Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
13. júl 2010

@olifcek kus male na mna, nemyslis 😉

olifcek
13. júl 2010

@svetlankat velkost som nekukla ani, ale bolo tam este jedno, rovnake, tak asi ina velkost...

blumka
13. júl 2010

@katina2209 tak pockaj este tyzden, dva, uvidis ako ti bude priberat..podla mna je dolezite ze nechudne, no ale ja nie som lekar..ale zas ked mate ist na poradnu az v 6. mesiacoch tak asi aj pediatricka predpoklada ze do tych 6. mesiacov netreba zacinat...

na tych vyzivach a aj zeleninach je vacsinou pisany 4. mesiac..aj na takych co by som teda 4 mesacnemu dietatu nedavala..aj kase su od 4. mesiacov ale to asi preto lebo WHO odporuca, ze ak uz niekto veelmi chce albo musi, tak zavadzat prikrmy od ukoncneho 4. mesiaca...aj vacsina cajov ma ze 4. mesiac a pritom pouzivanie caju je otazne..proste ten 4. mesiac je taky ze uz ked niekto zacne tak uz sa to tak strasne striktne neberie, aj ked mohol pockat do 5. resp. 6. mesiaca...neviem ci ma chapete co chcem napisat..terezka mi tu beha a stale cosi chce a ja sa nveim vykoktat 😀

olifcek
13. júl 2010

olivka mi zaspava z nozickou v rucke, hehe...uz ju to drzi velmi dlho 😀 😀

olifcek
13. júl 2010

s nozickou, boze

jaja32
13. júl 2010

@zoska nemám tu nikoho len mm a svokra, ale už som sa rozhodla, že idem k rodičom na pár dní...viem, že malá bude stále na mne, ale nech si zvyká na viac ľudí a mne aspoň mamina pomôže. Mamina by aj prišla....ale ja som si povedala, že my sme boli traja a ona si užila dosť a tiež sa starala o prvého vnuka od jeho 1,5 roka. Má už dosť rokov a právo už si oddýchnuť, ale asi to trošku prehodnotím. Švagrina býva neďaleko našich a keď chce niečo robiť už ju aj volá... jej malá má rok.

jaja32
13. júl 2010

na poradni všetko dobre dopadlo...doktor musel Natálku 2x merať, pretože sa mu nezdalo, žeby sme vyrástli za mesiac 7cm 🙂 , teraz vážime 6920g a meriame 7 cm, za mesiac pribrala 610 g. Je do dosť?

olifcek
13. júl 2010

@jaja32 kolko meriate?

svetlankat
13. júl 2010

@jaja32 kokko meriate?

svetlankat
13. júl 2010

@olifcek 😀

jaja32
13. júl 2010

...67cm...to mi vypadla 6-ka

zoska
13. júl 2010

@jaja32 len pekne chod na tych par dni, aj ked bude mala na tebe, aspon nemusis varit a pod. 😉
pekné miery má Natálka a pribrali ste dost, teraz sa uz priberá o dost menej ako prve mesiace 😉

garonka
13. júl 2010

kuk 😀

baby je podľa vas toto normalne aby moje dieťa tak spalo? nevykruti si krk? ja ho zas nemôžem celu noc otačať 🙄 😔

rano ho otočil drahy, že maly mal hlavu kdesi pri nohach 😖

blumka
13. júl 2010

my ideme zajtra na poradnu a som zvedava co nam spravi s tym tbc ockovanim 😒

@jaja32 chod ked mozes, ja tiez idem, aj ked nasi chodia do roboty, ale aspon nemusim varit a s detmi nebudem cely den sama, uz len to pomoze 😉

jaja32
13. júl 2010

@garonka urobil si pohodlie..a krásne 🙂

garonka
13. júl 2010

@jaja32 i naš Tobi dostal ťapku po plienke keď už fakt vymyšľal ale on mal z toho prču smial sa a potom vyplašene kukol a zaspal

pekne priberate, ja sa dozviem v pondelok aku to vahu mame a inač nosíme plienky 4 😅

jaja32
13. júl 2010

@zoska @blumka ďakujem...pôjdem. Naši majú cez cestu les...tak snáď tam bude lepšie

jaja32
13. júl 2010

@garonka veď aj Natálka sa vždy z toho smeje...ale dnes chúďatko strašne plačkala

svetlankat
13. júl 2010

@jaja32 naozaj krasne miery

garonka
13. júl 2010

@jaja32 idem aj ja s Tebou aby vam bolo veselo 😀

jaja32
13. júl 2010

@garonka jeeeej, poď 🙂

jaja32
13. júl 2010

kto sa ešte pridá? 🙂 les, prírodná voda, ktorá vyviera na konci našej uličky, ticho a kľud 🙂

blumka
13. júl 2010

@jaja32 ved ja sa na to spolieham, ze na orave nebude taky hic ako je tu tak bude pre deti lepsie 😉 a uz volala kamoska vcera ze sa planuje chatovacka na vikend s partiou..tesim sa... tu pojdeme http://www.leto.skizabava.sk/ je tam super, ci v lete ci v zime, len malokedy sa tam dostaneme...

garonka
13. júl 2010

@jaja32 tiško závidíííím ale fakt uži si to ticho, pohodu a hlavne, že budete z domu preč 😵

blumka
13. júl 2010

a kto ide so mnof? 😅 😕

garonka
13. júl 2010

my mame zajtra 3 výročie svadby a drahy ma i narodky, vzal dovolenku aby sme niekam šli, chcel do Maďarska ale mne v tej horučave príde blbo cestovať navyše dnes idem ten sprosty kočík reklamovať 😔

olifcek
13. júl 2010

@blumka nadherne to vyzeraaa

jaja32
13. júl 2010

@blumka hmmm, tak to iná dovolenka 🙂 @garonka veru z domu. mm má dovolenku až v sept., tak aj on si od nás oddýchne

baby, vy ste tu supeeer 🙂

jaja32
13. júl 2010

@blumka len pozor, aby sa nás viac neprihlásilo 😀

jaja32
13. júl 2010

@garonka tak zajtra oslavujete 🙂 my až v sept. a prvéeeeee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre