• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
ja mám malú len v plienke....doma mám neskutočne horúco :angry:
14. júl 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity no ved to...a este aj cez jej spanie to vychadza..no ale nevadi, poposuvam jej to...
juli sa na kupku pacilo...najprv kukala na ludi, skoro mi vyskocila z ruk jak sa metala a chcela ist aj ona ku nim..trosku som si s nou aj sadla na kraj bazena a omocila jej nozky :grinning: a potom som ju dala do autosedacky zaklikla do kociara a zaspala..prvy den zaspala hned a druhy jej to trosku trvalo ale asi bola smadna, lebo sa napila a potom uz psinkala...ten ruch na kupku ju uspal, lebo tam to nie je taky ostry zvuk ale voda to nejak pohlcuje alebo co..proste dobre sa jej spalo...
14. júl 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bujaka!
14. júl 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. júl 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek bujaka, bujaka...no ako? uz je streda, uz lepsie?
a ozi, brasko jak?
14. júl 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, uz a nam sa dostalo teplo do bytu :angry:
mala vstala o 6tej, teraz spinka opat :slight_smile:
mm je doma , lebo ide k zubarke, tak mile prekvapko ma cakalo rano...lebo mi to samozrejme zabudol povedat :confused: :sweat_smile: ... vzal si rano malo a nechal ma spat do 8mej, potom ju nevedel uspat tak uz som vstala :wink:
14. júl 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska fajne prekvapko,ze? :wink: si si pospala aspon trosku...
mne tak mm dopraje v nedele...ale len dokym sa Terezka nezobudi.. :sweat_smile:
14. júl 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jo, len aby tu bol piatok ale po 23.00......ja sa tak bojim tych lietadiel...

brasko? lekari vraj tvrdia, ze je to zazrak, uzasne rychlo sa zotavuje... :dizzy_face: :dizzy_face:
14. júl 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loginka ake polievocky robis?

@blumka myslis, ze v tomto teple mozem olivke urobit kuraci vyvar? a dam jej ho izbovej teploty, co je 30 stupnov. ble
14. júl 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko tak uz zas nic nemame na tvaricke co to' je teda?alergicka reakcia by tak rychlo presla?
A spime inde lebo nefuka klima na postel Priamo a spolu s viki
14. júl 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana NEMYSLIM, ZE TO BOL ZEMIAK....skor slnko alebo ten ekzem....
14. júl 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek kludne urob vyvar, oliv ti da najavo ked jej bude teply...bude to mat aj masko aj tekutiny doplni :wink:
14. júl 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ja myslim ze to bolo slnko...a krem aky pouzivas, mozno aj to...daj aj dens viki zemiak a nechod s nou na slnko, zistis tak...ak sa vyhadze tak je to zemiak...a potom chod na slnko a uvidime
14. júl 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka mam jej teda i masko dat? super, urobim jej vyvar a dam do treningoveho poharika x;)) oliv ma radsej studenejsie, len sa bojim, aby mi z toho neprechladla....
14. júl 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek uz si jej davala nejaku zeleninku? lebo maska by sa tak malo 30 g tusim na zaciatok a to je malicko aby jedla len tak same...keby si do zemiaka zamiesala by sa ti oplatilo...
a vyvar aj Terezka pila z flasky, miesto vody :sweat_smile: a skoro studeny...nema preco prechladnut..ved ladove jej to nedavas :wink:
ked si vezmes ze Juli pije mlieko izbovej teploty, ja jej vodu vobec neohrievam, nikdy som to nerobila...a raz je izbova 19, inokedy 25 a nevadi jej to :wink:
14. júl 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, co ste si objednavali z peknehracky.sk ako rychlo vam vybavili objednavku? ja som objednavlaa 9.7 a odvtedy nic...pisu ze mi poslu potvrdzujuci email o stave mojej objednavky a o dostupnosti tovaru a nic...som im pred chvilou pisala, ze co...
14. júl 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka zeleninku este ee...ale uz cochviiile....v sobotuuuu...a presne, vyvar chcem namiesto vody, kvoli tekutinam...
14. júl 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ako davas mliecko, ekd neohrievas? mas dopredu prevarenu vodu a do "studenej" ho zarobis?
14. júl 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek tak kludne..uvidis ci jej bude chutit :wink:
ja zacnem asi v nedelu, mm chce byt pri tom, ale v sobotu ideme na chatu, tam nebudem saskovat a od pondelka budeme na tyzden bez mm tak ostava jedine nedela :grinning: musim este svokre vytrhat mrkvu zo zahrady :confused: :grinning:
@maminnka ano...tak
@maminnka ty sa volas ivana?
14. júl 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a mam jej dat ten isty zemiak?s cervenou supkou ? alebo dam vyzivku zemiak s mrkvou na skusku?a predvcerom sme na slnku neboli a tiez sa vyhadzala....ale ked si okolo ustociek robila s flaskou tak vtedy to vybehlo akoby si podrazdila pokozku
inak dnes som mala na sebe svatenu vodu
:grinning:
bujaka
14. júl 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana daj jej to iste co mala vcera...ked raz skusis vyzivu a raz len zemiak nezisits..mozno to je aj z vyzivy, nejaky konzervant alebo co...
14. júl 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana jak mala, jak mala? si si to umylaaaaaaaaaaaaa??? co by Ti na to povedala....x'oDD
14. júl 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki len ten zemiak som uz aj predtym....
14. júl 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. júl 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana a do akeho veku dietata sa to vola svatena voda? :slight_smile: :slight_smile:
14. júl 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby cafte,
poculi ste uz o tom ze sa da dietatu vydat tzv. medzinarodny rodny list??
14. júl 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimisash to musim zistit :sweat_smile:
14. júl 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana a aj predtym ako reagovala? lebo ak by to bola alergia tak by sa to hned po prvom zjedeni malo ukazat...
14. júl 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok