Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
13. júl 2010

@lenica81 aj my len plienocka, ale inak 62. Sme vonku, boli sme na poste a oliv zahajala. Tak som sa bola prezut a prechadzam sa, oliv haja v manduce. Mam aj dazdnik bo prsalo, teraz ho mam proti slnku, hehe

olifcek
13. júl 2010

oliv ma na sebe len opalovaky na sirsie ramienka, tie od @laxity, next, a ponozky, snad jej nie je zima...

blumka
13. júl 2010

sewas zeny..sme boli trosku vonku po tom dazdi..celkom sa dalo aj teraz je tam prijemn 😉

blumka
13. júl 2010

sewas zeny..sme boli trosku vonku po tom dazdi..celkom sa dalo aj teraz je tam prijemn 😉
zajtra mame poradnu..cem sa vas spytat..ked teda nie je zahojane ranka po TBC tak mam odkladat to dalsie ocko? asi hej, ze? ide so mnou aj mm tak on sa aj povadi 😀

blumka
13. júl 2010

a mame ventilaaator 😅 dufam, ze trosku pomoze 😉

olifcek
13. júl 2010

@blumka PEDIATRICKA SAMOTNA NEBUDE CKOVAT AK TO NIE JE ZAHOJENE...nesmie x;o) len Ta mozno posle na plucne, ked sa to dlho nehoji...

blumka
13. júl 2010

@olifcek dikes olif, ja len ze keby sa vyjadrila ze to nevadi abo tak, tak budem za to bojovat 😉 mm chce ist na pivo, tak mu vravim ze jasne ak si uspis jedno dieta..a on ze ktore a ja ze Julinku 😀 😀 sa na mna pozrel, dobre vie ze julinka sa uspava aj 2 hodiny a terazka len pol 😀 😀 ale nieee..to som mu len tak zo srandy..jasne ze terezku si uspi a nech ide 😉

lenica81
13. júl 2010

@blumka si ho takmer dostala...

olifcek
13. júl 2010

@blumka 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
13. júl 2010

ahojte

no vidím, že mám čo robiť kým vás dočítam 😀

My sme boli dnes od rána preč, so svokrou na výlete, potom v Metre.....tak posielam nejaké foto bo Natálka dostala bazénik 🙂

jaja32
13. júl 2010

...kde pršaloooooo 😠 ? U nás nič. Boli sme s Natálkou 3 hod. vonku. Na hojdačke pod brezou bolo fajne,mm prišiel skôr, tak sme aj malú kupkali vonku...taká bola dôležitá 🙂 , potom sme boli v obchodíku...veľká herečka bola, pretože som zobrala len vajko aby všetko videla a asi to budem praktizovať. 🙂 večer po kúpaní ju mm rozbláznil, zaspávali sme s plačom, ale netrvalo to dlho. Tak nakoniec celkom dobrý dník to bol. MM mi na depku kúpil 5 kg melónik...mňam, už tam nie je 5 kíl 😀 Odkedy sa Natálka začala naostro prevracať na brušku...je tam stále...no a kričí aby som ju pretočila, lebo sa jej to moc nepáči. Malá krpaňa ale aj tak sa bude prevracať 🙂

jaja32
13. júl 2010

@laxity suprové 🙂 Bazénik ste kúpili v metre?

blumka
13. júl 2010

@laxity, krasny bazenik a mala jaka pohodacka 😉
no juli uz lezi, podme si tipnut kolkokrat ju budem musiet brat na ruky kym uplne zaspi 😒 😅

jaja32
13. júl 2010

@blumka 1x maximálne 2x 😒

blumka
13. júl 2010

@jaja32 bodaj by...to by som brala

olifcek
13. júl 2010

@laxity TENTO SOM I JA CHCELAAAA...ALE MM, ZE uz nebude kam dat,noooo....ale nadherny je a mala ma z neho radost, ze?

olifcek
13. júl 2010

no idweme my do hajan, oliv je uz zlaaa

bru nocku

svetlankat
13. júl 2010

@laxity jeeej uz vam dosiel bazenik, krasne

svetlankat
13. júl 2010

@olifcek bru

laxity
13. júl 2010

@jaja32 jojo v Metre, mali len za 10,50 evri tuším 🙂

@blumka hej veľká pohodáčka, len potom začala hrozne plakať, bo bola unavená ☹

@olifcek no ja som ho už ukazovala na koňovi, že sa mi páči, len holka ho predáva za 15 evri, tak sme dnes neváhali 😀

blumka
13. júl 2010

pozeram si terezkine fotky...v auguste si sama zacala drzat flasku...uz nie dlhooooooooooooo 😀

blumka
13. júl 2010

@jaja32 no uz idem prvykrat

maminnka
13. júl 2010

ja som sa dnes chladila v IKEA a Avione... a poviem vam, tam bolo tolko tehotnych a matiek s detmi, ze je jasne, ze rozmyslame podobne 🙂

blumka
13. júl 2010

aj vam ten kon ide tak divoko, teda pomaly jak mne?

maminnka
13. júl 2010

@blumka mne ani nie pomaly, ale zasa sa mi velmi necitatelne zobrazuje!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminnka
13. júl 2010

ja sa tiez hlasim do FB group... ale mam tam iba par z vas, tak sa rada pridam do sirsej skupiny 🙂

blumka
13. júl 2010

a mm nesiel na pivo 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre