• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@lenica81 aj my len plienocka, ale inak 62. Sme vonku, boli sme na poste a oliv zahajala. Tak som sa bola prezut a prechadzam sa, oliv haja v manduce. Mam aj dazdnik bo prsalo, teraz ho mam proti slnku, hehe
13. júl 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oliv ma na sebe len opalovaky na sirsie ramienka, tie od @laxity, next, a ponozky, snad jej nie je zima...
13. júl 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sewas zeny..sme boli trosku vonku po tom dazdi..celkom sa dalo aj teraz je tam prijemn :wink:
13. júl 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sewas zeny..sme boli trosku vonku po tom dazdi..celkom sa dalo aj teraz je tam prijemn :wink:
zajtra mame poradnu..cem sa vas spytat..ked teda nie je zahojane ranka po TBC tak mam odkladat to dalsie ocko? asi hej, ze? ide so mnou aj mm tak on sa aj povadi :grinning:
13. júl 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mame ventilaaator :sweat_smile: dufam, ze trosku pomoze :wink:
13. júl 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka PEDIATRICKA SAMOTNA NEBUDE CKOVAT AK TO NIE JE ZAHOJENE...nesmie x;o) len Ta mozno posle na plucne, ked sa to dlho nehoji...
13. júl 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek dikes olif, ja len ze keby sa vyjadrila ze to nevadi abo tak, tak budem za to bojovat :wink: mm chce ist na pivo, tak mu vravim ze jasne ak si uspis jedno dieta..a on ze ktore a ja ze Julinku :grinning: :grinning: sa na mna pozrel, dobre vie ze julinka sa uspava aj 2 hodiny a terazka len pol :grinning: :grinning: ale nieee..to som mu len tak zo srandy..jasne ze terezku si uspi a nech ide :wink:
13. júl 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka si ho takmer dostala...
13. júl 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. júl 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sme boli po dazdi vonku. Kym sme sa vratili, bolo opat dusno :confused: Doma pristal kociar a David kukuc obrovsky :grinning: Ani pol hodka spanku to nebola. Ale nevadi, aspon bol dnes dobry v kociari. Stretla som dve kamosky a nakupila som si ovocicko, zeleninku, lebo obmedzujem tento tyzden sladkosti :sunglasses: Dufam, ze vydrzim :confused: , bujaka! :grinning:
Posunuli sme aj dnes trosku kupkanie na cosi pred pol osmou a zatial spime. Ktovie, ci pekne ako vcera, alebo bude este huncut buntosit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatial este nepokracujem v zehleni radsej.
13. júl 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka :grinning: Aj ja si robievam take foriky z mm obcas :stuck_out_tongue_closed_eyes: Po novom ho asi nikde nepustim, lebo minule siel po futbale cez les peso domov a trvalo mu to teda. No ale chlapi potrebuju trosku dobrodruzstva, naco by chodili nocnym busom, ne? :angry: :grinning: Bola som nervna, priznavam, lebo ja som vtedy do 22 nemohla uspat bejby :confounded:
13. júl 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

no vidím, že mám čo robiť kým vás dočítam :grinning:

My sme boli dnes od rána preč, so svokrou na výlete, potom v Metre.....tak posielam nejaké foto bo Natálka dostala bazénik :slight_smile:
13. júl 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...kde pršaloooooo :angry: ? U nás nič. Boli sme s Natálkou 3 hod. vonku. Na hojdačke pod brezou bolo fajne,mm prišiel skôr, tak sme aj malú kupkali vonku...taká bola dôležitá :slight_smile: , potom sme boli v obchodíku...veľká herečka bola, pretože som zobrala len vajko aby všetko videla a asi to budem praktizovať. :slight_smile: večer po kúpaní ju mm rozbláznil, zaspávali sme s plačom, ale netrvalo to dlho. Tak nakoniec celkom dobrý dník to bol. MM mi na depku kúpil 5 kg melónik...mňam, už tam nie je 5 kíl :grinning: Odkedy sa Natálka začala naostro prevracať na brušku...je tam stále...no a kričí aby som ju pretočila, lebo sa jej to moc nepáči. Malá krpaňa ale aj tak sa bude prevracať :slight_smile:
13. júl 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity suprové :slight_smile: Bazénik ste kúpili v metre?
13. júl 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity, krasny bazenik a mala jaka pohodacka :wink:
no juli uz lezi, podme si tipnut kolkokrat ju budem musiet brat na ruky kym uplne zaspi :unamused: :sweat_smile:
13. júl 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka 1x maximálne 2x :unamused:
13. júl 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 bodaj by...to by som brala
13. júl 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@LAXITY TENTO SOM I JA CHCELAAAA...ALE MM, ZE uz nebude kam dat,noooo....ale nadherny je a mala ma z neho radost, ze?

13. júl 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idweme my do hajan, oliv je uz zlaaa

bru nocku
13. júl 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity jeeej uz vam dosiel bazenik, krasne
@jaja32 jojo v Metre, mali len za 10,50 evri tuším :slight_smile:

@blumka hej veľká pohodáčka, len potom začala hrozne plakať, bo bola unavená :frowning2:

@olifcek no ja som ho už ukazovala na koňovi, že sa mi páči, len holka ho predáva za 15 evri, tak sme dnes neváhali :grinning:
13. júl 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram si terezkine fotky...v auguste si sama zacala drzat flasku...uz nie dlhooooooooooooo :grinning:
13. júl 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 no uz idem prvykrat
13. júl 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa dnes chladila v IKEA a Avione... a poviem vam, tam bolo tolko tehotnych a matiek s detmi, ze je jasne, ze rozmyslame podobne :slight_smile:
13. júl 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vam ten kon ide tak divoko, teda pomaly jak mne?
13. júl 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka mne ani nie pomaly, ale zasa sa mi velmi necitatelne zobrazuje!
13. júl 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Jo, prestava cvalat :sweat_smile:

@laxity Bazenik je nahernyyy :slight_smile: Aj mala jahodka v nom :dizzy_face: Spekulujem normalne, ze aj na balkon by nam vosiel mozno, nie? Ake to ma cca rozmery, prosim, ak vies :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiez hlasim do FB group... ale mam tam iba par z vas, tak sa rada pridam do sirsej skupiny :slight_smile:
13. júl 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mm nesiel na pivo :sweat_smile:
13. júl 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok