Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
14. júl 2010

@zucana aj my mame pupaky okolo pusy, asi z toho ze ked kojim zatekamu a kym papa ma to vo vlhku, dr mi povedala ze pred kojenim kalciovkou potret ale uz ma aj na jednom pliecku....tak neviem

matesl
14. júl 2010

@laxity vraj opatrne s tym gelikom na dasna, lebo to moze zatiect do hrdielka a znecitliviet aj hrdielko a neviem tusim ze sa moze potravou dusit to babo, ale vy ste na mliecku tak snad ok...kuknem kde som to citala a napisem

lenica81
14. júl 2010

ahojte baby, my po prechadzke a pape... maly na mna nenormalne zazera, ked jem a pijem... zo srandy sme mu vcera s mm drzali kusok papriky a on si ju chytil a presne vedel kam s nim... ale jasne, ze som mu ho hned vzala... a este kukal ako pijem z pohara a nacahoval sa, tak mu ho mm pridrzal a skusal pit... 😀 sme sa pobavili, ale ten vrazedny pohlad, ze aj on chce... 😵 hadam mu to pri prikrmoch vydrzi.... 😀 ten zaujem...

olifcek
14. júl 2010

mne oliv zjeda celu vyzivku Hami 125g...su lepsie ako ovko....niesu tak kysle aaaa niesu prisladzaneeee...en su drahsieeeee.....lesne ovocie to bolo...a este pyyyta, uz jej dam mm x;oD kam to do nej ide????

olifcek
14. júl 2010

ato mm pila cca 35minut predtym ako sme dali vyzivku....

maminnka
14. júl 2010

@lenica81 aj nasa mala zazera, ked jeme 🙂 presne vie, o co ide a hned zacne krivit pusinku 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
14. júl 2010

my zajtra rano skocime po novy maltofer....a v piatok ideme po vymenny listocek ku novej pediatricke...ona, ze a ku komu chodite? ked pocula meno, ze fuuu, ot je moja kamaratka, ta sa bude hnevaaat....a ja, ze viete, mam predcasniatko, chceli sme k Vam uz skor, len bola zima, obdobie chripky, nechcela som riskovat a chodit tak daleko, aby sa nenakazila....tak, ze nech jej poviem, ze som tam chcela skor x;oDDDDDDDDDDDDDD

esteze povedala, takto si dam pozor, co na nu poviem x;oD

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
14. júl 2010

@rivatha uz mi stadial volali ;) nemaju nieco na sklade tak si pockam, ale m i to az tak nesuri

olifcek
14. júl 2010

@laxity gratulacia k zuuubku

a bazenik viem, i ja som sem pastla link, kde bol za10,50 x;o) no ale plus postovne, takze fajne si kupila x;o)

zucana
14. júl 2010

tak ja sa tu kaslem ze najprv jablka a potom hrusky a olif da lesne ovocie...tak ja som asi vadne prehnana a opatrna....
noa vyhadzala sa potom co jedla zemiak ale asi az po 3 hodkach ale vtedy ked lizala celu flasku s vodou.....

olifcek
14. júl 2010

@zucana 😀 😀 tak pisu, ze od 4 mesiaca...ale napriklad ovko ma jahody, uz neviem, ci od 4. ci 5. mesiaca, to som ale neriskovala x;o) som zjedla jaaaaaaaaaaaaa

olifcek
14. júl 2010

@zucana kukam zlozenie a rehunam sa....

45g bananove pyre / to je ciste lesne ovocie
6g boruvkove pyre
5g malinove pyre
voda, kukuricny skrob, koncentrovana stava z hrozna, koncentrovana stava z citronu, stava x cerne mrkve, vitamin C, bez lepku

blumka
14. júl 2010

@olifcek velmi by som sa neriadla tym co pisu na vyzivach..lebo skoro vsetky su napisane ze od 4. mesiaca aj ked niektore potraviny vobec nie su vhodne od 4. mesiaca 😉 kase su teiz doporucene od 4. mesiaca a teda to by som nedala absolutne...radsej opatrne

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
14. júl 2010

@olifcek ja mam informacie, ze vsetky cervene nase ovocia su alergeny, tak treba radsej neskor..jahody, maliny, ribezle, aj cervene jablka 😉

blumka
14. júl 2010

a uz vobec by som nedavala nic kde je citrus...hoc len stava..alregen jak svina...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
14. júl 2010

@rivatha ano
aku mas, daj este raz link

olifcek
14. júl 2010

@blumka no ja sm nevzala tie, kde pisali od 6. mesiaca...sa mi nezdali, nooo....x;o)

inak vcera tub oli nasi, obaja kaslali x;o((((( dala som im z tej torticky, veeelmi si pochvalovali, a mamka dookola hovorila, lebo saq oliv kukala, ze jedia a ona nie, ze dala by som Ti Olivka, dala, ale nemozem...ked to zopakovala asi 4x, povedala som, ze nie, nemoze, a takou lyzickou uz isto nie...a potom, ze no a Mirkina uz papa vsetko /Mirka je moja sesterka a jej mala o par dni starsia od Olivky/, ja, ze oki, nech je vsetko, potom sa jej mozno neskor podakuje, ked bude mat problemy s pecenou lebo oblickami...

ja fakt malu nemozem mamne nechat...v tomto by bola svokruska isto lepsia...mne samozrejme mamina nezabudla pripomenut, ze ved ja som ako 3 mesacna jedla strapacky s kapustou a tu som...

olifcek
14. júl 2010

@blumka uz zjedla, uvidime, ci bude reakcia, ja verim, ze nie x;o)

olifcek
14. júl 2010

ved zjedla co inak papaju 4. mesacne baba a Oliv ma skoro 7

ale jasne, uz ju teda nekupim radsej x;O)

blumka
14. júl 2010

@olifcek vsetky tie vyzivy a zeleniny v poharikoch su marketingove tahy, napisu od 4. mesiaca, lebo od 4. im dovoluje WHO 😉 keby mohli napisali by od 2. a tvoja mamina by im dala za pravdu 😉 preto mame kadejake odporucania od pediatrov co sa moze a co nie...
ja som poriadne pozerala zlozenie kym som nieco kupila...aj ked tam bolo od 4. mesiaca a terezka mala uz napr. 7...

olifcek
14. júl 2010

@blumka x;o) po tomto zlozeni si i ja budem vsetko citat veru xo)

ale od soboty vyvarame a ked, tak sa tu opytam na nazor a bude lepsie x;o) nechcem si nic vycitat

blumka
14. júl 2010

@olifcek no neviem ktore 4. mesacne babatka myslis, ale teda ja nepoznam vo svojom okoli ziadne co papa vyzivu kde su maliny a citronova stava 😉 a nejde o to co papaju ine deti, ide o to aby tvoje bolo zdrave a aby ti neskor v dospelosti neprislo s otazkou ze preco som alergicka na to a to...to mas ako so sedenim...vela 6 mesacnych deti uz maminy davaju sedeit...nech davaju...ak ich bude v dospelosti boliet chrbat, tvoju olivku nebude 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
14. júl 2010

mm v holandsku prave riesi diskusiu, kde ho chcu poslat do ameriky....tam ja sa ale bojim ho nechat letiet x;o(((((((((((((((((((( snad sa z toho vykeca

maminnka
14. júl 2010

@blumka v poslednom case sa dost spekuluje, kedy zacat podavat depotom potraviny s obsahom lepku, tie info su dost rozdielne, kedy zacnes davat ty?

olifcek
14. júl 2010

@blumka veru veru, priznam sa, ze som si neprecitala tuto jedinu..kupila som tri....keby som si precitala, ze je tam i citronik...ale uz je teraz neskoro, tak sa snazim nepanikarit...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre