cukor, aleeeeee, len prirodzeny, z ovocia x;o)) lebo j to bez pridavku, takze take bude olivka papaaaaaat x;o)))

a gratulujem k vyhajaniu sa x;o))

mne oliv casto pije, asi je jej horuco, chudacik malicky...ved rano vstaneme a pod oboma je vsetko mokre a to je oliv iba v plienocke...ja v tielku a gatiach...

@zoska ja lubim pocasie a teploty medzi 13-25, a zamraceneeee, dazd nevadi x;o )

olifcek
13. júl 2010

@zucana na krabici o babatkach nie je nic...a mna tie rybky nepresvedcili, lebo tym das ruku dovnutra a do vecera nejaka zajde...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre