• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@jaja32 aj ja by som šla keby som mala taku možnosť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

13. júl 2010 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja32 :grinning: :grinning:nooo tak nas bude o par ludi viac :grinning:
13. júl 2010 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@garonka my budeme slavit 3 vyrocie o 2 tyzdne...mm povedal, ze si mam vybavit niekoho ku detom ale neviem co ma za lubom :confused:
13. júl 2010 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka jeeeeeej a aj vy mate 3 vyročie užas :dizzy_face:

my musíme aj maly zvonček uplakany so sebou vziať, svokre ho nedam a mamina bude v robote
13. júl 2010 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka @garonka postrážim :slight_smile:
13. júl 2010 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kukucte zeny :grinning:
My sme fajn spali, od uspinkania po prve papanie, a potom do rana. Mali sme otovrene okno, takze keby sme s neprikryli, este aj zima by nam bola :grinning: No a rano hodinku oddychoval, a potom sme skoro 2 hodky este dali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

@jaja32 Super miery. My meriame tak nejako a vazime 6720g, za 2 tyzdne sme 200g pribrali. Lekarka nic nevravela, takze isto je to v poho a podla mna staci, hlavne, ze priberaju :slight_smile: Ved pokial papaju, kolko sa im ziada, tak to musi byt ok, nem? :wink:
Vy idete vsetky cestovat, super, ze si mozete oddychnut. A v Namestove moze ist @blumka aj na priehradu krasnu :dizzy_face:

@svetlankat A nepojdu malej dalsie zubky? Ked tak chce byt len pri tebe a vravis, ze kaka vela.

@zoska Dazd neprisiel :slight_smile: Ale pozehlila som aj tak, a potom som este aj na balkonik s mm zasla trosku relaxnut :dizzy_face: Inak, ten V-Max, ja som kedysi tiez premyslala, ci nevyberieme nahodou ten, ale ma velmi odradila sportova verzia. A ta je dlhsie pouzivana ako vanicka. Citavala som, ze baby ho chvalili tu na fore kedysi, kym to bola novinka, no postupne sa kadeco odkryva. Tak len pekne reklamuj, co mozes, nech ta nebalamutia.

@garonka No a co ty vies, ako si ty v noci vykrutena? :grinning: Sak ho nechaj, nech ma pohodlie. Comu by to mohlo skodit?
13. júl 2010 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no my zas reveme skusime sa vopchať do chladničky nech sa osviežime lebo horucooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

chcem dažď ale poriadny :sweat_smile:
@jaja32 aj my v septembri slavime prve vyrocie x;o))
@garonka ja bych sla i do HU...skoro rano x;o)
@garonka my mame toho rokutakuto bilanciu; 4 roky sa pozname, 3 roky sme manzelia a mame 2 deti :grinning: :sweat_smile:
13. júl 2010 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka Jeeej, bude romantikuuuus :dizzy_face: Ake krasne prekvapenie. Takito chlapi, to je parada :dizzy_face:
@blumka a jedno na ceste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
My mame tiez v auguste prvy rocik manzelstva :slight_smile:
13. júl 2010 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha jj priehrada, ale uz je spinava :confounded: :sweat_smile:
@garonka :confused: :confused: :confused: a ja rozmyslam ze mi ta jednotka tam chyba :confused: :confused: :grinning: :grinning:
13. júl 2010 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek my 15-teho
ideme k malej, lebo sa zobúdza...lebo svooookooor, ale to sem nepatrí
13. júl 2010 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@garonka
@blumka

a narodi sa, ked sa budu poznat 5 rokov, manzelmi 4, a tri detickyy
13. júl 2010 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja32 my 19.09. :dizzy_face:
@blumka Hmm, skoda. Tie vodne bicykle nemaju chybu :sweat_smile: Bujaka! :grinning:
@rivatha oo sorry, zabudla som sa pozdravit: bujaka, bujaka!! :grinning: :grinning:
na bicykle sa da ist, len kupat by som sa tam uz nesla, ale len tak posediet v nejakom bare na nabrezi alebo na amfiku je super :dizzy_face: :dizzy_face: a reaz tam bude aj festival 20. rocnik, mesto ozije :dizzy_face:
13. júl 2010 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka Aky festival? Verim Pane? To bude plne mesto mladych :slight_smile:
13. júl 2010 o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka tam so bola na Silvestra2007 :dizzy_face:
13. júl 2010 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
13. júl 2010 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
haha a my mame ze 3 roky a pol sa pozname 2 roky 26.7. budeme manzelmi a mame jednu dievku a jedno sme prisli :pensive:
a je tu tak teplo ze tu zavidim tie spania cez noc....my mozme mat otvorene vsetko a nist...ziadny nie ani naznak zavanu vetrika :angry:
@olif aj ja som si vysadila tabletky na stitku resp.nebrala vobec a uvidim co bude za vysledky...vo stvrrtok idem na kontrolu....
@katina ak ti neschudol tak nemusis prikrmovat ale ani nic uz nepokazis ked zacnes...ale ako blumka pise asi tyzden 2 bych este pockala :wink:
olif no tu maju take vselijake prirodne jedine ze bych ti tu kupila....
13. júl 2010 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zoska a fajne bolo? :wink:
13. júl 2010 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka fajne, fajne :wink: a v racibore som naucila mm snowboardovat :slight_smile:
13. júl 2010 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zucana Som nevedela, ze mate anjelika :pensive: To ma mrzi velmi... Vikinku mate teraz pokladik velikansky.
13. júl 2010 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zoska tak poviem kamoske ze poznam spokojnu zakaznicku :grinning: :grinning:
13. júl 2010 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, a my mame novu hracku. Taku cigansku :grinning: Farebny kelimok od jogurtu. Siel sa za nim potrhat, ked som vcera papala. Aj za jablkom sa natahoval z vajicka uplne, celym chrbatikom a ritkou. Tak som umyla ten teglicek a dala som mu ho, tak sa vam bavil :sweat_smile: No naco nam je plny kos hraciek :grinning: Dokonca sa aj okrem prevracania za nim kusok doplazil :sweat_smile:
13. júl 2010 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zucana oliv tiez nesinka ako po ine dni..velmi vela je na prse...i teraz...spinka, prebudi sa, popyta prso, potaha fajne a haja dalej a dokola..

aha....jeto drahe?
13. júl 2010 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok