Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
13. júl 2010

pisem na fb s kamoskou co je v ziline a pred 5 minutami im prisla burka a uz je aj po nej 😅

svetlankat
13. júl 2010

@garonka bude bude.
@maminnka my mame vychod-zapad a teraz mame slnko kuchyna, obyvacka a v izbach tien, uz hrmi

blumka
13. júl 2010

@maminnka citala si Karpa, zeee? 😀 😀 uz som v polovici 😉

hrmiiiiiiiiiiiiii

maminnka
13. júl 2010

@blumka ak sedi v protismere, nemali by mu trcat nohy... Natalka ich ma preveze skrcene, lebo sa nimi opiera o sedadlo v aute.

maminnka
13. júl 2010

@blumka hehe, ano, citala 🙂 a niekolkokrat, podla potreby. No ale u nas to fakt zafungovalo, u syna aj to pevne zviazanie, ked bol malinky.

andrea2603
13. júl 2010

Livke som začala dávať v týchto horúčavách vodu, keďže z fľaše s cumlom nevedela piť / len cumel olizovala a neťahala/, tak som jej kúpila fľašu tečúcu /sú aj netečúce/ a už sa za ten týždeň z nej naučila celkom pekne piť, šikulka 😵 . Ale len keď vonku sme jej dávam vodu alebo keď musím niekde odísť, tak aby mm aspoň trochu vody dal v týchto horúčavách - v byte máme 28-29 C.

garonka
13. júl 2010

@andrea2603 tu už leje, take veľke kvapky padali ako moja dlaň 😉

blumka
13. júl 2010

@maminnka no ved tak je to myslene, ze trcia, ci? ved tam v podstate nemaju kde visiet...@garonka de si, jako mas toho tobiasa tvojho

blumka
13. júl 2010

@maminnka no ja som zavinovala terezku do pol roka a to som karpa este nepoznala...aj juli spavala cez den zavinuta od narodenia, ale v noci nie...a dnes v noci som ju tak pevne zavinula ze nemala sancu a ona spala od deviatej do stvrtej a potom este do siestej, co predtym uz asi 2 tyzdne so sebou stale metala a smykala rukami a vzdychala...dnes tak ticho spala ze som sa budila ci je ok...som zvedava na tuto noc..
vela veci co je v tej knihe su take logicke a samozrejme a aj tak nam ich musi niekto povedat, lebo sami na to neprideme

maminnka
13. júl 2010

trochu dzazda aj seeeem prosime! Tu sa neda vydrzat... vonku 37 stupnov v tieni, vnutri 30

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
13. júl 2010

prsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
13. júl 2010

joj, burka prisla...ale akoze nemusi az tak trepat, sak mi deti zobudi.. 🙄

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
13. júl 2010

ja som okna vsade pootvarala ale sa mi nezda zeby sa vzduch nejak zmenil 😕

svetlankat
13. júl 2010

juj baby, ja som sa zabednila, bala som sa ako slak. Ale uz je to prec, uz je zase vsetko pootvarane. Dobre trieskalo, muselo aj tu poblizku lebo to boli supi. A aky lejak, ten dazd mohol ostat aj dlhsie.

svetlankat
13. júl 2010

A uz opat slnko kuka

lenica81
13. júl 2010

tu mracikov malinko... ale mozno zasa dakde mimo petrzky prsat bude... sak minule, co hlasili, ze na kupalisku blesk zabil tu pani a ja ze kde... 😕

lienka2
13. júl 2010

a horuco je dalej.. akurat ze aj vlhko 😝

baby co mam robit so svokrou, stale do mna huci ze maly musi pit vodu.. alebo mu mam dat daj.. ja uz to neriesim, ponuknem mu a raz si potiahne z flase, potom vypluva.. mrkvu som mu urobila riedku uplne skoro ako mrkvova voda to vyzeralo.. uz som z nej na nervy 😖

svetlankat
13. júl 2010

@lienka2 urob ako uznas za vhodne ty a nepocuvaj svokru, tvoje dietatko, nie jej

olifcek
13. júl 2010

@lienka2 presne, ako pise @svetlankat

@zucana pri mori, co? i ja bych chcela

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka2
13. júl 2010

@svetlankat ved ja mu ponukam, ale ked nechce nebudem ho nasilu nutit.. nevyzera ze by mu to chybalo.. len mi ona uz s tym lezie na nervy.. darmo jej povieme, ze skusame a nechce..

svetlankat
13. júl 2010

@lienka2 ked nechce tak mu jednoducho nedavaj a hotovo a svokra nech sa postavi na hlavu

lienka2
13. júl 2010

baby ale my sme na umelom mlieku.. vraj citala niekde na nete ze musia male deti pit..

dorotka2
13. júl 2010

baby, to mi nerobte, sa vas snazim docitat a nejak sa nedari, pisete, ako by vam za to platili. zuzanca navrhovala nejake stretko v ba, veelmi rada by som sa zucastnila 🙂

olifcek
13. júl 2010

baby, v potvrdeni o naroku na materske, co ste posielali do socialky, nevyplnali ste tam manzela, jo?

olifcek
13. júl 2010

@lienka2 ked bude mat smad, bude pit....kup poharik s naustkom...teraz maju v lekarniach akciu na lovi, kde mas jednu na ucenie plus dalsiu uz po nauceni x;o) oliv vedela z toho na ucenie pit hned...len sme skusali pre pripad, ze bude chciet prso kazdych 10 minut kvoli smadu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre