Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
14. aug 2009

zuci, urcite to nebude nic vazne, uvidis x;O) vraj je to v tehu bezne 😉

olifcek
14. aug 2009

baby, mame v tabulke este niekoho, komu to nevyslo? nech to zmazem... ☹

zucana
14. aug 2009

uz som volala s doktorom o tyzden mam ist na dalsi rozbor a na kultivaciu mocu a ze je to normalne v tehu...ze mozem mat nejaky slaby zapal mocovych ale ze je to v norme este...ze uvidime potom tak snad bude vsetko ok ... muz vravi ze musim verit doktorovi ze on vie keby bolo nieco zle a nenechal by ma len tak...je toa si pravda lebo kvoli vytoku ma zobral z dovolenky....

mmaarrttiinnaa
14. aug 2009

tak som sa vratila v robote vsetko po starom 😀
inak dianab tie cviky na ktore dala myslim zoska link ja cvicim od sameho zaciatku poctivo kazdy den ked to nestihnem tak kazdy druhy den a su super 😉
a k tomu brusku ja mam uz pekne uz ho nijak neskryjem ani ho nechcem kryt 🙂

mmaarrttiinnaa
14. aug 2009

zucana ja som bola vcera po vysledky vyteru robili mi kultivaciu a citlivost a mam tam nejaku bakteriu dostala som vaginalne tabletky ze od zaciatku 4-teho mesiaca sa mozu len v prvych 3 velmi nie a malo by to byt v poriadku uvidime takze sa neplas asi je to fakt normalne

zucana
14. aug 2009

a mala si nejake problemy alebo ti vyter robili len tak preventivne?

mmaarrttiinnaa
14. aug 2009

nemala som nijake problemy praveze aj ja som bola prekvapena ze tam nieco je lebo som nemala ani palenie ani svrbenie a vyter mi robil lebo som zmenila gynekologa a on si vsimol ze som nemala este nic robene tak mi vzal na zaciatok aspon vyter

zucana
14. aug 2009

no mne robili kultivaciu naposledy v decembri...
ale vies ja som zastanca nazoru ze vzdy tam nieco najdu (aj ked v decembri mi nic nenasli) vraj posva nie je sterilne miesto...
no nic uvidime co bude...kazdopadne idem k nemu o 2 tyzdne tak mi mozno spravi...ale zatial ma poslal len na kultivaciu mocu ...

zucana
14. aug 2009

inak baby vam vsetkym robili kultivaciu?

mmaarrttiinnaa
14. aug 2009

ja mam skoro pri kazdom vytere nieco ale chvala bohu len tie take manej skodlive potvorky horsie by bolo keby som teraz chytila nejakeho streptokoka alebo stafilokoka kamoska chytila streptokoka pred porodom a rodit musela pod antibiotikami lebo to je nebezpecne pre male 😒

zucana
14. aug 2009

ved to hej...aj ja som to mavala vzdy nieco a teraz 3 roky nie a v decembri tiez nic tak snad nic nemam...ved sa ho opytam ked idem najblizsie aby mi pripadne spravil...

blumka
14. aug 2009

Ahojkyyy...akurat som sa vratila s posedenia s kamoskami..bolo suuuupeeeer 😀
zuci, neboj to bude ok..ja som mala zas minule tehu stale v moci cukor, robili mi kadejake vysetrenia a nakoniec povedali ze asi oblicky nestihaju..vraj v tehu je telo zatazene viac, tak ze sa to obcas stava..
mne este ziadne stery nerobili

olinka6226
14. aug 2009

mne robili stery aj odber z krcka pri potvrdeni tehu... moc mi zatial nerobili ziaden

dianab
14. aug 2009

mne tiež nerobili. Ja mám v 17 tt prvýkrát dať moč na vyšetrenie.

dianab
14. aug 2009

A koľko ste doteraz pribrali?
MArti: aj ja mám už pekne bruško, tak sa teším 😵 konečne!!!

olinka6226
14. aug 2009

ja som pribrala 1kg

mmaarrttiinnaa
14. aug 2009

ja som pribrala 3 - 3,5kg podla toho aka som najedena

mmaarrttiinnaa
14. aug 2009

dianab a ty kolko si pribrala

dianab
14. aug 2009

Ja som pribrala istých 2,5, ale je to v poho, len mám príšerne chuť na všetko čo je kalorické ako hranolky, sladkosti a pod.. ☹

mmaarrttiinnaa
14. aug 2009

nic si z toho nerob ja ked si cez den nedam nieco sladke tak mam normalne absťák uz si pripadam jak narkoman

dianab
14. aug 2009

xi, to celkom chápem, aj ja som na tom tak
Inak BTW minulý piatok sme boli na 4D a to malinké bolo také zlaté, vždy malo rúčku, akoby telefonovalo... Ani som nevedela, či má plakať alebo smiať sa.
Videli ste už Vaše malinké?

blumka
14. aug 2009

ja som pribrala len kilo ale cudujem sa tomu lebo v prvom tehu som uz po prvom trimestri mala na sebe asi o 4 viac 😅
mne je jedno kolko priberiem, samozrejme ze pri normalnom stravovani, ale niekedy sa to fakt neda ovplyvnit..hlavne tie posledne tyzdne, ked sa uz zadrzuje voda, tak za to fakt tehulky nemozu

blumka
14. aug 2009

dianab, ja som male videla v utorok na 3D sice len na chvilocku ale predsa...je to zazrak ked si uvedomim, ze ma le 6,4 cm a uz bolo tak krasne vido vsetko..hlavicku, rucky, nozky, chrbticu, srdiecko...no fakt zazrak

dianab
14. aug 2009

Presne ako hovoríš blumka. Pri normálnom stravovani 😉 Aj mne je to fakt jedno, aj tak to zíde pri kojení, že? Akú máš skúsenosť. Ja chcem dlho kojiť, nie len zato, hlavne však pre zdravie mimi

dianab
14. aug 2009

blumka, veru hej, tiež to považujem za zázrak. Moje má 8,4 🙂

blumka
14. aug 2009

ja som zial kojila len 3 mesiace..chcela by som dlhsie tentokrat ale ak to bude znova zasahovat do mojho zdravia tak zova prestanem...a ja som za tie 3 mesiace kojenia bola skoro na povodnej vahe

dianab
14. aug 2009

Blumka: Aha, chápem, no niekedy to nevyjde. Ale nespravodlivé je to, že kto chcem kojiť často nemôže a tá, ktorej sa kojenie hnusí, nekojí, hoci môže. Stačí si prečítať tému "Nechcem kojiť" 😠

Veľmi zlatú máš dcérku! 🙂

blumka
14. aug 2009

diana, dakujem..
no s tym kojenim, tiez to velmi nechapem, ked niekto nechce dat svojmu dietatu to najlepsie co moze ale neriesim...to su priority 😉
verim, ze tentokrat to u mna bude lepsie s kojenim a potiahneme aspo rok...aj ked nekojenie u mna malo vyhodu ze sa zacal aktivne zapajat aj ocinko hlavne do nocneho krmenia a ja som mohla spinkat 😀

olifcek
14. aug 2009

Mne uz robili ster, ale vysledok nemam, no u lekara to funguje tak, ze ked je vsetko ok, povedia to na najblizsej poradni, ak je co i len nieco nebre volaju a kona sa x;o)

dianab
14. aug 2009

Jasné, má to aj nejaké výhodičky. Teraz pozerám, že obidve Tvoje detičky budú februárové? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre